Gomo55
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Messi strzelił 3, to byłoby 4:1. Strzelił 2 - słynne podbicie nad Almunią i z karnego
0
Żeby City nie odbiły się czkawką zmarnowane sytuacje Dzeko
0
A było tak blisko...
0
Mascherano dzisiaj cienko, Pedro stracił szybkość, Messi nieobecny.. Żeby tylko nie stracić gola
0
Sorki, nie zauważyłem artykułu
0
Według mnie to Neymar potrzebował odpoczynku, a nie Suarez
0
Właśnie wbili
2
Ile Messi ma w tym sezonie asyst w lidze?
0
Neymar to powinien co najmniej hat-tricka ustrzelić
0
Też tak uważam, ale jest trochę wolny
0
Atletico*
0
To, że nie lubisz kosza, nie znaczy, że inni również go nie lubią.
0
To wina Messiego, że Alexis nie potrafił wykorzystywać sytuacji?
1
Ciężko było grać dobrze w obronie, jeśli za co drugi faul były dwie minuty
0
Z pewnością będzie im się chciało banować jakieś 50% użytkowników
0
Wydawało mi się, że w ręcznej właśnie o to chodzi, ale co ja tam wiem...
0
Oglądał ktoś wcześniejsze mecze Kataru? Jak wyglądało tam sędziowanie?
1
14 goli i 4 asysty
0
Jak dla mnie to powinien co najmniej 4 mecze z trybun oglądać
0
Karny dla Realu był słuszny? Nie miałem czasu oglądać
0
Przeczytaj listę powołanych.
0
A wiesz, że Rafinha nie dostał powołania?
0
Jak można powołać kadrę, w której znajduje się tylko 2 podstawowych stoperów?
0
Bądźmy szczerzy, nigdy nie widziałeś słownika ortograficznego
1
Jakby była beznadziejna, to byśmy przegrali
0
Wolny Bartra na boku obrony vs szybcy skrzydłowi PSG...
0
Jeszcze gol ręką
0
Poda ktoś link, na którym nie zacina?
1
Czemu wszyscy nagle zaczęli mówić o odejściu Messiego? Głupie gadanie
0
Wiecie może czy jest gdzieś możliwość obejrzenia powtórek meczów Barcy w LM z komentarzem Sergiusza Ryczela?? Pytałem w innym temacie, ale nie uzyskałem odpowiedzi.