Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W razie remisu jest dogrywka czy karne odrazu?
0
Golazo haha:D!!!
3
Sedzia napewno gwizdnie jakiegos karnego z czapy nie ludzcie sie;)
0
Jak nie ma kasy to niech zostanie za polowe kasy i kupic so z lewa noga i Rashforda.
1
Skromnie 3 0 wystarczy
0
@ZIBI88 poda sie do dymisji
0
Ten tchouameni na spo moze byc gamechanger
0
@Katalończyk 99 Więcej napewno zrobił Glik on był kapitanem nie mianowanym i sercem , ale to przyznaje racje jak odejdzie to nie ma napastnika...
2
Asysty sila szybkosc robi roznice stale fragmenty doswiadczenie lewe skrzydlo dziewiatka , wart dwa razy tyle , okazja.
1
@darr0o on juz wie chyba ze nie ma szans na mundial i bedzie siedzial do konca kontraktu
0
Jedzie podnieść puchar...
2
Ale fajnie mur ustawili
0
Na SPO może grać Olmo,Rapfinia,Yamal gdyby udało się kupić za to dziewiątke to dla mnie super .
0
@Gibbon_FCB co by nie patrzeć bardziej go kryją a i tak ma najwiecej asyst ;)
2
I ten Simon zakładający ręcznik na ramie po gwizdu konczacym :D
1
Unai Simon nie zawodzi !!!!!!!!!!!!!1
0
Zabawa :D:D:D:D
2
Za 2 lata Sampdoria Genoa ;) za 6 Lech Poznań;)
0
@JanuszKorwinMikke jak wiekszosc bedzie zderzenie z murem
0
@Shafiqua najlepsze rozwiazanie
2
Co by nie mówić ten superpuchar jakby był rozgrywany w hiszpani to nie miałby takie zainteresowania nawet w krajach europejskich , marketingowo na duzy pluss.
0
@Titi900 nie płacz tylko takie są realia paluszek buba rączka buba , xD i wszystko jasne ;)
0
Z nim w składzie nie wygrywają żadnego trofeum to nie wiem czy jest sie z czego cieszyc , zniszczył viniciusa belinghama ..
0
Lewacka ideologia dąży do tego że będzię coraz więcej ,,miękkich synków.
1
Kolejny Garcia Top ;)
0
@Mateonvious pewnie tak jak piszesz
0
Swietnie w końcu kounde bedzie mial zmiennika i balde !
3
Moze dzis here we go ;d
0
I bedzie zmiennik i za kounde i za balde .
0
Pewnie pójdzie nie martwcie sie i zostaniemy z kounde i balde do konca sezonu na bokach ciekawe ile kounde jeszcze wytrzyma i kiedy balde złapie kolejna kontucje .