2

Tam ksiądz u mnie był w socjoterapeutycznym kur**, dyrektorem ośrodka

3

@Rust_Cohle Jedyna słuchalna wersja

18

I nawet kiedy będę sam, nie zmienię się, to nie mój świat

1

@Medium Zrobiłbym ku**a napad na bank...
Panowie robimy napad na bank?
Wyj***ne w te życie ku**a, robimy napad na bank

2

@Medium Będzie magik będzie, podejrzewam, że będzie magik za dwa lata

2

@John_Doe Jak przylutuje, to nie będzie co zbierać

0

@Adamski69 0:4, które dałeś do 16/17 jest z sezonu 15/16 z potężnym Rafą Benitezem. Sezon 14/15, to z tego co kojarzę, to graliśmy dwa klasyki i pierwszy na Bernabeu było 3:1 dla Realu, a drugi Barca wygrała u siebie 2:1

10

@Pawel13sz Pełna zgoda

6

@AmigoBlancos Z tego co kojarzę, to Karim 89 bramek, a Rupert 91

1

@Isso89 Real 1:2 Barcelona


0

@kempnou Vini tylko na lewej, na prawej pewnie zagra Valverde, patrząc, że Rodrygo nie ma, a Asensio to Asensio

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Pepula chyba za mało wydał

0

Ale Lipsk gra padake

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale mierny ten Real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?