O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi,Sergi Roberto, Łukasz Fabiański, Luis Suarez, Robert Lewandowski
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Reprezentacja Polski
  • Barcelonie kibicuję od 2011

Statystyki

  • Dni w serwisie 2878
  • Liczba komentarzy 8
  • Polecenia 8

Komentarze

1

Po co Busi? Chłop nic nie gra od 2 sezonów i zamiast wystawić Puiga czy pokombinować z Perezem, z Roberto i Semedo to wystawia Busquetsa, który najlepsze czasy ma dawno za sobą.

0

Mundo Deportivo chyba najlepszy podał oprócz Busquetsa

0

@gregorio_estornino No, lekko się przeliczyłeś :D

1

Wygrywamy z RM 5:1 - Nie ma Messiego, jest Coutinho, Rafinha i to wychodzi nieźle
Przegrywamy z RB 3:4 - Powrót Messiego, Malcom oraz brak Coutinho = lipton
Nie wiem o co tu chodzi, możemy zbyt bardzo koncentrujemy się na Messim a trener Realu Betis nieźle to skomentował. Gratki dla drużyny z Sewilli.

0

Sam ter Stegen będzie miał dużo roboty ale jescze zależy na ile kontuzja. Jeżeli rzeczywiście będzie długa, przyda się jakiś rezerwowy golkiper.

Zobacz wszystkie

6

To se Mina w Barcy pograł...

1

Wygrywamy z RM 5:1 - Nie ma Messiego, jest Coutinho, Rafinha i to wychodzi nieźle
Przegrywamy z RB 3:4 - Powrót Messiego, Malcom oraz brak Coutinho = lipton
Nie wiem o co tu chodzi, możemy zbyt bardzo koncentrujemy się na Messim a trener Realu Betis nieźle to skomentował. Gratki dla drużyny z Sewilli.

1

Po co Busi? Chłop nic nie gra od 2 sezonów i zamiast wystawić Puiga czy pokombinować z Perezem, z Roberto i Semedo to wystawia Busquetsa, który najlepsze czasy ma dawno za sobą.

0

najlepszą drużyną na świecie* :D

0

Mundo Deportivo chyba najlepszy podał oprócz Busquetsa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?