0

@andbarca a mi się wydaje że masz ból dupy, bo mam rację. Wdales się w z góry przegrana polemikę i próbujesz z niej wyjść jakimiś głupimi frazesami.

0

Posłuchali mnie. Blanco ciężko przez usta przechodzi@SamuraJack

0

A co wydarzyło się s piekarni Pawełek Wołomin 14 lutego 2007 roku?

0

@hazo428 wierzę? Czy ja wiem czy ten chłopak taki wysoki...

0

@Pogba chwytliwe dla la rambli. Mogą mieć teraz la zabawę

0

Po ptokach......

0

Jak to mówi laporta to część showbiznesu, trochę żałosna ale działa.

1

@MesQueUnClub96 przez jakiś mem z internetow

0

@Pogba kto w to uwierzy

0

@ranger3120 I paczki.

0

Co stało się w piekarni Pawełek Wołomin 14.02.2007?

1

To nazwisko nie pasuje do barcy. Gdyby zaczął grać w pierwszym składzie, powinien grać jako Fabio.

1

W sumie nieźle, nie płakal jak real go odrzucił na treningach. I jak dziadek z zaświatów obronił go od realu.

0

Ohho kolejny co nie zamierza ciągnąć wózka

0

Glassi dajesz. Człowiek z krysztalu

0

@andbarca skoro jesteś stary jak świat to tym bardziej, powinieneś wiedzieć że taki szczyl za dużo kasy kosi

0

Skoro Sport tak napisał to nadzieja już umarł a...

0

Chłop na sprzedaż to pupil rudego

0

Nie ważne co mówią byle mówili to część showbiznesu

0

Przy takiej daremnej reprezentacji ktoś musi być gwiazda

0

Chyba dla wszystkich drużyn pracowity

0

@kamyk_23 możesz berlo pocalowac

0

@andbarca boli cie ze twojego ulubieńca adekwatnie określiłem? To że go lubisz nie zmienia faktu że gość jest jeszcze siusiumajtkiem

0

@krzywy XD wszystko wyjasnilo

1

@kejdzi z tą ocena ekipy u władzy bym się wstrzymal.

0

@Qba2113 dobrze prawisz, polac Ci wódki

0

@Moczymorda36 to nie przeczucie to wóda ryje ci banie

0

@waletpl proste

2

Robią go w uja bo jest Urugwajczykiem, gdyby byl Hiszpanem jak pedri to by mu w zębach kontrakt przynieśli

0

Wyrównane el clasico. Czas w końcu przełamać serię... XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?