0

http://mixgol.pl/3729,Jestem_kibicem_Realu

A jednak oni maja serce :D

0

marcin28

Barcelona nigdy nie miala " bordowo-czerwonych " strojow

0

MaTi1515

Porownanie Ramosa do Xaviego jest bez sensu dwa rozne swiaty.

0

co mieli napisane na koszulkach, bo meczu nie ogladalem.

0

Kto jeszcze nie mial w tym sezonie kontuzji?

Valdes, Pinto, Mascherano, Messi, tylko oni?

0

az dreszcze po plecach przechodza.

0

jest Keita i Adriano ;)

0

Też mam dzisiaj urodziny ;D Najlepszego Pique !

0

Tak ogolnie to Xavi dzisiaj ma 32 urodziny.. Wsztstkiego Najlepszego ;)

0

Real fartem wygral 2:1 a w tytule ,,Remontada na Balearach'' bo prosze Was o czym my mowimy!!

0

Apropo Ibiego



niee moglem z tego xd

0

0

0

Tak ogolnie to dzisiaj: Real Madryt - FC Barcelona Regal w koszykowke ;)

0

onomato

masz racje zgadzam sie w 100 procentach...
i jeszcze dziwi mnie to, ze nie ma zadnego Polaka..

Casillas- jest juz przereklamowany

0

Myśle, że Pinto albo Pique będą kapitanem.

0

Ile brakło V.V? 20min ;/

0

teraz to już o pare lat za pozno... Wenger teraz mozesz sobie Fabregasa zostawic do konca kariery... Thiago jest nasz..!!

0

No nie wiedzialem ze to sie tak skonczy....

0

Zgadzam się z : zambo88 .. Przydal by sie jeszcze taki 1 Larsson... bardzo go lubilem i jego styl gry...

0

Wolam bym Inter ale Arsenal tez dobry... ;)

0

Co to k***a ma byc 1 mecz zawieszenia...? to ja w trampkarzach dostalem 1 mecz zawieszenia za faul ( kolesia pociągnąłem za bluzke... a on wychodzil sam na sam... i o mecz zawieszenia...)

0

Mam bardzo dobra jakosc i po polsku

http://www.live-tv.com.pl/otv.php

0

Real nie ma rezerwowych...? :D

0

spoko... J a tez juz niemoge wysiedziec w miejscu... XD

0

tu masz i wybierasz stacje obok nazwy stacji masz napisany jezyk...

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

0

wie ktos czy ten mecz bedze mozna zobaczyc w TV jezeli mam Cyfra+

0

Ja chce powtórke z 02.05.2009

0

ciekawe co ten "lalus'' powie jak barca wygra 8:0. Malo mozliwe, ale...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?