Markus32
Małym klubiku ? Nie powiedziałem tak,po prostu wkurzyły mnie jego słowa,że Real to normalna drużyna.Jakby była normalna to by nie grała w półfinale LM,dziękuje.
I wiem,że zaraz posypią się minusy,ale Messi nie powinien mieć 3 Złotych Piłek.
2011 rok - Ronaldo zagrał kapitalny sezon,może nie wygrał nic drużynowo,ale to on powinien dostać Złotą Piłkę.
2010 rok - Messi nic nie zagrał na mundialu,a to najbardziej się liczyło.Powinien dostać za tamto Iniesta,Xavi czy Sneijder,a Sneijdera nie było nawet w pierwszej 3 skoro wygrał z Interem Puchar Włoch,ligę włoską i LM oraz zdobył wicemistrzostwo świata będąc najlepszym zawodnikiem Interu.
2009 rok - tu sprawiedliwie dla Messi,ale te 2 późniejsze lata budzą u mnie wątpliwości.
Dzięki za minusy.
Komentarze
0
Mój komentarz był prowokacją,dlatego że słowa Beckenbauera są prowokacją.
0
Markus32
Małym klubiku ? Nie powiedziałem tak,po prostu wkurzyły mnie jego słowa,że Real to normalna drużyna.Jakby była normalna to by nie grała w półfinale LM,dziękuje.
0
0
Nie musi być klasy Barcy,żeby pokonać ten jego klubik niemiecki.W tydzień Bayern straci mistrzostwo,Puchar Niemiec i LM :D
0
Ta,zdobyłbyś,miałeś szczęście,że sędzia podyktował jedenastkę.
0
I wiem,że zaraz posypią się minusy,ale Messi nie powinien mieć 3 Złotych Piłek.
2011 rok - Ronaldo zagrał kapitalny sezon,może nie wygrał nic drużynowo,ale to on powinien dostać Złotą Piłkę.
2010 rok - Messi nic nie zagrał na mundialu,a to najbardziej się liczyło.Powinien dostać za tamto Iniesta,Xavi czy Sneijder,a Sneijdera nie było nawet w pierwszej 3 skoro wygrał z Interem Puchar Włoch,ligę włoską i LM oraz zdobył wicemistrzostwo świata będąc najlepszym zawodnikiem Interu.
2009 rok - tu sprawiedliwie dla Messi,ale te 2 późniejsze lata budzą u mnie wątpliwości.
Dzięki za minusy.
0
Zobaczymy później kto zostanie mistrzem Hiszpanii,Real nie roztrwoni takiej przewagi.
0
0
*Mascaro
0
Myśli,że jak jest jakimś zastępcą to wszystko mu można.