Gorantores
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2022
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@andbarca a mi się wydaje że masz ból dupy, bo mam rację. Wdales się w z góry przegrana polemikę i próbujesz z niej wyjść jakimiś głupimi frazesami.
0
Posłuchali mnie. Blanco ciężko przez usta przechodzi@SamuraJack
0
A co wydarzyło się s piekarni Pawełek Wołomin 14 lutego 2007 roku?
0
@hazo428 wierzę? Czy ja wiem czy ten chłopak taki wysoki...
0
@Pogba chwytliwe dla la rambli. Mogą mieć teraz la zabawę
0
Po ptokach......
0
Jak to mówi laporta to część showbiznesu, trochę żałosna ale działa.
1
@MesQueUnClub96 przez jakiś mem z internetow
0
@Pogba kto w to uwierzy
0
@ranger3120 I paczki.
0
Co stało się w piekarni Pawełek Wołomin 14.02.2007?
1
To nazwisko nie pasuje do barcy. Gdyby zaczął grać w pierwszym składzie, powinien grać jako Fabio.
1
W sumie nieźle, nie płakal jak real go odrzucił na treningach. I jak dziadek z zaświatów obronił go od realu.
0
Ohho kolejny co nie zamierza ciągnąć wózka
0
Glassi dajesz. Człowiek z krysztalu
0
@andbarca skoro jesteś stary jak świat to tym bardziej, powinieneś wiedzieć że taki szczyl za dużo kasy kosi
0
Skoro Sport tak napisał to nadzieja już umarł a...
0
Chłop na sprzedaż to pupil rudego
0
Nie ważne co mówią byle mówili to część showbiznesu
0
Przy takiej daremnej reprezentacji ktoś musi być gwiazda
0
Chyba dla wszystkich drużyn pracowity
0
@kamyk_23 możesz berlo pocalowac
0
@andbarca boli cie ze twojego ulubieńca adekwatnie określiłem? To że go lubisz nie zmienia faktu że gość jest jeszcze siusiumajtkiem
0
@krzywy XD wszystko wyjasnilo
1
@kejdzi z tą ocena ekipy u władzy bym się wstrzymal.
0
@Qba2113 dobrze prawisz, polac Ci wódki
0
@Moczymorda36 to nie przeczucie to wóda ryje ci banie
0
@waletpl proste
2
Robią go w uja bo jest Urugwajczykiem, gdyby byl Hiszpanem jak pedri to by mu w zębach kontrakt przynieśli
0
Wyrównane el clasico. Czas w końcu przełamać serię... XD