0

@Damian11 a kto w psg sie angazuje teraz? xD

0

@Medium tysiąc euro? tyle to ja mam w polsce

0

0

@Crakitic nie ma szans, ze xavi nie wystawi ferrana. a po prawej dembele.

5

Co ten Mbappe koszulkę ściągnął po golu Monaco, juz na El Clasico za Benzynę będzie grał?

0

@Adi123456789 oczywiste xD tak bardzo że wyjdzie frenki

1

@MesQueUnClub96 to po co XD na końcu zdania?

0

Komentarz usunięty

0

@arasz1819 nie będzie trzeba, Barca posprząta

0

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4587338488045065&id=100003068768447

Co o tym myślicie? Słyszałem już nie raz ale jakoś nigdy się nie zagłębiałem

0

@Cule1234 nie oglądam skoków od jakichś 5 lat. Kiedy decydowały umiejętności. Teraz za dużo tego.

12


hahahaha

Gotze > Messi

6

@Cule1234 tak samo mówił Dest ;P

1

Myślicie, że Barca przez 90 minut będzie mieć dzisiaj Real w bocznej, dosiadzie albo w gardzie?

1

@cris2706 dodalbym jeszcze hiszpanie ktora byla barco-realem :D incredibile

18

5

Komentarz usunięty

2

@Danny Gaucho psycha is sitting, smutny koniec

0

@TheNekro94 oj tak, a jak nie to kij i bitwa z pokrzywami, a po drodze jeszcze jakaś żmija wyskoczyła

25

1

oby nie, zostan gdzie jestes

0

@cris2706 dokładnie tak było, a tak jak ktos wyzej pisal - era viniciusa, pedriego, gaviego czy innych mlodziakow - nawet jakby sie stali messimi i ronaldami czy iniestami to to nie bedzie ta ekscytajacja co wtedy kiedy sie mialo 10 czy 12 lat - ja 00, więc na ere pep-mou zalapalem sie jako dzieciak, ktory co prawda gowno z pilki rozumial, ale przezywal to niesamowicie mocno

0

Fajnie, El Clasico dzis. Ale rzeczywiście to nie to co kiedyś, kiedy naprzeciw siebie stawały same gwiazdy i ikony obu klubów. Jeszcze jak byli Messi, Ramos, Suarez i powiedzmy ten Varane to inaczej się to oglądało, a teraz kompletnie nowa era. Zostali tylko Busi, Pique, stary Alves, Benzema i Modric z tamtych lat.

Niestety. I piłka się zmieniła i człowiek starszy, przez co już nie przeżywa tego wszystkiego jak kiedyś.

1

@FC1899Barca autentycznie widzę jakaś ukraińska karyne która to rysuje i posyła w świat xd ewentualnie tłumaczy dziecku krok po kroku co rysować żeby wyglądało na dziecięcy rysunek

0

Praktykuje lub praktykował tu ktoś świadomy sen? Po jakim czasie wam się udało to osiągnąć?

0

@tomcruise ze niby film? xd nie ogladalem

1

@RomanHoffer jak tu tylko w piwnicy kazdy oglada z colą xD

0

@Hubsao po co on tam?

0

@SuperPatsonFCB o krollu zloty, nostalgia potezna.. nawet nie wiedzialem ze zdjecia z 2012 są. da rade jeszcze wczesniej? ehh, ale bym sobie wrocil do tamtych lat, lezka sie w oku kreci :( moze uda mi sie wrocic w swiadomym snie nad czym pracuje ostatnio :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?