3

Liverpool
Crystal Palace
Newcastle

I teraz Tottenham (?)

Sezon ptaków w Anglii

0

@Stinger_ o nie, tylko nie Legii

7

Najlepiej to po pierwszej połowie pogonić oba zespoły do domu i zakończyć ten cyrk.

3

@Stinger_ A pamiętam i pamiętam też Marokańskiego Ronaldo tj Hachima Mastoura


2

@partymaker Argentyński jak Argentyński, Ja pamiętam Polskiego Cristiano


1

@Stinger_ Dobrze, że chociaż Ty pamiętasz bo pewnie nawet sam Mount już nie pamięta o tym.

0

@FCB_dimiC
Zdziwił bym się gdyby Cię to zdziwiło

3

@Andi18
To chyba znalazłem twoją fotkę
https://zapodaj.net/images/3811aea7413b7.jpg

4

@FCB_dimiC
TV puls

1

@Safrani na bramce też by pewnie wyjął więcej od Ter Stegena

1

Nie no niech sobie nawet jaj nie robią xD
Widzicie, a wy narzekacie na 80mln za Diaza :D


1

@MesQueUnClub96
No Bearmanowi zostało oglądanie highlightsów bo w F1 może czyścić kask Antonelliemu

2

Dziewczyny jaki jest wasz wybór?


1

@Who_you_mam
Oko też już jedno zamykał ewidentnie jak przy piąstkowaniu

7

Stary: Pobaw się z bratem, przecież nie jest wkurzający
Brat:


0

@ShawnC
Czyli niech żaden klub nie daje zawodnikowi pieniędzy adekwatnych do skali jego umiejętności bo przecież może doznac kontuzji lub ewentualnie poślizgnąć się na skórce od banana w trakcie powrotu do domu

0

@NeroTFP1 powinien dostać pieniądze nie adekwatne do wieku, a do tego, że jest zawodnikiem na złotą piłkę

To, że ma przy tym 17 lat tylko i wyłącznie podbija jego wartość

0

@FCB24
Stary też nie jest.

0

@FCB24
Po tym co zrobił Flick w 1 sezonie, to Laporta powinien bez mrugnięcia okiem spełniać zachcianki Trenera.
On najlepiej wie kogo potrzebuje na daną pozycje.
Dać mu tylko pracować

Co do Ceny... Cóż, trzeba się przyzwyczaić do nowych realiów.
W premier league to już norma dawać 40-50mln za placków więc taka kwota za Diaza jakoś mnie nie dziwi.

1

@Eklerek
Właśnie o to chodzi.
Nie mówię, że jest brzydki, ale to prędzej jak jakiś Williams wygląda :D

1

Podoba się wam ten strój na GP Monaco?
Jak dla mnie totalnie do Ferrari nie pasuje.


20

@Jakchcesz
Ekipa Var gdy trzeba wyczarować rzut karny dla Realu.

0

@Gibbon_FCB
A jak przyszło co do czego to zawalił karnego w finale przeciwko Crystal Palace.

Chociaż to fajnie, że Orły wygrały jakieś trofeum. Coś nowego.

1

@lithotripter Ty masz Zandberga w trykocie Golden State Warriors na avatarze?

1

@Bartas7VeB a co to niby jest te 30 lat na karku.
Już się ludziom od Yamalów i Cubarsich poprzewracało w głowach.
30letni piłkarz to wciąż zawodnik, który może utrzymywać swój najwyższy poziom spokojnie 2-3 lata, a czasam i dłużej.

2

I tak to leci


1

@Popitek12 A ja moje zaparcie Trzaskowskiemu

0

@takisobiektos i po takim sezonie jedna z tych ekip zagra w LM xD

1

@mordini123
Finalnie wygrał gwizdek, ale na 2 miejscu uplasowała się małpka kiki

16

Nowa maskotka Realu Madryt


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?