3

@El dominatore tak, naprawde tak mysle

0

@Sau_Ron Koeman zostaje do konca sezonu niestety, po 3 meczach bede kolejne 3 decydujace, i tak dalej

1

@Shroud ogolnie to raczej zgadzam sie z tym co napisales, jest w tym wiele prawdy, mi gra Puiga bardzo sie podoba, i mozliwe ze dlatego chce go widziec lepszego niz tak naprawde jest. Dzieki za mila i rzeczowa rozmowe, pozdrawiam :)

0

@Shroud Ja rozumiem ze pilka juniorska i seniorska to dwie zupelnie inne rzeczy, chodzi tylko o to ze nie mial gdzie lapac tych minut bo trafil na Koemana ktory go poprostu nie lubi. Jezeli przyjdzie kolejny trener i nie bedzie dawal mu szans mozna wyciagac wnioski ze Puig jest naprawde slaby i nie zrobi kariery, ale do tego czasu lub do momentu w ktorym dostanie tak naprawde szanse ciezko jest wrozyc z fusow czy Puig bedzie w przyszlosci na poziomie czy nie.

0

@Shroud no ale gdzie mial wiecej zagrac? Wszyscy wiemy jaki byl Valverde, i nie dawal zbyt wielu szans mlodym, nastepnie przyszedl Setien, i u tego trenera zlapal sporo minut, zostal nawet kilka razy MOTM. Nastepnie przyszedl Koeman, obrazil sie na Puiga i tyle.

0

@Shroud no naprzyklad Garcia Pimienta w Barcy B

1

@Shroud ale ja zgadzam sie w 100% ze Fati naprawde dobrze wszedl w zespol tutaj nie ma dyskusji, ale mimo to i tak nie dostal zbyt wielu minut z Bayernem, dlatego brak Puiga w tamtym akurat meczu nie jest jakims wyznacznikiem tego ze Setien na niego nie stawial

2

@Rewolucja123 przyjemnie oglada sie jak ktos zostawia serducho na boisku, i jest szansa na jakies niekonwencjonalne zagranie z jego strony. Dodatkowo im wiecej graczy pod gra tym lepiej dla rywalizacji wewnatrz klubu.

0

@Shroud skoro Ansu wszedl z buta to dlaczego dostal tylko 20 minut w starciu z Bayernem?

1

@Gaz w presezonie pokazal sie fajnie i liczylem ze dostanie wiecej szans ale niestety. I rozumiem jeszcze brak dawania mu szans jezeli Koeman mialby wyniki, ale majac kreatywnego pomocnika na lawce i nie dawanie mu szans jest poprostu slabe

0

@Gaz niektorym nie przetlumaczysz poprostu, szkoda tracic czas, zaraz bedzie argument "zaden trener na niego nie stawial" ktory tez jest bzdura bo gral troche u Setiena i prezentowal sie super, mial nawet kilka razy motm

1

@agaFCB Koeman to beton, ma ulubionych graczy i tylko nimi gra niestety

0

@FanKFC w obywatelstwie, nie jest poprostu Holendrem...

2

@ranger3120 Weryfikowalem to juz jakis czas temu, ale z tego co pamietam to tak, dwie strony dowodu. Polecam to robic przez ich apke, duzo wygodniej.

2

@Ojciec5tkidzieci Wszystkiego Najlepszego @Janiama

0

@Junngeas Ja to widze podobnie, ale Atleti z mistrzem i Barca 5, aczkolwiek bardzo chcialbym sie mylic.

0

@Croocers Zobacz kto jest trenerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore teraz na szybko kara jednego miejsca dla Vettel-a, kara jednego miejsca dla Ocon-a za nie zjechanie do park fermé, i Hamilton ze zwyciestwem :D

0

@Comentateiro to nawet na Sky, gdzie telewizja jest pro Hamilton, nikt nie mowil ze Alonso zajezdzal droge, to bylo ostre sciganie sie i tyle w temacie.

0

@LUPR skad wiesz ze nikt nie atakowal drzwi? bo z dostepnych kamer nie widac drugiej strony autobusu

2

@michal26 nie widac co sie dzialo z drugiej strony, mozliwe ze ktos probowal wywazyc drzwi jakims narzedziem, lub cos w tym stylu, nie usprawiedliwiam, ale nie znamy calej historii w 100%

1

@Hosh troche chamsko zachowal sie w tym q3

0

@Encore to jest promocja kryptowaluty chiliz i ich fanowskiego tokenu

1

@Firestone Puig na boisku, Barca strzela 2 bramki, Gavi na boisku, Barca strzela 0. Fakt nie opinia

3

Ten Gavi to moze byc ciekawy pilkarz

1

@geass Arnau Comas za Umtitiego

0

@DonAndrzejos Roberto>Puig>Nils>Manaj

4

@SinMistico +1 zgadzam sie w 100%

6

@Gomess tak jak zawsze, kiepsko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?