Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MateuszDoniec Reszta skupiła się na kpinach to w sumie też jakaś forma opinii, przepraszam.
1
@TheNekro94 Do 23 listopada 3 mld euro i to tylko pomoc wojskowa.
Łącznie z pomocą dla uchodźców Polska wydała na pomoc Ukrainie łącznie 56,6 mld zł, czyli prawie 2 proc. PKB —wynika z szacunków instytutu z Kilonii. To trzecia największa kwota po USA i Niemczech, ale największa jeśli chodzi o procent PKB a to na dane z lutego.
0
@Criss18Barca Bzdury obecni kopacze nijak się mają i do Neymara i do Eto R10 czy odległego czasowo Rivaldo czy nawet do tych którym nie do końca tu wyszło jak Henry czy Villa.
My po prostu nie mamy realnych gwiazd gości dla których przychodzisz na stadion i to będzie nas w przyszłości drogo kosztować.
0
@tristan87 O kolejny wiezień polityczny się szykuje, pewnie wściekły bo odcięli od źródełka.
1
@Pawci023x Chodzi o sprzedaż wiz, dziwne głosy.
A poważnie porównywanie się do krajów kolonialnych to wyższa szkoła jazdy, tak samo jak my bierzemy tylko tych co chcą pracować-bo to samo było na zachodzie efekty aklimatyzacji drugich i trzecich pokoleń widać jak na dłoni, i trzecae sprawa wyobraź sobie że to nie uk niemcy czy francja są tą ziemią obiecaną a Polska.
0
@MateuszDoniec Dlatego właśnie że to takie bzdury to ludzie tu piszą że to nikogo nie obchodzi albo wyśmiewają caly ten cyrk, nie wiem czy to takie fajnie że takie cuda bronisz komentarzami.
0
@Herato Jakieś tam ma puchary regionalne ale tego nikt normalny nie uwzględnia, no może pele i romario by gole z nich liczyli bo im nie przeszkadza czy przeciw zawodowcom czy amatorom czy to sparing czy trening
1
@tomek8756 No mnie chodzi na polskim gruncie.
0
@Pawci023x No pewnie lepiej sprzedawać wizy, a najlepiej jak to pisowcy prywatnie sprzedają.
2
@Herato 1.Socrates
4.Matthew Le Tissier
5.Luigi Di Biagio
0
@tomek8756 To są inne wyroki w zależności od płci?
3
@KrychaFCB Zawsze wiedziałem ze Iran to jednak kocha Polskę.
1
@Przemek2323 Zabierz mu portret i zaraz jaro będzie dzwonił z pretensjami.
0
@PatrykBarca Ja na Xaviego podejrzliwie patrzę od upadku po klasyku, nie potrafił odbudować tego co sam sklecił. Nie rozumiem też faktu że mając gorszych piłkarzy potrafił wyegzekwować pressing i dyscyplinę, a im więcej dużych nazwisko dokłada do tego skałdaka tym gorzej to wygląda, no i legendarna zapość po kilku tygodniach w klubie też budzi niepokój.
0
@graco14 No on nie chce być zwykły, zresztą już udowodnił że jest bardzo niezwykły jeśli chodzi o moralność.
0
@Pawel13sz Słusznie że to koń jest kierowcą, brawo.
1
@Culer9002 Górniaczka to w ogóle jest fenomen niby polska diva a ile ludzie znają jej piosenek oprócz tej z eurowizji.
3
Dobra @Danny Gaucho ostatnie statsy w tym roku, ile sylwestrów opuściła Maryla Rodowicz podczas swojej kariery.
0
@tomek8756 Prawdę mówiąc to nie rozumiem tej fascynacji, no ładna jest ale nie aż tak.
0
@KrychaFCB No pewnie nie ale oni sami świętoszkami też nie są, kanaliami bym powiedział.
1
@Emhyr W sumie to mineło 5 lat i niektórzy mogli by już forsować że Francuz obecnie lepszy, ale to chyba nie tak miało wyglądać.
2
Mam poważne wątpliwości czy u Xaviego nałapał by tych minut więcej, betis jak najbardziej wydawał się ok ekipą, no i zapłacili Barcy duże pieniądze nie ma co płakać.
0
@A4ron Pasuje do twojego nicku 4rsenal :) Dawno już tego nie widziałem...
0
@Tollusiek Kounde to elektryk obecnie i jak nie ma potrzeby to wystawianie go to sabotaż.
0
@tomek8756 Cóż może mi się oberwie, ale z zerem jechać ostro to jak on upadlał ludzi wielki szeryf to jego, teraz nagle chory to trzeba się z nim jak z bobaskiem obchodzić, mam nadzieję że zgnije w celi kreatura parszywa.
0
@tristan87 Ogólnie to z tym coraz gorzej, zwłaszcza jeśli chodzi o odmianę czasami aż łapię się za głowę jak to nasi redaktorzy i dziennikarze znają język polski.
0
@FCB24 Nie no nie przesadzaj, sam nie lubię cygana ale grał w PL czyli był sprawdzony w silnej lidze, nie ma to wielkiego przełożenia na LL i grę w Barcy ale zawsze nasz wybór bezpieczniejszy.
0
@ProMILs Bo wielu trenerów próbowało by go wskrzesić jeśli się uda to wielki zawodnik, wiele gwiazd tak odchodziło zarówno oni jak i trenerzy zakłamywali rzeczywistość, no ale jak napisałeś oni widzą dużo więcej może są ku temu podstawy by ratować roberta a nie dać mu ławki na kilka meczy.
0
@Kitek1640 Kiedyś to było...
1
@Kgorecki2500 Na na pewno wielu liczy, im głośniej szczują na UE tym bardziej pożądają pieniążków z niej.