Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Trent już zaczyna skurczybyk seryjnie asystować
14
Na szczęście dla @Comentateiro, że już zapomniał o tym spotkaniu
6
Trzeba wykartkowac ile się da przed ewentualnym meczem z Madrytem
1
@Bartas1998
Chłopie wy nie możecie dać zawodnikowi i jego agentowi gwarancji rejestracji xD
Olmo musiał czekać na waszą kreatywną księgowość żeby zostać dopuszczonym do rozgrywek.
W jakim świecie ty żyjesz jeśli uważasz, że KMS i kasa z nich nie byłaby dla was mega ważna.
2
@Bartas1998
Akurat dla was te KMS byłyby zbawieniem finansowym więc o czym ty gadasz xD
5
Bearman :3
2
I tak to leci
2
@Kessie ja jeszcze nigdy nie miałem
5
@Kessie
Potwierdzam
1
@escarabajo
Trzymaj leniuszku
0
Przeżyjmy to jeszcze raz.
Co za kasztan xD
2
@Kessie
Chętnie ich zobaczę na P1 i P2 tylko po to żeby zobaczyć co odpier*olą w wyścigu xD
3
@cchesterr43
Wygra mecz ze Swiatek
2
@Kessie ?
Mega fajna osoba.
Zawsze można na niego liczyć
0
@4drian0 tam go nie potrzebują.
Mają lepszych i sprawdzonych w klubie zawodników
4
@mekston
Opinia @JohnKennedy
2
@clyde
Zależy jakie sąsiedzi zostawia resztki.
Kocham tą niepewność i emocje
6
Te p*ły grające w Fifę czy tam EA FC to są takie bezbeki serio.
Dziś Pogrzeb faceta
Nie mają o czym myśleć, tylko o jakiejś karcie ikonie.
No błazny totalne łby zlasowane od tej gry do oporu
2
@Luciano99
To strzelaj z ucha fajansie
No strzelaj do Polaka
6
Świetny wspólny pomysł
1
@FcPortoFan1999
To co świeżak sparing wieczorem
4
@Czajka90
Dla chłopaków z zakładu też się coś znajdzie
https://zapodaj.net/images/16f41f7b0645a.png
@Kessie @Deviler @Bocheno1
4
Picie alkoholu w pracy / przed pracą
Tak czy nie
0
@Vurt
On to niech lepiej nie odpowiada
1
@Kessie
Śmiech smiechem, ale taka prawda.
2
@Kessie
Przeczytałeś grupę frajerów i już chciałeś składać podanie.
Oj Kesi
4
@Laminedependencia
Obaj to koty w worku.
Forma jak ich zawieje.
Co do Rashforda ludzie się napalili bo łudzą się, że utrzyma chociażby formę taka jaka prezentował w Aston Villi, ale czy tak będzie?
Miał kilka miesięcy w United gdzie był chyba najlepszym skrzydłowym na świecie żeby za chwilę wyglądać jakby potworki z kosmicznego meczu ukradły mu cały talent
2
@fart
A co wy kur*a drugi American Top Team otwieracie? :D
3
@Frimpong
xD