O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5224
  • Liczba komentarzy 85
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Mój komentarz był prowokacją,dlatego że słowa Beckenbauera są prowokacją.

0

Markus32
Małym klubiku ? Nie powiedziałem tak,po prostu wkurzyły mnie jego słowa,że Real to normalna drużyna.Jakby była normalna to by nie grała w półfinale LM,dziękuje.

0

0

Nie musi być klasy Barcy,żeby pokonać ten jego klubik niemiecki.W tydzień Bayern straci mistrzostwo,Puchar Niemiec i LM :D

0

Ta,zdobyłbyś,miałeś szczęście,że sędzia podyktował jedenastkę.

Zobacz wszystkie

0

I wiem,że zaraz posypią się minusy,ale Messi nie powinien mieć 3 Złotych Piłek.
2011 rok - Ronaldo zagrał kapitalny sezon,może nie wygrał nic drużynowo,ale to on powinien dostać Złotą Piłkę.
2010 rok - Messi nic nie zagrał na mundialu,a to najbardziej się liczyło.Powinien dostać za tamto Iniesta,Xavi czy Sneijder,a Sneijdera nie było nawet w pierwszej 3 skoro wygrał z Interem Puchar Włoch,ligę włoską i LM oraz zdobył wicemistrzostwo świata będąc najlepszym zawodnikiem Interu.
2009 rok - tu sprawiedliwie dla Messi,ale te 2 późniejsze lata budzą u mnie wątpliwości.
Dzięki za minusy.

0

Zobaczymy później kto zostanie mistrzem Hiszpanii,Real nie roztrwoni takiej przewagi.

0

0

*Mascaro

0

Myśli,że jak jest jakimś zastępcą to wszystko mu można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?