Gestuge
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gąbin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://mixgol.pl/3729,Jestem_kibicem_Realu
A jednak oni maja serce :D
0
marcin28
Barcelona nigdy nie miala " bordowo-czerwonych " strojow
0
MaTi1515
Porownanie Ramosa do Xaviego jest bez sensu dwa rozne swiaty.
0
co mieli napisane na koszulkach, bo meczu nie ogladalem.
0
Kto jeszcze nie mial w tym sezonie kontuzji?
Valdes, Pinto, Mascherano, Messi, tylko oni?
0
az dreszcze po plecach przechodza.
0
jest Keita i Adriano ;)
0
Też mam dzisiaj urodziny ;D Najlepszego Pique !
0
Tak ogolnie to Xavi dzisiaj ma 32 urodziny.. Wsztstkiego Najlepszego ;)
0
Real fartem wygral 2:1 a w tytule ,,Remontada na Balearach'' bo prosze Was o czym my mowimy!!
0
Apropo Ibiego
niee moglem z tego xd
0
http://besty.pl/428230
0
http://besty.pl/428034
0
Tak ogolnie to dzisiaj: Real Madryt - FC Barcelona Regal w koszykowke ;)
0
onomato
masz racje zgadzam sie w 100 procentach...
i jeszcze dziwi mnie to, ze nie ma zadnego Polaka..
Casillas- jest juz przereklamowany
0
Myśle, że Pinto albo Pique będą kapitanem.
0
Ile brakło V.V? 20min ;/
0
teraz to już o pare lat za pozno... Wenger teraz mozesz sobie Fabregasa zostawic do konca kariery... Thiago jest nasz..!!
0
No nie wiedzialem ze to sie tak skonczy....
0
Zgadzam się z : zambo88 .. Przydal by sie jeszcze taki 1 Larsson... bardzo go lubilem i jego styl gry...
0
Wolam bym Inter ale Arsenal tez dobry... ;)
0
Co to k***a ma byc 1 mecz zawieszenia...? to ja w trampkarzach dostalem 1 mecz zawieszenia za faul ( kolesia pociągnąłem za bluzke... a on wychodzil sam na sam... i o mecz zawieszenia...)
0
Mam bardzo dobra jakosc i po polsku
http://www.live-tv.com.pl/otv.php
0
Real nie ma rezerwowych...? :D
0
spoko... J a tez juz niemoge wysiedziec w miejscu... XD
0
tu masz i wybierasz stacje obok nazwy stacji masz napisany jezyk...
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
0
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
0
wie ktos czy ten mecz bedze mozna zobaczyc w TV jezeli mam Cyfra+
0
Ja chce powtórke z 02.05.2009
0
ciekawe co ten "lalus'' powie jak barca wygra 8:0. Malo mozliwe, ale...