GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Też od paru dni czujecie się beznadziejnie pod względem energii? Człowiek budzi się zmęczony, w ciągu dnia poszedłby najlepiej spać... Nie wiem czy to przez tą pogodę że się pogorszyła, czy jakieś ciśnienie itd. Ktoś podobnie?
0
Wysłucham jutro, ale wpadłem tylko napisać że kozak zdjęcie :)
0
@Trepyveb ja uważam że City
1
@pt9 Mam podobnie, ale u nas to w ogóle cieżko sobie wyobrazić napastnika co się sprawdzi. :D
1
> Salah
> Złota Piłka
wybierz jedno
0
@pt9 Gundo do Barcy mówisz? Piłkarz kozak, ale wiek powoli nie ten.
0
@ostrovsky @Michael24 znowu coś grzebali w tych zasadach? XD Ok, dzięki za poprawienie mnie.
No to Real prawdopodobnie w finale. ;)
0
@dniel losowanie jest co etap, chyba że śmieszkujesz z tego że dostaną najłatwiejszego rywala :P
0
@Ronaldinho10VB nawet my byśmy przeszli Chelsea ;)
3
Jak BVB i Real awansują, to moim zdaniem można na 90% przypisać Realowi ligę mistrzów. Chelsea to jest przypadkiem w półfinale, BVB też nie przejdzie Realu, a PSG uważam że nie ma mentalności na wygranie finału czy półfinału z Realem Madryt. Jeśli już to mam wrażenie, że tylko Guardiola może coś wyczarować tak, że Real odpadnie.
0
@Foton nie no, już nie przesadzajmy, że odpadliśmy przez brak skuteczności
1
@itmustbejoke myślę, że jeśli ogląda, to głównym powodem będzie Guardiola
0
@Cvzx pierwsza 11, skład do przewidzenia dosyć łatwo, jedyna wątpliwość to była czy Walker czy Cancelo (ewentualnie obaj i wtedy Cancelo na lewą za ZInchenko)
1
Ale Jesus musi czuć się beznadziejny, kiedy nie gra nawet kiedy jest jedynym napastnikiem w drużynie.
0
@LuisSalvano no chyba sobie żartujesz, mam nadzieję że Messi nigdzie nie odchodzi.
0
@ranger3120 o kurcze, czekam z niecierpliwością, szczególnie że też chcę kiedyś spróbować.
9
@CatalanDream mem śmieszny, ale Lenglet powinien zostać. Jeszcze jakiś czas temu ten transfer był niesamowicie chwalony. Najlepsza forma w jego karierze prawdopodobnie dopiero przed nim, zobaczcie jak późno na światowy poziom wszedł van Dijk. W tym sezonie dużo zawodziła psychika,po słabym początku sezonu widać było, że chce wrócić do lepszego grania, ale ciężko mu było złapać pewność siebie.
0
@MesQueUnClub_87 ehh, on pisał o przeszłości, zwracam honor @itmustbejoke
5
@LuisSalvano Ymbappe i Haaland też przyjdą już w letnim okienku, czy będziemy musieli czekać do zimowego?
6
@LuisSalvano ja myślę że nikt nie odbiera umiejętności Neymarowi i w ogóle @itmustbejoke nie widziałem komentarzy o tym, że Dembele jest lepszy.
Niektórzy po prostu mają jakiś honor i nie patrzą tylko na rzeczy namacalne, a też jakieś zasady, przyzwoitość itd. Jeśli on wróci do klubu po tym w jaki sposób odszedł i to że po odejściu nadal nie miał przyzwoitości w sobie i pozywał FC Barcelonę o pieniądze, to będę naprawdę zaskoczony.
0
@kamiVeB no ale żeby awansować, to trzeba zacząć chociaż wygrywać. :P
1
@VamosRakieta oni wygrali, a my nie. Taka też różnica.
0
Coraz mniej zaczynam lubić tą zasadę z bramkami na wyjeździe.
0
@Patrykl145 raczej tak, ale please nie idź podbijać statystyk XD
21
@DonMatteo901 zaraz przyjdzie taki jeden i będzie pisał o pedofilii xd
4
@sonek to jest grubiej zaplanowana i zorganizowana akcja, która ma na celu wypromowanie twittera BI.
3
@jedrek7000 Setiena, nie Valverde. Valverde jaki był to był, ale pewnie by wymęczył mistrzostwo.
1
@kubix05 moją ulubioną jest każda :D
0
@Cvzx ja powinienem ogarniać
25
Komentarz usunięty