Fryta_18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów Mazowiecki
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wedlug mnie berbatov nie jest typowym lisem pola karnego i tutaj sie z Toba nie zgodze (ArasFCB) Berbatov nie raz udowodnil ze jest kapitalnie wyszkolony technicznie... jest bardzo dobrze ułożonym zawodnikiem myśle ze smialo go mozna porownac do Drogby gdyz Bułgar jest wysoki i dobrze zbudowany przydałby sie ale w zwiazku pozostaniem Eto mysle ze Pep mialby ból głowy kogo posadzic na ławce . Jest Hnry który moze grac na szpicy a juz teraz Pep szuka dla niego miejsca na skrzydle nie chcac sadzac go na lawce wiec pomyslmy co by bylo gdyby przyszedl Berbaqtov... chyba jest juz za pozno na niego... :)