0

real ma same psy co fauluja to my mozemy kilka wałków mieć hehe

0

grunt, ze wybronil ;D

0

0

real ssie

0

spać noobie

0

mi sie te adidas predator nowe podobaja niebiesko zolte, sa kozackie i fajnie sie w nich gra choc ogolnie jestem zwolennikiem nike to raz zaryzykowalem i powiem, ze nie zaluje ;d lecz nastepnym razem pewnie kupie nike

0

na nsport

0

bedzie w tv?

0

i wszystko .

0

oby

0

NASZA KOCHANA BARCAAAAAAAA

0

nie

0

XDDD kiedy powstaly kompy Full HD? XD

0

raczej na rekawach

0

no comment ;/

0

i tak pewnie kobe wygra xd

0

odpłatnie pewnie sa

0

no wlasnie ?

0

w golach chyba 1-1 powinno byc? ramos strzelil teraz w meczu z athletico

0

Oby godnie reprezentowal byly numer Deco

0

"Dodano: 2010-11-14 12:39:40, autor: Real Madryt ! Moderacja

I co płakaliście jak byo 1:1 i że sedzia zle sedziuje . A w drugiej polowie po 2 bramie messiego sie jaraliscie i nic o spalonym nie wspomnieliscie...

"

Zacznijmy od tego, ze sedzia sie nie pomylil raz, dwa tylko kilkanascie razy wobec obydwoch druzyn. A co do spalonego to prosta riposta cos za cos wczesniej nie bylo a byl to teraz byl ale nie bylo

0

bramki

0

Ostrzeżenie

0

*

Dodano: 2010-10-24 13:18:57, autor: sebahehe Moderacja

zdecydowanie to był teatr... Dani taki już jest, co nie zmienia faktu że czerwień się należała. to chyba największa wada Alvesa.. to, że prezentując tak wysoki poziom piłkarski jest tak wielkim pajacem.. dobrze, że chociaż nie żeluje włosów i nie maluje sobie paznokci...

smieszny jestes gosciu, za*eb se placka w ucho z zamachu, zobaczymy czy cie nie zlamie. Przez bardzo mocne uderzenie mozna nawet stracic przytomnosc

0

filmik bedzie jakis jak mu idzie na tym boisku ? gdzie grali 5na5

0

Do: ravpelc

karta socios to znizka 50% a nie 100 ;)

0

no ja stawiam 4;2 hehe

0

Moze wpuszcza na chwile dudka, swoja droga bardzo dobrze postąpili.

0

pewny i bardzo silny xD czołg

0

[*]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?