30 listopada 2010, 15:55
0
12 czerwca 2009, 15:34
visca el Barca!!
12 czerwca 2009, 15:33
to rzeź dojebał ha, Ty pewnie w tym momencie zawsze masz ejakulacje ^^ ... nie no eleganckie, VISCA EL BARCA!!!
29 maja 2009, 14:18
no własnie juz pobrałem i jest ok, dzieki wielkie- fcbarcelonasto :))
29 maja 2009, 14:00
własnie sciagnełem wszystkie cztery cześci ale jest jedynie dzwiek ;/... ktoś wie co zrobic aby byla i wizja ^^ z góry dzieki
28 maja 2009, 23:47
u mnie zarywa, gdzie najlepsza jakosc? :)
28 maja 2009, 23:54
rapid najlepszy, niech ktoś wrzuci jak najbardziej obszerny fragment albo najlepiej CAŁĄ TĄ DZISIEJSZĄ FETE! byłbym wdzieczny w moim i napewno wielu innych fanów. AVE BARCA! MES QUE UN CLUB!!!
1 października 2008, 11:27
BAN! mod
7 maja 2009, 15:43
moze ktos wrzucic tu jakis link z fety tej i tej po Gran Derbi?? :))
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
visca el Barca!!
0
to rzeź dojebał ha, Ty pewnie w tym momencie zawsze masz ejakulacje ^^ ... nie no eleganckie, VISCA EL BARCA!!!
0
no własnie juz pobrałem i jest ok, dzieki wielkie- fcbarcelonasto :))
0
własnie sciagnełem wszystkie cztery cześci ale jest jedynie dzwiek ;/... ktoś wie co zrobic aby byla i wizja ^^ z góry dzieki
0
u mnie zarywa, gdzie najlepsza jakosc? :)
0
rapid najlepszy, niech ktoś wrzuci jak najbardziej obszerny fragment albo najlepiej CAŁĄ TĄ DZISIEJSZĄ FETE! byłbym wdzieczny w moim i napewno wielu innych fanów. AVE BARCA! MES QUE UN CLUB!!!
0
BAN!
mod
0
moze ktos wrzucic tu jakis link z fety tej i tej po Gran Derbi?? :))
0