0

@karolek981 Gdzieś podawali że newstastlee daje 20 wlasnie

0

@Emeraldjakbys więcej się interesował to byś wiedział że uzyskali kredyt

1

@SzahMatt To tylko twoja opinia...

2

@YoungMan Pique już sobie powinien dać siana.

0

@Scross Kredyt wzieli ponad miliard

1

Brać dwóch i podziękować pikejowi Samowi i lenglotowi.

0

@Emerald Juz jest kasa.

0

@Mesialdo87 Musisz go przeszkolić.

0

No to jeszcze de ligt , haland i kogoś na po by pasowało.Edit nawet dumfries.

3

@Przemek2323 Przynajmniej Ci z TVP nie donoszą na swój kraj

7

Pedri może i wróci ale fati nie wiadomo na jak długo bo szklany już się robi.

3

Jakby czlapak był to może było by 4 2 ;)

1

Ostatnio gdzies czytałem że jeszcze Alex Sanchez może przyjdzie za dr jonga luka.

0

Odda pieniądze za podpis?

0

@waletpl Jak nie chcemy być Milanem czy Arsenalem w najlepszym wypadku to nie ma wyjścia.

0

@krzysiekgier przyszedł alves

0

@FC1899Barca Mocne drużyny w bundeslidze ogólnie są.

0

Co mecz to jedna gadka tylko zawodnik się zmienia.

0

Magia xaviego prysła.

0

@Pawel13sz blizniaki

3

Koeman miał rację że nie ma kim grać..

0

Zgaduje że xavi powie na konferencji że musimy się poprawić.

0

Liga Europy w przyszłym sezonie ucieka.

0

@XTobiX Skad wiesz jak meczu jeszcze nie zagrał ...

1

@slayer Nie grał to w końcu zagra i będzie można mówić czy się nadaje do Barcy czy nie.

0

El pistolero jest tylko jeden , PIO PIO PIO!!!

1

Jak nie sprowadzimy klasowego zawodnika to staniemy się Milanem Interem lub Arsenalem a z tego ciężko wrócić do topu, nawet kosztem kredytu.

0

@Zbyszard To już było przerabiane za koemana i nie wyszło haha .

3

@Wossi61FCB navas

0

@kejdzi luuk nie będzie lepszy a fati jak wróci co może tam zagrać to też nie wiadomo na jak długo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?