Gavinho
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Damian11 a kto w psg sie angazuje teraz? xD
0
@Medium tysiąc euro? tyle to ja mam w polsce
0
@Kapitan hawk ?
0
@Crakitic nie ma szans, ze xavi nie wystawi ferrana. a po prawej dembele.
5
Co ten Mbappe koszulkę ściągnął po golu Monaco, juz na El Clasico za Benzynę będzie grał?
0
@Adi123456789 oczywiste xD tak bardzo że wyjdzie frenki
1
@MesQueUnClub96 to po co XD na końcu zdania?
0
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 nie będzie trzeba, Barca posprząta
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4587338488045065&id=100003068768447
Co o tym myślicie? Słyszałem już nie raz ale jakoś nigdy się nie zagłębiałem
0
@Cule1234 nie oglądam skoków od jakichś 5 lat. Kiedy decydowały umiejętności. Teraz za dużo tego.
12
hahahaha
Gotze > Messi
6
@Cule1234 tak samo mówił Dest ;P
1
Myślicie, że Barca przez 90 minut będzie mieć dzisiaj Real w bocznej, dosiadzie albo w gardzie?
1
@cris2706 dodalbym jeszcze hiszpanie ktora byla barco-realem :D incredibile
7
@msmsms https://pbs.twimg.com/media/EmqDrw_VoAAKvVv.jpg
18
https://i.imgflip.com/69bw7y.jpg
it's today
5
Komentarz usunięty
2
@Danny Gaucho psycha is sitting, smutny koniec
0
@TheNekro94 oj tak, a jak nie to kij i bitwa z pokrzywami, a po drodze jeszcze jakaś żmija wyskoczyła
25
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274688809_1992681887601183_7623844864288800348_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=AJH1BxTjhmQAX8fJJgt&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT9lgVRsbGoROU1l0eESBzB97LbaEOT2XzaBf3VkWsEr5w&oe=623C4FA6
Ajajaj, bramkarz do połowy, gruby na bramkę, jakieś kije albo buty robiące za słupki, dziury na "boisku". Złote czasy, ależ bym wrócił. Tęsknię mocno.
1
oby nie, zostan gdzie jestes
0
@cris2706 dokładnie tak było, a tak jak ktos wyzej pisal - era viniciusa, pedriego, gaviego czy innych mlodziakow - nawet jakby sie stali messimi i ronaldami czy iniestami to to nie bedzie ta ekscytajacja co wtedy kiedy sie mialo 10 czy 12 lat - ja 00, więc na ere pep-mou zalapalem sie jako dzieciak, ktory co prawda gowno z pilki rozumial, ale przezywal to niesamowicie mocno
0
Fajnie, El Clasico dzis. Ale rzeczywiście to nie to co kiedyś, kiedy naprzeciw siebie stawały same gwiazdy i ikony obu klubów. Jeszcze jak byli Messi, Ramos, Suarez i powiedzmy ten Varane to inaczej się to oglądało, a teraz kompletnie nowa era. Zostali tylko Busi, Pique, stary Alves, Benzema i Modric z tamtych lat.
Niestety. I piłka się zmieniła i człowiek starszy, przez co już nie przeżywa tego wszystkiego jak kiedyś.
1
@FC1899Barca autentycznie widzę jakaś ukraińska karyne która to rysuje i posyła w świat xd ewentualnie tłumaczy dziecku krok po kroku co rysować żeby wyglądało na dziecięcy rysunek
0
Praktykuje lub praktykował tu ktoś świadomy sen? Po jakim czasie wam się udało to osiągnąć?
0
@tomcruise ze niby film? xd nie ogladalem
1
@RomanHoffer jak tu tylko w piwnicy kazdy oglada z colą xD
0
@Hubsao po co on tam?
0
@SuperPatsonFCB o krollu zloty, nostalgia potezna.. nawet nie wiedzialem ze zdjecia z 2012 są. da rade jeszcze wczesniej? ehh, ale bym sobie wrocil do tamtych lat, lezka sie w oku kreci :( moze uda mi sie wrocic w swiadomym snie nad czym pracuje ostatnio :P