2

@clyde odwiedziła dzisiaj myjnie samochodową

https://streamable.com/5pqv8s

5

Będzie trykocik w gratisie


1

@July_6_BcN
To musisz go sobie koniecznie kupić

1

@gumaz
Tyle co IQ.
Jakieś 22 max

0

0

@majkiii
Finał LM z Liverpoolem widzę to

3

@JimMorrisonFCB
Akurat o tym to wiem

1

@JimMorrisonFCB
To już u źródła zapytaj ja tylko informacje z profilu pozyskałem xD

2

@JimMorrisonFCB
To i tak mało.
@Lionel_Messi10 w samej premier league kibicuje Manchester City, Arsenal, Brighton, Aston Villa.

1

@Ilka
Urugwaj

2

Dzisiaj tak


3

Czyli co teraz?
My w miejsce Iranu awansujemy?

1

@NeroTFP1
Co on wtedy odwalił xD
Wścieklizna

0

@Toretto
33% posiadania, ale oni też od początku tak chcieli grać - oddać nam piłkę.

Wygrali? Wygrali

2

@Bykunn
Dokładnie tak samo uważam.
Do tego sraka przy każdej groźniejszej sytuacji rywala i błędy

2

Przy takiej grze w defensywie jak dziś czy z Albania, prezenty niczym na podwórku?

To nie mamy czego szukać na MŚ i dlatego nie jedziemy na nie.
I zachwycanie się nasza gra w ofensywie ( aż za bardzo ) nic tu nie zmieni.

1

@VegetaPolska
A co będziesz robił?
Pewnie podryw na wrocławskim rynku

1

@VamoSBarca88
Co ma Bośnia do tego chłopie.
Teraz to już UJ w ta Bośnię

3

Rezerwy Szwecji wjebaly nam 3 bramki gdzie ponoć tak zjawiskowo graliśmy.

Taka jest brutalna prawda

1

@BulaKG
Jak on ma siły właśnie na 3 minuty

3

Najważniejsze że FC Polto w następnej kolejce ligowej zachowa czyste konto

2

Bośnia wyrównuje!
Dramat Włochów.

10minut na dobicie Włochów grających w 10tke

6

Pietuszewski zaraz czerwo.
Wszystko dzięki @Comentateiro.

Masz te swoje piękne historie xD

6

Pietuszewski już lepszy występ na ten moment niż Gyokeres

2

@Kessie
Gyokeres lamus hehe

2

Kamiński jeszcze ze 3 setki to może któraś trafi

3

Jeszcze do szatni po lepszym okresie naszej gry.
Zenada

1

@Kessie ale trzeba pochwalić tego waszego Gyokeresa.


Bardzo ładna fryzura

1

@Nazio_87
XD hahaha całkiem możliwe

0

@Virusk3
Jaki pisk haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?