1

Nieeeee... Serio?

0

Iniesta i Masche jak bliźniaki :p

3

Chybs większość użytkowników wchodzi na tą strone tylko po to żeby w trakcie meczu lub po nim zmieszać większość zawodników z błotem, sami eksperci ktorzy tylko siedzą przed tv i wszystko wiedzą o piłce... tego sprzedac, tamtego sprzedać... ludzie ogarnijcie sie bo poziom waszych komentarzy to chyba jeszcze szkoła podstawowa

3

Kibice na tej stronie to jakiś dramat (oczywiście nie wszyscy) zawsze w komentarzach pod każdym meczem dopóki wynik jest dla nas niekorzystny mieszacie każdego piłkarza z błotem, gdy juz wszystko idzie dobrze z planem to każdego z osobna wychwalacie... Poczekajcie z oceną do końca meczu i nie wieszajcie psów na pilkarzu dopóki sie mecz nie skonczy bo to irytujące

0

Czasami nawet Messi nie wytrzyma i musi odreagować :p

1

To jest puchar ;)

0

Gdyby po tej sztucce zaliczył asyste to byś się podniecał no ale racja skoro nic nie wyszło to lepiej shejtować

1

Może Messi? :p

0

Kto zszedł?? :)

1

Piszecie i piszecie jak oni źle grają...ok rozumiem waszą złość bo faktycznie nie wygląda to optymistycznie ale poczekajcie do końca meczu bo może akurat druga połowa bedzie lepsza ;) bądźmy dobrej myśli

1

No Messi No party...

3

Nawet strata punktow z realem nue jest tak irytujaca bo oni potrafią grać dobrą piłke,a gdy widzie jak gra atletico to po prostu nie moge wytrzymać

25

Mam wrażenie jakby po zejściu Messiego większość zawodników straciła wiare w korzystny wynik

2

O którym Suarezie piszesz? xD

0

Koleś gra dopiero 2 mecz od przyjścia do Barcelony a ty już go krytykujesz... Serio ludzie więcej cierpliwości

41

Ter Stegen zaliczył skuteczną interwencję a oni się czepiają że nie łapał piłki tylko odbił ją udem xD

25

Czemu po 10 minutach gry większość użytkowników już wszystkich krytykuje? Poczekajcie do końca meczu

0

Dzięki za odpowiedź :)

0

Czy to prawda że Ronaldinho ma zostać ambasadorem FC Barcelony? Wiem że trochę nie na temat ale jestem strasznie ciekawy ;)

0

Nie musisz nas od razu wyzywać od głupców dlatego że zwróciliśmy ci uwagę poza tym to co napisałeś bardziej wygląda na wyśmiewanie się niż na ironię, a następnym razem proszę cię nie obrażaj innych użytkowników bez powodu bo to prostackie zachowanie

1

Nie rozumiem czemu się z niego śmiejesz Douglas po prostu wykorzystał szansę żeby być w Barcelonie, ciekawe co ty byś zrobił na jego miejscu... To takie typowe nabijać się z kogoś bo jest za słaby na grę w FCB

1

Nie rozumiem większości z was którzy się nabijacie... Ciekawe co wy byście zrobili na jego miejscu jeśli mielibyście okazję grać w Barcelonie? Facet skorzystał z okazji no ale cóż nie udało mu się przekonać trenera, śmieszne jest to że wszyscy którzy się z niego śmieją nie są pewnie nawet w połowie lepsi od niego

0

Może to dobrze że nie strzelił bo pewnie wtedy połowa użytkowników dałaby mu złota piłkę gdyby mogła ;)

0

Kolego nie chodziło mi o to który bramkarz ma odejść, podałem tylko przykład z dzisiejszego meczu ;) większość osób zmienia zdanie o zawodniku z meczu na mecz co według mnie jest śmieszne

18

Teraz nagle wszyscy chcą sprzedać MATSa bo Bravo obronił karnego... ciekawe jakie byłyby komentarze gdyby było było na odwrót pewnie nikt by się Bravo nie przejmował

2

Większość użytkowników na tej stronie to chyba gimbaza... Nie piszę tutaj o tych którzy faktycznie znają się trochę na piłce i komentują mecze z chłodną głową ale o tych którzy po jednym meczu albo ubóstwiają albo nienawidzą zawodnika :) wygląda to dosyć idiotyczne jak nagle wszyscy wypisują komentarze typu '' brawo Bravo! ''

0


Z tym krytykowniem chodziło mi o to że niektórzy użytkownicy piszą jakie drewno jest z Ardy, a sami nie potrafiliby pewnie dobrze piłki kopnąć... Z tymi przecinkami zapamietam przyda się na przyszłość ;)

0

Źle mnie zrozumiałeś kolego :) to oglądanie przed ekranem było w przenośni nie chodziło mi o to że musisz być na stadionie poza tym nic takiego nie napisałem że musisz oglądać mecz na stadionie więc nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy... Następnym razem jak będziesz chciał coś napisać to zastanów się dwa razy co ktoś miał na myśli a nie krytykuj i wyśmiewaj odrazu ;)

1

Tylko czekać aż Arda zagra kilka dobrych meczy i wszyscy zaczną pisać że jest mega i to jednak był dobry transfer... Najlepiej krytykować siedząc przed ekranem

0

No tak to wszystko tłumaczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?