0

gringo1989 - zapomniałeś dodać, że żartowałeś :)

0

_Katalończyk_ - coś mi się wydaję, że inny mecz oglądałeś..

Ibra zagrał bardzo dobrze, powoli do przodu ;)

0

Umarł król, niech żyje król... do zobaczenia w finale lm ;)

0

Coraz bardziej przekonuje mnie ten transfer ;)

0

mir4ge ;)

Twoje zdanie nie ma dużo do znaczenia.. Jeśli Pep nie dawal zbyt wiele szans Bojanowi, Hlebowi itd.. to widocznie miał powody, poprzez które uczynił tak nie inaczej. Nie wydaje mi sie zeby w trakcje ubiegłego sezonu popełnił jakikolwiek błąd. Wierzę w to co robi i mam nadzieję, że przyszły sezon będzie równie obfity w wielką grę i co za tym idzie.. trofea ;)

0

Imo Hleb jest największym rozczarowaniem sezonu. Niech się zastanowi, dlaczego gra tak słabo, bo nie wydaje mi się żeby Barcelona do dawała mu warunkow do rozwoju. Pzychodząc do liczył się z tym, że nie będzie łatwo przybić się przynajmniej jako mocny rezerwowy... Dziwie się mu bardzo, widocznie nie stara się tak jak powinien. ;)

0

fajnie, panie Samuelu, że jesteś tu z nami ;)

0

Różowa Landrynka ;D ;)

0

czarny20

Bojan zdecydowanie więcej zyska grając regularnie w przeciętnym zespole, niż siedząc na ławce w Barcy ;) Nie wiem, dlaczego nie widzisz korzyści w wypożyczeniu ;). W tym wieku najważniejsze dla niego jest to żeby rozgrywać pełne 90min jak najczęściej, zdobywać ogranie i doświadczenie. Życzę mu jak najlepiej. pozdro

0

Również gram z [10]. Więc ja też wygram Lige Misrzów. ;)

0

Po tych dwóch porażkach, imo do 3. razy sztuka ;)

0

Normalnie się zakochałem. ;) Śliczna. ;D

0

caminero

Kurde, człowieku nie rozumiem Cię. Wytłumacz mi dlaczego Pinto, a nie Valdes? To, że obronił karnego w cdr nie robi z niego bramkarza na poziomie VV. Nie wydaje mi się, żeby Victor w karnych miał mieć jakieś problemy, których Pinto Twoim zdaniem miałby nie mieć. Sam zdajesz sobie chyba sprawę, że wystawienie go do karnych jest rzeczą nie możliwą. pozdro

0

Od czasu, gdy Eto nie zachwyca grą, Ałri wprost przeciwnie ;) Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.

Zdrowia!

0

Ewa123,

Ogólnie spoko? Kobieto! Gdy napastnik tego formatu nie strzela bramki na tyle setek, to coś jest nie tak. Tym bardziej, że nie jest to pierwszy słaby mecz. Od takich piłkarzy oczekuje się zdecydowanie więcej. pozdrawiam

0

messi95 ... -.-

0

Odbieram tego newsa jako żart ;)

0

lechu55

Nie wydaje mi się, że Eto byłby w stanie dobić rywala w ostatnich 20 min. Tym bardziej, że formą ostatnio nie błyszczy. ;) pozdrawiam

0

Całkiem ciekawe. ;)

0

krzywy1995

Odpuść sobie te twoje rozważania. ;) Ogarnij temat.

0

All.Bundy

Pytasz, czemu nie zaryzykować?

Gramy o finał Ligi Mistrzów! i wydaje mi się, że to zbyt wielkie ryzyko jak na stawkę tego meczu.

0

Pragnę zauważyć, że gdy Lionel Messi jest na boisku gra powoli zaczyna przypominać GRĘ ;)

0

Kurde, mam nadzieje, że coś się zmieni ...

VAMOS BARCA !!

0

Każdy tak mówi ;d

Pozdro

0

bo to nie afro ;o ;)

0

no ja to się już nakręciłem na różową ;p Całkiem fajnie mogłoby to wyglądać

0

Oby się mylił ;)

0

Nie wiesz co mówisz Człowieku ;)

0

BRAWO BARCA !

0

"Tots units fem força" może ktoś przetłumaczyć ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?