Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@clyde odwiedziła dzisiaj myjnie samochodową
https://streamable.com/5pqv8s
5
Będzie trykocik w gratisie
1
@July_6_BcN
To musisz go sobie koniecznie kupić
1
@gumaz
Tyle co IQ.
Jakieś 22 max
0
@Batys
@Comentateiro opinia
0
@majkiii
Finał LM z Liverpoolem widzę to
3
@JimMorrisonFCB
Akurat o tym to wiem
1
@JimMorrisonFCB
To już u źródła zapytaj ja tylko informacje z profilu pozyskałem xD
2
@JimMorrisonFCB
To i tak mało.
@Lionel_Messi10 w samej premier league kibicuje Manchester City, Arsenal, Brighton, Aston Villa.
1
@Ilka
Urugwaj
2
Dzisiaj tak
3
Czyli co teraz?
My w miejsce Iranu awansujemy?
1
@NeroTFP1
Co on wtedy odwalił xD
Wścieklizna
0
@Toretto
33% posiadania, ale oni też od początku tak chcieli grać - oddać nam piłkę.
Wygrali? Wygrali
2
@Bykunn
Dokładnie tak samo uważam.
Do tego sraka przy każdej groźniejszej sytuacji rywala i błędy
2
Przy takiej grze w defensywie jak dziś czy z Albania, prezenty niczym na podwórku?
To nie mamy czego szukać na MŚ i dlatego nie jedziemy na nie.
I zachwycanie się nasza gra w ofensywie ( aż za bardzo ) nic tu nie zmieni.
1
@VegetaPolska
A co będziesz robił?
Pewnie podryw na wrocławskim rynku
1
@VamoSBarca88
Co ma Bośnia do tego chłopie.
Teraz to już UJ w ta Bośnię
3
Rezerwy Szwecji wjebaly nam 3 bramki gdzie ponoć tak zjawiskowo graliśmy.
Taka jest brutalna prawda
1
@BulaKG
Jak on ma siły właśnie na 3 minuty
3
Najważniejsze że FC Polto w następnej kolejce ligowej zachowa czyste konto
2
Bośnia wyrównuje!
Dramat Włochów.
10minut na dobicie Włochów grających w 10tke
6
Pietuszewski zaraz czerwo.
Wszystko dzięki @Comentateiro.
Masz te swoje piękne historie xD
6
Pietuszewski już lepszy występ na ten moment niż Gyokeres
2
@Kessie
Gyokeres lamus hehe
2
Kamiński jeszcze ze 3 setki to może któraś trafi
3
Jeszcze do szatni po lepszym okresie naszej gry.
Zenada
1
@Kessie ale trzeba pochwalić tego waszego Gyokeresa.
Bardzo ładna fryzura
1
@Nazio_87
XD hahaha całkiem możliwe
0
@Virusk3
Jaki pisk haha