1 marca 2009, 22:38
0
Nie zapominajmy że Xavi ma za sobą Euro po którym i tak zagrał w większości możliwych meczach Barcy dlatego jego gorsza forma jest dla mnie zrozumiała
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Nie zapominajmy że Xavi ma za sobą Euro po którym i tak zagrał w większości możliwych meczach Barcy dlatego jego gorsza forma jest dla mnie zrozumiała
0
Nie zapominajmy że Xavi ma za sobą Euro po którym i tak zagrał w większości możliwych meczach Barcy dlatego jego gorsza forma jest dla mnie zrozumiała