O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4149
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 25

Komentarze

1

taaa komentarz kibica realu...

0

Nie mamy, ale chyba to dobrze.

1

Szkoda, że prawie nigdy mu się nie chce.

0

Gdy będę kupował bilety na mecz Realu z Barceloną, to na pewno nie za bramkami.

2

Skąd was tyle na stronie Barcelony?

Zobacz wszystkie

8

Chciałbym podkreślić, że Real za tydzień gra z Villarrealem, a 26 kolejkę rozegra z Bilbao. Moim skromnym zdaniem (przy takiej formie Realu) mogą przegrać dwie kolejne kolejki. Sami widzieliśmy jak nam te drużyny potrafiły napsuć krwi. Liczę na chociaż 2 pkt stracone przez Real. VeB

4

,,Uważam, że nie w tym, ale w następnym roku mogą powalczyć o zdobycie pucharu Ligi Mistrzów''- czyli Barca tanio skóry nie sprzeda :P

2

Skąd was tyle na stronie Barcelony?

2

Nie na temat, ale jak tu nie kochać Barcelony

2

Chciałbym uspokoić wszystkich kiców którzy mówią, że nic nie wygramy z taką grą . Prawda jest trochę inna, bo jak sami wiecie Barcelona Luisa Enrique wyrównała rekord zwycięstw Josepa Guardioli, i nie była to wysoka przegrana tylko przegrana po błędzie Alvesa/Bravo. Malaga się zamurowała (taki autobus to ja widziałem chyba ostatnio w meczu z Chelsea!) więc nie ma co dramatyzować. Trzęsę się cały gdy widzę jak 11 zawodników wybija piłkę ze swojego pola karnego na oślep ale co zrobisz? To jest chyba jedyny sposób na obecną Barcę, niestety na autobus nie ma taktyki i nawet słabsze drużyny grające ,,autobusem,, mają jakieś szanse z lepszymi. Krew mnie zalewa widząc jak napastnicy bronią własnej bramki, ale jak już wcześniej napisałem, co zrobisz? Nic nie zrobisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?