O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 5
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Puyol to Puyol :D Nigdy nie zapomne tego meczu z Realem w 2004 roku na wiosne jak gral z taką kontuzja ledwo chodził a tyrał i ten mecz był uwerturą do pozniejszej potegi Barcy i 2lat sukcesow

0

no Pięnie wynik sprawa drugorzedna.Wiadome, że barca piłkarsko najlepszy team europy. Ale gdzie kibice zbytnio ich niewiedzialem:D Wstyd miec taka druzyne i jednak bogatszy kraj Wisły w Barcelonie ponad 2 koła a tutaj Barcy?...SMiech na sali:D i prodsze niegadac ze my kibole na pilce mi tu niepodskoczycie sledze sama primera diviision od kiedy mozna ja sledzic w POlsce na c+ i wyszstko inne. Taka prawda 2tysiace Wislakow przekrzyczy 70tys barcelony:D

0

Piilkarze sa z nich swietni ale smiac mi sie chce wylizalibyscie im tylko jakby sie dalo:D Wisłą ma swoja dume nie patrzymy za grajkami tylko za yzms wiecej. pora sie zbierac nieszczesnicy na mecz:D rozwalic kibicowska slabiutka barce:)

0

kibice net z Barcy widze zadowoleni:D ale niema co fanow na stadionie Barcy pelno co za ogluszajacy doping 2kola Nas bylo glosniejszych i to na takim molochu:D gdzie masz kibicow hej barca gdzi mas zkibicow:P bo turystow pelno:)

0

Kibicuje Barcie od 13lat od kiedy mialem 8-9lat ale jestem POlakiem i fanem WIsełki i jesli przyjedziecie tam kibicowac Barcie to wylecicie ztamtad jesze na sektorze B lub A moze jako tako ale niech ktos przyjdzie na D lub E.OUT odrazu. Bilety tak czy siak beda na sektory piknikowe za ok 150-200

Zobacz wszystkie

0

Kibicuje Barcie od 13lat od kiedy mialem 8-9lat ale jestem POlakiem i fanem WIsełki i jesli przyjedziecie tam kibicowac Barcie to wylecicie ztamtad jesze na sektorze B lub A moze jako tako ale niech ktos przyjdzie na D lub E.OUT odrazu. Bilety tak czy siak beda na sektory piknikowe za ok 150-200

0

Piilkarze sa z nich swietni ale smiac mi sie chce wylizalibyscie im tylko jakby sie dalo:D Wisłą ma swoja dume nie patrzymy za grajkami tylko za yzms wiecej. pora sie zbierac nieszczesnicy na mecz:D rozwalic kibicowska slabiutka barce:)

0

kibice net z Barcy widze zadowoleni:D ale niema co fanow na stadionie Barcy pelno co za ogluszajacy doping 2kola Nas bylo glosniejszych i to na takim molochu:D gdzie masz kibicow hej barca gdzi mas zkibicow:P bo turystow pelno:)

0

no Pięnie wynik sprawa drugorzedna.Wiadome, że barca piłkarsko najlepszy team europy. Ale gdzie kibice zbytnio ich niewiedzialem:D Wstyd miec taka druzyne i jednak bogatszy kraj Wisły w Barcelonie ponad 2 koła a tutaj Barcy?...SMiech na sali:D i prodsze niegadac ze my kibole na pilce mi tu niepodskoczycie sledze sama primera diviision od kiedy mozna ja sledzic w POlsce na c+ i wyszstko inne. Taka prawda 2tysiace Wislakow przekrzyczy 70tys barcelony:D

0

Puyol to Puyol :D Nigdy nie zapomne tego meczu z Realem w 2004 roku na wiosne jak gral z taką kontuzja ledwo chodził a tyrał i ten mecz był uwerturą do pozniejszej potegi Barcy i 2lat sukcesow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?