Nie pojechali na gale złotej piłki, bo nie zdobył jedyny dla nich słuszny piłkarz, nie chcą wyjść na mecz, bo będzie sędziował, sędzia,. który nie pokrywa się z ich wymaganiami. Co dalej? Może odpuszczą przyszłą lige mistrzów, bo w aktualnej formie kompletnie tam nie pasują
Nie pojechali na gale złotej piłki, bo nie zdobył jedyny dla nich słuszny piłkarz, nie chcą wyjść na mecz, bo będzie sędziował, sędzia,. który nie pokrywa się z ich wymaganiami. Co dalej? Może odpuszczą przyszłą lige mistrzów, bo w aktualnej formie kompletnie tam nie pasują
Komentarze
5
Nie pojechali na gale złotej piłki, bo nie zdobył jedyny dla nich słuszny piłkarz, nie chcą wyjść na mecz, bo będzie sędziował, sędzia,. który nie pokrywa się z ich wymaganiami.
Co dalej? Może odpuszczą przyszłą lige mistrzów, bo w aktualnej formie kompletnie tam nie pasują
1
Lewy w takim meczu wcisnął by coś na 100%
5
Nie pojechali na gale złotej piłki, bo nie zdobył jedyny dla nich słuszny piłkarz, nie chcą wyjść na mecz, bo będzie sędziował, sędzia,. który nie pokrywa się z ich wymaganiami.
Co dalej? Może odpuszczą przyszłą lige mistrzów, bo w aktualnej formie kompletnie tam nie pasują
1
Lewy w takim meczu wcisnął by coś na 100%