0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Trent już zaczyna skurczybyk seryjnie asystować

14

Na szczęście dla @Comentateiro, że już zapomniał o tym spotkaniu

6

Trzeba wykartkowac ile się da przed ewentualnym meczem z Madrytem

1

@Bartas1998
Chłopie wy nie możecie dać zawodnikowi i jego agentowi gwarancji rejestracji xD

Olmo musiał czekać na waszą kreatywną księgowość żeby zostać dopuszczonym do rozgrywek.

W jakim świecie ty żyjesz jeśli uważasz, że KMS i kasa z nich nie byłaby dla was mega ważna.

2

@Bartas1998
Akurat dla was te KMS byłyby zbawieniem finansowym więc o czym ty gadasz xD

5

Bearman :3


2

I tak to leci


2

@Kessie ja jeszcze nigdy nie miałem

5

@Kessie
Potwierdzam

1

@escarabajo
Trzymaj leniuszku


0

Przeżyjmy to jeszcze raz.
Co za kasztan xD


2

@Kessie
Chętnie ich zobaczę na P1 i P2 tylko po to żeby zobaczyć co odpier*olą w wyścigu xD

3

@cchesterr43
Wygra mecz ze Swiatek

2

@Kessie ?
Mega fajna osoba.
Zawsze można na niego liczyć

0

@4drian0 tam go nie potrzebują.
Mają lepszych i sprawdzonych w klubie zawodników

4

2

@clyde
Zależy jakie sąsiedzi zostawia resztki.
Kocham tą niepewność i emocje

6

Te p*ły grające w Fifę czy tam EA FC to są takie bezbeki serio.
Dziś Pogrzeb faceta
Nie mają o czym myśleć, tylko o jakiejś karcie ikonie.
No błazny totalne łby zlasowane od tej gry do oporu


2

@Luciano99
To strzelaj z ucha fajansie
No strzelaj do Polaka

6

Świetny wspólny pomysł


1

@FcPortoFan1999
To co świeżak sparing wieczorem

4

@Czajka90
Dla chłopaków z zakładu też się coś znajdzie
https://zapodaj.net/images/16f41f7b0645a.png

@Kessie @Deviler @Bocheno1

4

Picie alkoholu w pracy / przed pracą
Tak czy nie

0

@Vurt
On to niech lepiej nie odpowiada


1

@Kessie

Śmiech smiechem, ale taka prawda.

2

@Kessie
Przeczytałeś grupę frajerów i już chciałeś składać podanie.
Oj Kesi

4

@Laminedependencia
Obaj to koty w worku.
Forma jak ich zawieje.

Co do Rashforda ludzie się napalili bo łudzą się, że utrzyma chociażby formę taka jaka prezentował w Aston Villi, ale czy tak będzie?

Miał kilka miesięcy w United gdzie był chyba najlepszym skrzydłowym na świecie żeby za chwilę wyglądać jakby potworki z kosmicznego meczu ukradły mu cały talent

2

@fart
A co wy kur*a drugi American Top Team otwieracie? :D

3

@Frimpong

xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?