rychu641, a co mówił w wywiadzie Casillas? Mówił, że Leo jest lepszy od Kryśki. Chciałem poczytać komentarze na stronie rm.pl jak ukaże się news o tym, ale niestety się nie ukazał. HAHAHA xD Ciekawe co by napisali kibice Realu? ^^
karpik, to my przegraliśmy ten finał na własne życzenie. Mieć 6 bramek przewagi i przegrać na takim poziomie, takiemu zespołowi jak Barca nie przystoi. Zgadzam się, fenomenalnie bronił Omeyer, ale chyba Blaugrana myślała już, że jest po meczu i uwierzyli, że już mają wygrany mecz. Szkoda tego niewykorzystanego karnego w końcówce bo potem obroniliśmy i rzuciliśmy. To by była bramka na remis. Szkoda... Kilonia pokazała, że jest MEGA mocna. Zeitzowi nie szło, ale w końcówce to on moim zdaniem dał wiarę, że można jeszcze to wygrać.
Komentarze
0
Wygrać powinien Xavi. Na drugim miejscu Sneijder, a trzeci powinien być Diego Forlan.
0
Real ma zamiar również sprowadzić Kikuta ^^
0
Arsenal w tej chwili miażdży Chelsea 3:0. Mamy się bać? ^^
0
prze fota HAHAHAHA ^^
0
rychu641, a co mówił w wywiadzie Casillas? Mówił, że Leo jest lepszy od Kryśki. Chciałem poczytać komentarze na stronie rm.pl jak ukaże się news o tym, ale niestety się nie ukazał. HAHAHA xD Ciekawe co by napisali kibice Realu? ^^
0
Z tą Islandią nieźle przysiał^^
0
ech...
0
No to pięknie!:/
0
karpik, to my przegraliśmy ten finał na własne życzenie. Mieć 6 bramek przewagi i przegrać na takim poziomie, takiemu zespołowi jak Barca nie przystoi. Zgadzam się, fenomenalnie bronił Omeyer, ale chyba Blaugrana myślała już, że jest po meczu i uwierzyli, że już mają wygrany mecz. Szkoda tego niewykorzystanego karnego w końcówce bo potem obroniliśmy i rzuciliśmy. To by była bramka na remis. Szkoda... Kilonia pokazała, że jest MEGA mocna. Zeitzowi nie szło, ale w końcówce to on moim zdaniem dał wiarę, że można jeszcze to wygrać.
0
Świetny transfer! Duże wzmocnienie pod koszem.