0

Messi out... z taka forma to szkoda oczu... Pogba in

0

Suarez jest tragiczny... musimy go sprzedać

1

Perez posmarował, ten rok bez tytułów, Messiego trzeba sprzedać..

0

Messi bez formy = Barca bez formy

1

Sprzedałeś się dla kasy Alexis, straciłeś szacunek cule..

0

Czy was też irytuje Suarez? Powinni go w lecie sprzedać, bo aż oczy bolą jak się go ogląda, mam nadzieje, że sprzedadzą i kupią w grudniu Mandzukicia

0

U nas na pewno ławy nie będzie grzał :) Xavi odejdzie, Enrique jakoś poprzestawia pomoc i gdzieś go upcha ;)

0

RAC to wiarygodna stacja. Więc można powiedzieć REUS W BARCELONIE :) czekamy na artykuł ;D

2

1

Czy zauważyliście, żę Barca jest uzależniona od dobrej gry Messiego, a Ronaldo od dobrej gry zespołu? To różni tych zawodników.

2

RAC-1. Dani Alves rejected the offer of a new contract, Brazilian intend to move on a free transfer to Barclays Premier League.

0

Atletico się przejedzie po białych.. już wole żeby oni majstra zdobyli, bo nie mogę na nich patrzeć...

0

0

A kto to Nacho? Verma w obecnej predyspozycji jest lepszy od tego całego Nacho..

0

Powinni jakieś testy IQ robić w trakcie rejestracji... :-/

0

Tak, pykniemy ich z 5-0 :) osobiście obstawiam z 6-1 :)

0

Wygra, Real jest ogólnie cienki jak sik pająka, a co dopiero bez 5 podstawowych, nic tylko się cieszyć ;) bo już w sobote mamy lidera ;)

0

Mam 11 lat i nie wstydzę się swojego wieku. :)

0

Nie wiem, to jest moje pierwsze konto, próbowałem kiedyś założyć, ale nie wiedziałem, że tu trzeba emaila potwierdzić, a teraz się zorientowałem i mam już konto.

0

W sobotę Athletico pyknie Białych i to na luzie... Fajnie jakbyśmy w grudniu ściągneli Alvaro Arbeloe taki rewanżyk za figo, a ostatnio całkiem nieźle się prezentuje :P

0

Mama takie wrażenie, że Alba jest najemnikiem ;-/

0

On powinien za darmo grać a nie tu jakieś cyrki odwala, jeśli odejdzie to znaczy, że to najemnik który nigdy nie kochał Barcy..

0

Ty się lepiej ogarnij bo jak nie transfer w lecie..

1

Wersja mobilna cudowna! Wielki plus dla redakcji +

0

Ponoć mają się jeszcze odwoływać, dzisiaj ma być następna decyzja..

0

Strasznie irytuje mnie Suarez jak nie strzeli bramki w Bilbao to najlepiej sprzedać go w lecie, może jakiś grosz uda się wyciągnąć za niego..

0

Niby skąd możesz to wiedzieć na onecie czytałem, że poszedł za kasą i dlatego straciłem do niego szacunek, jest taki sam jak madridistas..

0

Alexis się sprzedał, poszedł za kasą, u nas byłby zaraz za Messim i Neyem..

1

Bez Alvesa to przegramy wszystko, musi odnowić kontrakt, nie widzę innej możliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?