0

Widzę komentarze w stylu ... "Jak ma kosztować 40mln to za taka kasę można kupić kogoś lepszego" ... ale konkretnych a przede wszystkim realnych propozycji brak!
Neymar to grajek który robi różnicę w ataku bo jest niekonwencjonalny i w odpowiednich momentach potrafi być nieprzewidywalny.
Widzę go w Barcelonie pod warunkiem że decydując się przywdziać nasz trykot będzie miał świadomość tego że ma być jednym z elementów perfekcyjnie działającej maszyny na czele której stoi Messi.
Czy tak będzie? ... zobaczymy.

0

Może i nasz Pinto budzi wiele sympatii ale nikt mi nie powie że jest to bramkarz z najwyższej światowej półki ... Tak czy inaczej baardzo dobry stoper albo goalkiper na nowy sezon byłby wskazany.

0

yousz3k13...

Amerykanie też tak mówili po MŚ w 94 r ... a jak się sprawy mają każdy fan piłki wie ;)

0

Ręce opadają po przeczytaniu newsa o takiej treści ... zwłaszcza kiedy od 3 m-cy czekam na ten 28 września. Ehh...

0

W końcu Barca odpuściła sobie te krytyczne crossy przez pół boiska jak w meczy z Madrytem. Jest to co być powinno, masa podań i szybka wymiana pozycji... ogólnie na + :)
szkoda tylko zmarnowane "setki" Fabsa.

0

"pociąg pod nazwą Barça przyjeżdża tylko raz w życiu i nie mogłem stracić okazji gry w najlepszym klubie świata"
... komentarz zbędny ;D

A co do zarządu Arsenalu drodzy kibice The Gunners, przejrzyjcie na oczy i zrozumcie że to nie w zawodnikach jest problem że odchodzą.
Song doskonale i dobitnie pokazuje w czym tkwi problem.

VeB !!!

0

Strzały z dystansu ... tego zawsze mi brakowało. Brawo Tito !!!

0

A ja ciągle oglądam mecze Barcy jak by na ławce trenerskiej siedział Mister ...

Ale nie ma co, teraz jest z nami Tito i to za niego trzeba trzymać w tej chwili kciuki!!! :)

0

Dla mlodego ogromnyi podziw i szacun... A co do samej inicjatywy to moge powiedzieć z wielką dumą że właśnie za takie działania i nie tylko uwielbiam FC Barcelone!!!

0

Po pierwsze to sam Song nie przyjdzie bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego ze o tak regularne występy jak w Arsenalu cieżku mu będzie w stolicy Katalonii ...
Po drugie to juz to widzę jak Londyńczycy puszczaja swojego najlepszego DM-a za 15-20 mln ojro.

Wydaje mi się że ta opcja nie ma racji bytu.

0

Niczego sobie te buciki :D

0

On będzie lepszy od Pele.
Zagra w Europie i to już niebawem nim nadejdzie rok 2014 bo wtedy panie Oliveira złamanego grosza za niego nie dostaniesz i dobrze o tym pan wie!

0

Arturekker...

Xavi nie odejdzie ... on zostanie z nami do końca kariery :)

0

Ktos tutaj napisal o tym ze Barca moglaby mieć białe motywy na strojach ... Wszystko tylko nie to!

0

Nie ma się co spinać ... po prostu , każdy chwali swoje i to jest normalne , choć argumentacja Mou jest trochę pokręcona.

0

Niezwykle wartościowy grajek... Pod względem mentalnym wiele wnosił do teamu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?