Miki_Messi2001
minusowanie CIe za taki post pokazuje poraz kolejny z jakimi dzieciakami mamy tutaj to czynienia ! Gość napisał 100 % prawdę i dostal 20 minusów tylko dlatego ze dzieciaki nie potrafią spojrzeć prawdzie w oczy . Pozdrawiam
Widać że większość z Was to dzieci grające w menagera ! Kupić , sprzedać , wypożyczyć ... pewnie i zostaniemy z 14 piłkarzami ! Ogar , sprzedać Ville i tyle
Mam nadzieje ze w sobote przejrza na oczy i xavi cesc czy puyol poprostu nie zagrają . Przecież jest Villa , Tello , Thiago czy nawet Song , oni tego nie widza ? Po co są rezerwowi ? chyba po to żeby grali jak podstawowy gracz nie jest w stanie . Na upór w każdym najważniejszym meczu gra ta szóstka z przodu ( czyt. Busi , Cesc , Xavi , Iniesta , Messi , Pedro ) nie rozumiem tego , teraz to by ich nawet Wenger rozłozyl na czynniki pierwsze i wygral ;/ Element zaskoczenia musi byc w sobote , bo jak nie to znowu wpier.
Ten mecz to był niestety początek konca R10 ! Co prawda nastepny sezon mial wybitny jesli chodzi o strzelone bramki , ale strzelał tylko na Camp Nou i juz tak nie świecil ! Ale i tak go kazdy uwielbia i pamietac bedzie do konca zycia
Komentarze
0
Miki_Messi2001
minusowanie CIe za taki post pokazuje poraz kolejny z jakimi dzieciakami mamy tutaj to czynienia ! Gość napisał 100 % prawdę i dostal 20 minusów tylko dlatego ze dzieciaki nie potrafią spojrzeć prawdzie w oczy . Pozdrawiam
0
Widać że większość z Was to dzieci grające w menagera ! Kupić , sprzedać , wypożyczyć ... pewnie i zostaniemy z 14 piłkarzami ! Ogar , sprzedać Ville i tyle
0
co o tym myślicie ?
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151402420722701&set=a.466627082700.252462.333423502700&type=1&theater
0
,,Oczywiście, kiedy statystyki Zidane'a już się nie zmienią, zupełnie inaczej jest z Andrésem Iniestą.''
dramat
0
Mam nadzieje ze w sobote przejrza na oczy i xavi cesc czy puyol poprostu nie zagrają . Przecież jest Villa , Tello , Thiago czy nawet Song , oni tego nie widza ? Po co są rezerwowi ? chyba po to żeby grali jak podstawowy gracz nie jest w stanie . Na upór w każdym najważniejszym meczu gra ta szóstka z przodu ( czyt. Busi , Cesc , Xavi , Iniesta , Messi , Pedro ) nie rozumiem tego , teraz to by ich nawet Wenger rozłozyl na czynniki pierwsze i wygral ;/ Element zaskoczenia musi byc w sobote , bo jak nie to znowu wpier.
0
Ten mecz to był niestety początek konca R10 ! Co prawda nastepny sezon mial wybitny jesli chodzi o strzelone bramki , ale strzelał tylko na Camp Nou i juz tak nie świecil ! Ale i tak go kazdy uwielbia i pamietac bedzie do konca zycia
0
DZEJSONNN
spoko spoko jeszcze sie pownerwiasz na Bojana bo po sezonie napewno wróci bo Roma raczej go nie wykupi
0
VV Alves Puyol Mascherano Abidal Xavi Thiago Villa Messi Iniesta ! Byłoby syto
0
Villa wraaaaacaj
0
morze Barca B ; o
jasna cholera jakim trzeba być turoniem żeby coś takiego napisać