0

Według mnie to miał 2 wyjścia: Albo pójść do drużyny Al-Sadd (klub w którym zbiera na emeryturę) albo zakończyć karierę. Myślę że każdy na tym skorzysta. Xavi będzie legendą klubu tak czy siak, a do tego jeszcze sobie porządnie zarobi na emeryturkę. Klub z kolei pozbywa się zawodnika nie pierwszej młodości i pozyska za niego pewne pieniądze z transferu które zasilą konto na zakup innych graczy. Wszyscy są zadowoleni. Po 3 latach Xavi wróci już jako były zawodnik aby udzielać się w klubie jak Puyi. Układ idealny.

0

Bullshit! To byłby niezły ruch ze strony Barcy. Dobry napadzior, potrafi zagrać głową. Cena jak dla mnie max 28mln.

0

Niestety ale Barcelona na przestrzeni ostatnich lat przyzwyczaiła resztę świata do zasady kupować drogo, sprzedawać tanio, stąd taka kwota. :/

2

Cr też zwiększył masę w porównaniu do sylwetki jaka miał w ManU i jakoś prędkości nie zatracił. Niska masa nie jest wyznacznikiem szybkości. Weź na przykład Bale (75kg) czy Walcott (68kg).

10

po pierwsze: zwiększ mase!

0

Co wy macie z tym Luizem. To nie obrońca + jest przeciętny. Potrafi walnąć takiego babola że aż głowa mała. To że ma fryzure jak Puyi to nie znaczy że będzie tak grał.

0

To nie jest zmuszenie, acz prośba o transfer. Zawodnik może wystosować taką prośbę do klubu, jednak klub nie ma obowiązku jej zaakceptować. Aczkolwiek jest to znak dla zarządu że zawodnik chce zmienić barwy, a jak wiadomo na siłę nie ma co trzymać zawodnika bo wtedy na pewno obniży loty i stanie się nie rentowny

0

Widzisz, masz rację że siedział na ławce, jednakże w 90% przypadków było to spowodowane brakiem gotowości do gry. Regularny zawodnik nie dostałby nawet powołania w takiej sytuacji (przykład: rewanż z Bayernem, rewanż z PSG). Odkąd Messi stał się bożyszczem to nie pamiętam żeby którykolwiek trener nie wypuścił go na boisko z racji tego że się nie angażuje, nie walczy, nie biega. Oczywiście powodowane było to tym że Messi jedną akcją potrafił zmienić przebieg meczu, ostatni sezon pokazał jednak, że takich sytuacji jest coraz mniej. Szczerze mówiąc to podczas kontuzji Messiego, drużyna grała lepiej, bo grała całym zespołem, a nie zespół grał z Messim. PzdR :)

2

Montoya- Tylko podczas kontuzji
Sergi Roberto- praktycznie nie grał
Song- praktycznie nie grał
Tello- praktycznie nie grał
Barca B- wystawił łącznie piłkarzy w 2 meczach

Xavi- siedział na boisku mimo bezproduktywności w 80% meczy
Messi - -||-
Dani Alves- !!!!

Rotacje.Edit: Zobacz jak rotował składem Guardiola, jak robi to Ancelotti, Simeone

7

Tak samo mówiło się że Martino stosuje szaloną rotację i daje szanse młodym :) Pożyjemy, zobaczymy.

1

Keita to się nagrał w tej Valencii :D

2

A niech się obraża, ktoś mu powinien pokazać że nie jest świętą krową, najlepiej Luis. Pokazuje morde w coraz to nowej reklamie a grać nie ma komu...

0

Najpierw przeczytaj mój komentarz potem się wypowiadaj. Poza tym naucz się pisać. Nie rozumiem argumentu że to się jeszcze nie wydarzyło? co się nie wydarzyło? że Barca kupiła go za 35mln? Że jest wystawiany nie na swojej pozycji? Że potrafi podać? Nigdzie nie napisałem że już został sprzedany. Przedstawiłem argumenty dlaczego nie powinno się go sprzedawać. Nie wiem z czym masz problem.

0

sprecyzuj swoją wypowiedź, brakuje Ci konkretów? Kupiliśmy go bodajże za 35mln. Jeżeli teraz odejdzie to na pewno z mniej (znając zarząd który nie umie zarabiać na piłkarzach) wiec to będzie pierwsza strata. Po drugie Xavi nie robi się młodszy i z roku na rok będzie grał coraz mniej (czy mu się to podoba czy nie) więc potrzebuje zastępstwa. Cesc jest idealnym kandydatem. Póki co w Barcy nie zbiera laurów wyłącznie przez idiotyczne decyzje trenerów którzy z uporem maniaka wystawiają go na pozycji fałszywej 9. Fabs to człowiek który potrafi przytrzymać piłkę kiedy wymaga tego sytuacja i posłać świetne prostopadłe podanie. To jest facet na którym za 2 lata powinna opierać się pomoc w naszym zespole. Sprzedawanie go jest bezsensownym pomysłem. Co innego jeśli to sam Fabs poprosił o transfer. Podejrzewam że może być już zmęczony swoją rolą w zespole (a raczej jej brakiem) i wystawianiem go na siłę na nie jego pozycji.

0

Pozbycie się Cesca to poważny błąd, tym bardziej po operze mydlanej jaka poprzedzała jego przyjście :/

0

A tak z innej beczki, w Hiszpanii nastąpiła zmiana króla, Carlos abdykował na rzecz syna.

1

Kiedy wy zrozumiecie że Luiz to nie obrońca a poza tym wcale nie jest taki dobry.

0

Nie tylko w zarządzie ;)

14

Bardzo fajne kolory holenderskie które zawsze mi się na koszulkach podobały :) Będzie moc :)

0

tyle razy ile oglądam mecz to przynajmniej raz ma okazję żeby taką piłkę zagrać, ale kończy się podaniem do najbliższego zawodnika.

0

Xavi stracił umiejętność i odwagę posyłania takich piłek... :(

0

Eh to było by piękne, jednak obawiam się że to tylko kaczka dziennikarska

2

niestety rola DP w drużynie często jest niedoceniana i niezauważalna.

0

rozumiem... czyli w sumie dobrze że w robocie, bo tak to bym się tylko denerwował.

0

Mam pytanie z innej beczki, byłem w robocie i dopiero mogłem sprawdzić wynik. Jak grali nasi? było chociaż zaangażowanie? wynik sprawiedliwy?

1

Zapomnij, na mecz pójdą bogate janusze, bo bilety takie drogie będą

0

racja, luiz za 200 a to i tak okazyjna cena :) Biorąc pod uwagę jego znakomitą grę jest wart takich pieniędzy :)

4

Wiedziałem że dzieciaki będą głosowały na Alvesa w ankiecie, ale redakcja... przykre że ludzi są tak podatni na sugestie.

0

racja, najlepszy na boisku był zdecydowanie Bartra.

0

Ale ta piłka.... Majstersztyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?