1

Przecież nie powie że się Barcy boją bo już byliby spaleni w aspekcie psychicznym przed meczem, proste że wolałby grać ze słabszą drużyną ale co zrobić :-D

1

Jak na 30 milionów to trochę mało strzela :-D

0

Tak jak myślałem, gładko do przerwy 3-0 i zmiana MSN żeby kontuzji nie złapali. Można jeszcze dołożyć w drugiej połowie ze 2-3 bramki i gites.

0

Tak jest wszystko zliczone z tego sezonu

0

0

W sumie masz rację. Co by nie było, musimy wejść dalej.

0

Wyjazd do Kataru z dupy, nie wiem kto podpisał taki kontrakt. Odbębnić swoje i wracać, bardziej martwią mnie dwa dni wolne po tym meczu i ligowe starcie, gdzie dla Barcy każde punkty są na wagę złota.

0

,,...dopiero trzecie miejsce...''

My zajmujemy 2 więc to dopiero to przesadzone trochę, na wiosnę wszystko może się zdarzyć, ale to Barcelona wyjdzie zwycięsko z tego boju, tego sobie, Wam i całemu zespołowi życzę

2

I nie mają Ibry :-)

0

Patrick jak to wymyśliłeś, nigdy nie możesz być pewny awansu, cieszyć się możesz dopiero jak sędzia zagwiżdże ostatni raz w dwumeczu. AC Milan w fianle LM z Liverpoolem też był pewny swego po pierwszej połowie i dobrze wiemy jak to się skończyło.Zagrajmy najlepiej jak potrafimy to będziemy grać dalej w LM.

0

Ktoś tu na mnie naskoczył dzisiaj że mecze ruszają dopeiro na wionę więc po co mówię o formie, ale prawda jest taka że PSG gra słabo.

0

Widocznie mu się należało.

0

Ja też nie czaje o co Ci chodzi, może jakbyś pisał bardziej składnie i zrozumiale, to byśmy wiedzieli o co Ci chodzi.

0

Wiem, mówię na dzień dzisiejszy, za dwa miesiące Barca może grać jak ciule a PSG jak mistrz

0

Drużyna średnia dla Barcelony, ale patrząc na to jak gra PSG i jak wczoraj widziałem jak Nice ich ciśnie to Barca, spokojnie przejdzie dalej.

0

A nie myślisz że większość dobrych zespołów ma tak samo, gdy wypada, jeden czy dwóch zawodników którzy tworzą trzon drużyny to zespół gra słabiej i to widać na pierwszy rzut oka. Oczywiście że tak nie powinno być, ale tak się dzieje.

1

Co za baran podpisał taki kontrakt, żeby lecieć w połowie sezonu do Kataru :-/ latanie w te i we wte, przecież nie jest to bez wpływu na stan fizyczny piłkarzy. Jesteśmy w takim miejscu w sezonie że trzeba walczyć o każdy punkt i trenować a nie latać do Kataru.

1

Teraz trzeba grać mocno w obronie, żeby nie tracić punktów, Busquets daję nam stabilizację w defensywie.

0

Trzeba mieć nadzieję że druga część sezonu będzie lepsza, Real odskoczył na kilka punktów ale wszystko jest do odrobienia.

1

Serio? Nie przyuważyłem, bo Juve z Torino oglądałem

0

Ładnie poskakali nie ma co

0

Losowanie całkiem spoko. Real jak zawsze na farcie :-D

0

Najlepszego

0

Piotr777 zgodzę się z Tobą

0

Nie wydaje mi sie aby Barca przegrała u siebie. Milan zgrał przeciętny mecz a Barca powinna mieć 2 karne których nie było.

0

Nie oszukujmy się, każdy mecz z Realem dla Barcelony jest ciężki tak samo jak dla Realu mecz z Barceloną, możemy ich uważać za badziorów ale grają porównywalnie jak Barca więc trzeba uważać jednak i tak Barca im dokopie :-D

0

To że Messi strzela najwięcej goli nie świadczy że tylko on potrafi strzelać, jest Alexis jest Fabregas, Villa wróci

0

Musi zostać nie widze innej opcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?