0

Jeśli Messi strzelił 3, to byłoby 4:1. Strzelił 2 - słynne podbicie nad Almunią i z karnego

0

Żeby City nie odbiły się czkawką zmarnowane sytuacje Dzeko

0

A było tak blisko...

0

Mascherano dzisiaj cienko, Pedro stracił szybkość, Messi nieobecny.. Żeby tylko nie stracić gola

0

Sorki, nie zauważyłem artykułu

0

Według mnie to Neymar potrzebował odpoczynku, a nie Suarez

0

Właśnie wbili

2

Ile Messi ma w tym sezonie asyst w lidze?

0

Neymar to powinien co najmniej hat-tricka ustrzelić

0

Też tak uważam, ale jest trochę wolny

0

Atletico*

0

To, że nie lubisz kosza, nie znaczy, że inni również go nie lubią.

0

To wina Messiego, że Alexis nie potrafił wykorzystywać sytuacji?

1

Ciężko było grać dobrze w obronie, jeśli za co drugi faul były dwie minuty

0

Z pewnością będzie im się chciało banować jakieś 50% użytkowników

0

Wydawało mi się, że w ręcznej właśnie o to chodzi, ale co ja tam wiem...

0

Oglądał ktoś wcześniejsze mecze Kataru? Jak wyglądało tam sędziowanie?

1

14 goli i 4 asysty

0

Jak dla mnie to powinien co najmniej 4 mecze z trybun oglądać

0

Karny dla Realu był słuszny? Nie miałem czasu oglądać

0

Przeczytaj listę powołanych.

0

A wiesz, że Rafinha nie dostał powołania?

0

Jak można powołać kadrę, w której znajduje się tylko 2 podstawowych stoperów?

0

Bądźmy szczerzy, nigdy nie widziałeś słownika ortograficznego

1

Jakby była beznadziejna, to byśmy przegrali

0

Wolny Bartra na boku obrony vs szybcy skrzydłowi PSG...

0

Jeszcze gol ręką

0

Poda ktoś link, na którym nie zacina?

1

Czemu wszyscy nagle zaczęli mówić o odejściu Messiego? Głupie gadanie

0

Wiecie może czy jest gdzieś możliwość obejrzenia powtórek meczów Barcy w LM z komentarzem Sergiusza Ryczela?? Pytałem w innym temacie, ale nie uzyskałem odpowiedzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?