19 września 2010, 21:00
0
EDWARD CIEKAWE CZY TAK BYŚ REAGOWAŁ JAK BY CI MATKE SKOPALI ?!?!?!?! CO?!?!?! więc pomyśl co mówisz!
19 września 2010, 20:18
Cholera... dlaczego Pedro od razu nie strzelał...
19 września 2010, 20:12
ale "pepik nerwa złapał heh"
19 września 2010, 20:05
Oglądałem tylko ostatnie 15 min I połowy ale Barca wydaje sie być na tyle mocna w tym meczu że będą trzy punkty.
19 września 2010, 16:38
Chlebek ..... SPADAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i się do nas Cules nie przyznawaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 maja 2009, 23:05
Coś niesamowitego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten sezon jest nasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 kwietnia 2009, 18:13
v.valdes w pierwszej kolejności liczą się bezpośrednie spotkania:)
2 maja 2010, 11:41
szyszy... teraz pewnie by można zacząć się licytować bo Ty wiesz swoje a ja swoje a prawda jest taka że nie mozna na podastawie jednostek oceniać ogółu!!!
5 kwietnia 2009, 18:23
Corriere dello Sport - szmatławiec nie gazeta. nikt przy zdrowych zmysłach nie da tyle za dwóch prawie już emerytów a tym bardziej zarząd Barcy. poza tym pewnie nawet Guardioli na myśl nie przyszło żeby ich mieć z skałdzie. Skąd oni biorą takie info.beznadzieja.
8 lutego 2010, 13:02
Kase która miała by iść na jego transfer lepiej przeznaczyć na Fabregasa, zwłaszcza że Javier za tanioche do nas napewno by nie przyszedł...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
EDWARD CIEKAWE CZY TAK BYŚ REAGOWAŁ JAK BY CI MATKE SKOPALI ?!?!?!?! CO?!?!?!
więc pomyśl co mówisz!
0
Cholera... dlaczego Pedro od razu nie strzelał...
0
ale "pepik nerwa złapał heh"
0
Oglądałem tylko ostatnie 15 min I połowy ale Barca wydaje sie być na tyle mocna w tym meczu że będą trzy punkty.
0
Chlebek ..... SPADAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i się do nas Cules nie przyznawaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Coś niesamowitego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ten sezon jest nasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
v.valdes
w pierwszej kolejności liczą się bezpośrednie spotkania:)
0
szyszy...
teraz pewnie by można zacząć się licytować bo Ty wiesz swoje a ja swoje a prawda jest taka że nie mozna na podastawie jednostek oceniać ogółu!!!
0
Corriere dello Sport - szmatławiec nie gazeta.
nikt przy zdrowych zmysłach nie da tyle za dwóch prawie już emerytów a tym bardziej zarząd Barcy. poza tym pewnie nawet Guardioli na myśl nie przyszło żeby ich mieć z skałdzie. Skąd oni biorą takie info.beznadzieja.
0
Kase która miała by iść na jego transfer lepiej przeznaczyć na
Fabregasa, zwłaszcza że Javier za tanioche do nas napewno by nie przyszedł...