0

no to teraz mają już wszystko! ;D

0

Fábregas to wielki talent, który najlepiej będzie wykorzystany w Barcelonie, mam nadzieję, że włodarze klubu decydują się na jego kupno;)

0

to chyba jakiś żart i to dosyć marny, jak można myśleć o wymianie jednego z najlepszych napastników na świecie, podpory drużyny, strzelca nie raz decydującego gola, dla mnie Eto jest THE BEST i ma zostać!

0

ale ziomy na fotce heh xD

SOLAMENT BARCA!;)

0

niesamowity mecz Puyola. Cristiano był bezradny i nie zostawało mu nic innego tylko faul. A co do Messiego ośmieszył obronę MU. Piękny mecz, piękne gole, super drużyna BARCA MESTRO!!!

0

Manchester to dobra drużyna, ale zbyt pewna siebie i to ich dzisiaj zgubi. BARCA MESTRO!!!

0

ma racje na ślub ma jeszcze czas, teraz powinien spełnić się jako piłkarz, a co do jego dziewczyny to naprawdę ładna;]

0

ale się czepiacie, panowie nieomylni jak zwykle się odezwali...:/

0

myślę, że to na jego zakup Barca powinna wydać te pieniądze, które chce przeznaczyć na transfer Zlatana, jest więcej od niego wart i pasuje do stylu gry Barcelony.

0

moim zdaniem Messi nigdy nie odejdzie z Barcy, choćby dlatego że Barca zapłaciła za jego kuracje hormonem wzrostu i gdyby nie to dziś nie dość, że nie grał by zawodowo to jeszcze miałby problemy ze zdrowiem... Poza tym jest w Barcy od 16 roku życia, więc dla niego to nie jest tylko klub, ale rodzina do której jest ogromnie przywiązany.

0

Van Persie jak najbardziej TAK

0

M'encanta el futbol

0

Ci wielcy wracają z podwójną siłą;)

0

Drugi tytuł jest już pewny;) A co do kontuzji to wyjdzie mu jeszcze na dobre, z tego co zauważyłam, każdy sportowiec po kontuzji jest w lepszej formie i daje z siebie więcej niż zawsze:)

0

co to jest dla nich 500 Ź

0

nie pasuje do Barcy, on robi z siebie gwiazdę, a tak naprawdę nic wielkiego nie osiągnął. poza tym jak Barca może składać Interowi propozycje 70 mln + Eto'o większej bzdury nie jestem sobie w stanie wyobrazić...(!)

0

W Premiership dużo zarobi, ale nie pogra sobie zbyt dlugo, tam w mniejszym stopniu liczy sie technika mecze nie sa takie ladne jak w Hiszpanii, u nich liczą się tylko walory fizyczne, ciagle faule i brzydka gra to u nich codziennosc, wiec nie wiem czy Ronaldinho wie co mówi, poza tym bedzie duzo szumu, a potem jakis obronca sfauluje go i bedzie palzowal kilkanascie tygodni

0

tak wiem, że źle napisałam, nie oglądałam meczu na żywo tylko bramki na necie, więc nie widziałam wyraźnie kto strzelił, za pomyłkę przepraszam, ale czy to istotne kto strzelił, ważne że Barca wygrała;)

0

piękna bramka Alvesa, szkoda że nie zagra w finale LM

0

mam nadzieje, że jego cudowna passa będzie trwała jak najdłużej... z Barcą;] jednak mimo wszystko drużyna odczuje jego brak w Rzymie:(

0

ówczesny Mistrz i uczeń;]

0

no tak, ale gdy będą cieszyć się już teraz stracą szacunek rywali, tak w drużynie dominuje skromność i tak powinno być, wiedzą że mają już tytuł, ale na fiestę przyjdzie jeszcze czas;)

0

i to jest prawdziwy piłkarz skromny i ambitny

0

uff

0

zwycięską bramkę strzelił w podobny sposób, jak tą z Chelsea.

0

no trudno, ale co się odwlecze...

0

Według mnie Jorquera powinien zmienić klub jeśli myśli jeszcze o regularnej grze. Wiem, będzie mu trudno opuścić zespół, w którym spędził całe swoje sportowe życie, ale zmiany są potrzebne wszystkim jemu też...

0

moim zdaniem Abidal powinien sam zadecydować o swojej przyszłości, jednak nie wydaje mi się, że Barce będzie chciała sprzedać tak doświadczonego zawodnika...

0

niesamowity mecz, a właściwie widowisko, jeszcze nigdy nie oglądałam meczu Barcy z aż tak zapartym tchem... Bravo Iniesta i reszta

0

będzie jak zwykle kupią go za astronomiczną sumę, a potem będzie "grzał ławę", albo grał poniżej swoich możliwości... poza tym Barca ma wielu utalentowanych wychowanków, więc po co inwestować miliony, skoro ma się dobrych piłkarzy za darmo pod nosem;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?