16 lipca 2010, 22:53
0
witamy cie !!!! hee przypominasz mi troche barka obane heee ale jestes dobrym obronca barca zyska cie kupujac !!!!
16 lipca 2010, 21:55
najlepszego to moj jeden z ulubionych pilkarzy ja tez mam urodzinki w lipcu najlepszego segio !!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
witamy cie !!!! hee przypominasz mi troche barka obane heee ale jestes dobrym obronca barca zyska cie kupujac !!!!
0
najlepszego to moj jeden z ulubionych pilkarzy ja tez mam urodzinki w lipcu najlepszego segio !!!
0
najlepszego to moj jeden z ulubionych pilkarzy ja tez mam urodzinki w lipcu najlepszego segio !!!
0
witamy cie !!!! hee przypominasz mi troche barka obane heee ale jestes dobrym obronca barca zyska cie kupujac !!!!