5

Gratuluje tryumfu oraz trypletu, początkiem sezonu nie był najlepszy w waszym wykonaniu ale końcówka świetna, i forma Messiego .. Obecnie musze przyznać, że on jest najlepszy na świecie ( z łeską w oku)

0

Sry że nie na temat ale ktoś kojarzy nazwę tej pierwszej piosenki

?

0

Sorry że nie na temat.Poleca ktoś pakiet na futbolhd na 3 miesiące ?

1

Żeby strzelać bardzo dobrze karne też potrzeba umiejętności Ronaldo jest w tym aspekcie niemal perfekcyjny ale Messi też ma wysoki współczynnik strzelonych karnych :). Real czy Ronaldo sam karnych sobie nie gwizda..

0

0

Messi w sezonie 50-goli w LL strzelił bodajże z 10 karnych :)

0

Uuu poświęcenie mówisz jakoś w wiosnę nie było widać tego u Messiego tylko było człapu człapu człapu :)

0

On grał z kontuzją sam to przyznał w jednym z wywiadów, że ryzykował karierę dla tego meczu.

0

Nie spinajcie się Ronaldo ma nawiększe szanse na ZP, potem jest Neuer a na końcu Messi.Głosowanie skończyło się 21 listopada, czyli przed pobiciami rekordów Zarry i Raula przez Leo jakby to głosowanie zakończyło się np. dziś to Leo miała by większe szanse na ZP i rywalizowałby z CR7.

0

Ma ktoś może link do wczorajszego meczu z komentarzem polskim bo jeszcze raz chciałbym to oglądnąc ? :)

0

Dzięki a nie wiesz coś o tym goldvod ponoć to dobra strona tylko jak do licha się tam mecze ogląda ?

0

Przepraszam ktoś kto ma konto na goldvod.tv albo na weeb może mi pomóc?Mam konto na weeb lecz jeśli wchodzę to nie ma kanału kanalów sportowych typu "canal" co jest nie tak? a drugi przypadek jeśli wykupię premium na goldvod.tv to będe mógl oglądać El classico? Bo nie widzę nigdzie kanału na którym to będzie lecieć.Z góry dziękuje za pomoc :)

0

Siemaa mam pytanie z innej boki chce oglądać gran derby na jakimś zaufanym kanale dużo słyszałem o futborealmadrid.pl i weeb.Problem jest taki ze jak wpisałem link futborealmadrid.pl i wyskoczyła mi Interia nieprawidłowy adres.. a na weeb mam konto wchodzę i nie ma canal +sport. Proszę o pomoc :(

0

Siemaa mam pytanie z innej boki chce oglądać gran derby na jakimś zaufanym kanale dużo słyszałem o futborealmadrid.pl i weeb.Problem jest taki ze jak wpisałem link futborealmadrid.pl i wyskoczyła mi Interia nieprawidłowy adres.. a na weeb mam konto wchodzę i nie ma canal +sport. Proszę o pomoc :(

1

Skład barcy na sezon 2014/15 taki mi się maży:
Ter Stegen-Cuardado,Pique Mangala(Marquinhos) ,Alba- Busi,Vidal-Iniesta-Neymar,Reus, Messi.. Ustawienie 4-2-1-2-1.. :)

0

Ale mi chodzi ile w tym roku, nie sezonie ma Messi i Cr7?

0

Ej ile w tym roku goli ma Messi a ile CR7? z góry dzi,eki.

0

dziś2-1 dla bayernu i awans realu ..

0

Mówcie co chcecie..ale na bayernu nie ma innego sposobu od zagęszczenia obrony i szybkich kontr!Gdyby Real chciał grać otwartą grę to by było to samo co w derbach 3-4(dla Barcy) albo gorzej, albo z bayernem grasz na kontry albo przegrywasz ..Nie ma skuteczniejszego sposoby narazie na nich..Przykład;Rok temu Barca została upokorzona przez bayern bo poszła z nimi na otwartą grę posiadanie było prawie równe..Nie mówcie że bayern był rok temu silniejszy itp. może i był lecz teraz ma inną taktykę.. podanie,podanie,podanie bo trener tak każe uczymywać się przy piłce a spróbuj mu się postawić to wylecisz..Tyle w temacie.

1

Gdyby Leo odszedł,to już nie było by to samo .. walka z CR7 w lidze, Gran Derbi o 50% nudniejsze nie było by już tego czegoś co zawsze było magiczne..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?