0

Jest lepszy od ciebie!

0

Ja to myślałem, że to Barca B czy coś...

0

Mógł być chociaż świeży...

0

Przeczytaj to:
Neymar, Dani Alves oraz reprezentanci Hiszpanii rozpoczną presezon w chwili, kiedy Barça będzie miała już za sobą dwa mecze towarzyskie.

0

Ja obstawiam 2:1 dla Barcy z Bayernem

0

może i tak ale... jak barca się skusi to będzie musiała kupić np. modrića albo nawet ribery' ego

0

Nawet dobrze

0

Nie liczą się gwiazdy ale wiara w wygraną nawet ze słabym składem - każdy może wygrać, przegrać albo zremisować. Po prostu piłka jest okrągła a bramki są dwie. Myślę że Gerardo Martino by pasował do najlepszego klubu na świecie - FC Barcelona, wie jaki ona ma styl a poza tym ma pod ręką Neymar'a, Messi'ego , a także Iniestę.

0

jak coś to mecz o 23:55 na TVP1 czy TVP2.

0

Wydaje mi się, że to BRASIL wygra.

0

ktoś poda link na finał konfederacji na żywo?

0

tak

0

Real :(
Barca :::::::)))))))))
barca najlepsza!!!!!!!!!

0

Bez Messiego Barca tak naprawde mało umie w meczach z groźnymi rywalami. Messi to mój idol i życzę mu szybkiego wyzdrowienia.

0

FC Bayern to bardzo dobry klub!

0

Super że papież się interesuje piłką nożną.

0

Wyobaźcie sobie papieża, jak ogląda mecz!

0

Ibrahimović strzelił z podwójnego spalonego, a sędzia tego nie zauważył!
: (

0

Real to cioty, szczególnie Ronaldo, raz czekał aż mu żel wyschnie i się spóźnił na mecz, a klub musiał zapłacić za niego karę (ok.1 mln).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?