0

Pewnie wejdzie w 2. połowie, po prostu wynik 0:1 w 1. meczu nie jest zbyt przekonujący i dlatego Ernesto nie ryzykował z wystawianiem samych rezerw.

0

Jeśli można kogoś wyróżnić to na pewno tak jak napisałeś Puig, Busquets i Ruiz, a do tego nieźle sobie radzą jeszcze Perez i Miranda. Oglądając ostatnie mecze Barcy B odnoszę pozytywne wrażenie, bo pomimo tych remisów gra wygląda dobrze.

0

Cillessen
Semedo Chumi Lenglet Miranda
Aleña Puig/Samper Vidal
Malcom Munir Dembele

później mogą wejść Rafinha lub Denis

0

Skoro Ivan był najsłabszy, to dobrze to świadczy o naszej pomocy, że nawet najsłabiej grający zawodnik rozgrywa świetny mecz...a no i zaliczył asystę.

1

Arthur na 99% zagra, a Dembele z tymi swoimi stratami i słabą grą w obronie ma moim zdaniem małe szanse na wyjście w podstawowym składzie (może wejść ewentualnie z ławki).

0

Z taką pomocą to chyba by padł rekord straconych bramek w sezonie, bo ani Messi ani Cou nie garną się za bardzo do walczenia o piłkę po stracie. Z drugiej strony nasza gra ofensywna na pewno wyglądałaby dużo ciekawiej

0

Zapewne takby zrobił... gdyby nie to, że Sergi też jest kontuzjowany.

0

Ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Arthur Busi Cou
Messi Suarez Malcom

0

Wow, jest progres...przynajmniej posiedzi sobie na ławce, czyli jest szansa, że w tym sezonie zagra z 2 mecze w 1. drużynie

0

Nie będę aż tak narzekać, że aleña w tym sezonie nie zagrał jeszcze w 1. zespole, bo wciąż mam nadzieję, że Valverde da mu pograć w Pucharze króla (oby jak najwięcej)

2

To uczucie kiedy Barca przegrywa...poziom frustracji i złości jest już tak duży, że zaczynam kibicować przeciwnej druzynie(w tym wypadku Leganes), a następnie ironicznie cieszyć się z tego, że Barcelonie nie wychodzi. Potem wyłączam mecz, robię 3 głębokie wdechy i po jakimś czasie mi przechodzi...dalej sprawdzam wynik realu i na mojej twarzy obecnie rysuje się nawet lekki uśmiech

0

Ja nie twierdzę, że to tylko wina sędziego, bo tak naprawdę gdyby Barca zagrała swoje to sędzia nie miałby pewnie nawet czym się "popisać", ale VAR jest od tego aby rozstrzygać sporne sytuację, a faule na Busim i Messim do takich należały.

0

Myślę sobie "spokojnie to dopiero początek sezonu, wszystko się ułoży... będzie lepiej", ale kurde nie mogę! Nie mogę uwierzyć w głupawe zachowanie Lengleta, stracenie 2 goli z Gironą i sędziego złodzieja.

0

Fakt...no był też sezon 2015/16 i te pamiętne poziome pasy

1

Niektórzy powiedzą, że ładne te stroje "hmm coś nowego", może i się zgodzę, że ciekawie wyglądają, ale... to jest Barcelona klub z tradycjami... i na prawdę nie wiem co strzeliło zarządowi, że wybrali taki projekt. U nas zawsze były pionowe pasy i po cholerę to zmieniają!

2

Przewagą Roberto jest to, że bardzo dobrze rozumie się z Messim i (szczególnie) Suarezem. Ale też twierdzę, że Semedo powinien dostawać więcej szans od Valverde. Może z takim Leganes czy Gironą zagra...

1

Słaby punkt, siedem, podziemny krąg, wyspa tajemnic, lęk pierwotny
wszystkie są świetne, miłego oglądania

1

Cou za Semedo, Roberto na PO

2

"Lenglet no name", dobrze że Mina to światowej klasy obrońca... Yerry może być w przyszłości świetnym obrońcą, ale nigdy na Barcelonę, bo on po prostu tu nie pasuje. Sprzedać za rozsądną cenę i życzyć powodzenia chociażby w Anglii.

1

może i tak, ale to nie zmienia faktu, że większość kibiców Barcelony po prostu życzy jak najlepiej Messiemu, czyli największej legendzie tego klubu...poza tym umtiti i dembele są bardzo młodzi, będą mieli jeszcze pewnie nie jedna szanse na wygranie mundialu, dla Leo to pewnie ostatnia okazja

0

Asysta i gol (dobitka, ale mimo wszystko gol)
uczestniczył przy obu bramkach, no masz rację najsłabszy punkt...

10

Patrząc na ilość rotacji i umiejętności przeciwnika uważam, że wynik jest dobry. Z przebiegu meczu remis zasłużony.

0

Myślę że taki skład mógłby wypalić, choć z Celta trudno gra się nawet podstawowej 11
ter Stegen
Semedo Verma Umtiti Alba
Gomes
Coutinho Denis/Roberto
Messi
Paco Suarez

0

ter Stegen
Roberto,Pique,Umtiti,Alba
Paulinho,Rakitić,Coutinho
Messi,Paco,Dembele

0

On definiuje stwierdzenie idealny zmiennik.

2

ter Stegen
Roberto,Verma,Umtiti,Alba
Dembele,Rakitić,Busi,Coutinho
Suarez,Paco

0

No nie wiem czy tak ledwo...w lidze są 16. (na 22 zespoły)

0

Chodzi mi o to że Paulinho od kilku miesiecy jest jednym z najgorszych na boisku, niczym się nie wyróżnia, zalicza wiele strat, ma sporo niecelnych podań i rzadko uczestniczy w akcjach bramkowych. Oglądanie go na boisku to dla mnie męka.

0

Na szczęście Paulinho na ławie, z nim w obecnej formie to byłaby katastrofa.Jeszcze żeby tylko Ivan nie popełniał głupich błędów i będzie dobrze. VeB!!!

2

formacja na 2 napastników (Leo i Luis) nie sprawdza się najlepiej z drużynami grajacymi defensywnie jak Atleti, bo przy grze Messiego, Luis zostaje sam na ataku i walczy z obrońcami w pojedynkę, tak było z Chelsea, która tak samo jak Atletico ma bardzo dobrych obrońców
proponuję taki skład na Atleti:
ter Stegen
Roberto,Umtiti,Pique,Alba
Rakitić,Busquets,Iniesta
Messi,Suarez,Coutinho
w drugiej połowie zdjąć Iniestę i za niego Dembele (zamiana pozycji z Cou)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?