Kulturalnie wyrazalem swoje zdanie na powyzszy temat, bez obrazania hamstwa i zalosnych napinek.
Ale na tej stronie inny poglad niz "kocham Barce!" jest odrazu atakowany. Wiec zaczepki szukaja kibice barcelony którzy w kibicu Realu widza wroga którego trzeba zakrzyczec obrazic i najlepiej zbanowac.. a i jeszcze wypomniec jakies historyczne fakty z PRZESZŁOSCI:)
Ah w takich chwilach zaluje ze w internecie wszyscy sa równi.
Ciebie to pewnie nawet na lawke nie brali co?:D Albo moze brali z litosci, zeby Ci smutno nie było?
PitBull_FCB
Zgadzam sie z Toba w pelni, juz to zreszta nie raz pisałem, zgranie Barcelony to jest ich najwieksza sila.
Nie Xavi nie Iniesta i nie nawet ten Messi...ale to ze oni maja juz wkodowane w głowy jak sie maja na boisku zachowywac:) Działaja jak maszynka, to jest efekt wielu llat wpajania tym chlopakom takiej filozofii gry.
sajmon883
Tak, musi minąc troche czasu zeby CR osiagnał poziom co najmniej z MaU. Ale zauwaz Messi grał z Anglikami wówczas 1-2mecze. Inna sprawa jakby grał w lidze z takimi zespołami co tydzien(jak CR)
Komentarze
0
coz...powodzenia!
0
taaa nizle te zarciki:)
Co do ponizszej dyskusji kóra sie wywiazała..fakty sa nie do podwzenia:) Inter jest lepsza ekipa, w tym konczacym sie 2010 roku, od FC Barcelony.
0
oszczedzajcie energie,
miłego dzionka zuchy!:]
0
Kulturalnie wyrazalem swoje zdanie na powyzszy temat, bez obrazania hamstwa i zalosnych napinek.
Ale na tej stronie inny poglad niz "kocham Barce!" jest odrazu atakowany. Wiec zaczepki szukaja kibice barcelony którzy w kibicu Realu widza wroga którego trzeba zakrzyczec obrazic i najlepiej zbanowac.. a i jeszcze wypomniec jakies historyczne fakty z PRZESZŁOSCI:)
0
Forum na którym dumnie mozecie zauwazyc zero kultury i szacunku.
Ciekawe czy taki kozak byłbys w 4 oczy jeden z drugim.
imonkey...ciebie mi tu brakowało małpko:D
0
Real - Athletic ???
Barcelona - Athletic???!!!
buuuuuuuuuuuuu jak przykro.
0
ice-x jak ty mądrze mówisz..8)
0
sphinks
Zalosna ta twoje wypowiedz w stusunku do mnie.
Ah w takich chwilach zaluje ze w internecie wszyscy sa równi.
Ciebie to pewnie nawet na lawke nie brali co?:D Albo moze brali z litosci, zeby Ci smutno nie było?
PitBull_FCB
Zgadzam sie z Toba w pelni, juz to zreszta nie raz pisałem, zgranie Barcelony to jest ich najwieksza sila.
Nie Xavi nie Iniesta i nie nawet ten Messi...ale to ze oni maja juz wkodowane w głowy jak sie maja na boisku zachowywac:) Działaja jak maszynka, to jest efekt wielu llat wpajania tym chlopakom takiej filozofii gry.
sajmon883
Tak, musi minąc troche czasu zeby CR osiagnał poziom co najmniej z MaU. Ale zauwaz Messi grał z Anglikami wówczas 1-2mecze. Inna sprawa jakby grał w lidze z takimi zespołami co tydzien(jak CR)
0
ani troche.
teraz jest teraz, przeszlosc sie nie liczy:D
teraz mamy athletic teraz mamy levante.
o tym pisze teraz ja.
ja tak wy lubicie tylko sie odwolywac do przeszlosci to współczuje serdecznie:D
zastanawia mnie tylko co by bylo jakby ten Real zagral na CN tym "autobusem"...
piatka??
hahaha
0
to nie ten sezon Panie polityk zeby realowi az 4 bramki wpakowac:P:P