Grabarz1750
Dołączył/a: styczeń 2011
Łódź
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście że ZP w tym roku powinni dostać Robben albo Ribery. W końcu wygrali tryplet. To raczej pewne że ZP w tym roku nie dla Messiego czy CR7
0
Hmm, mecze z SEBILLĄ musiały być nietransmitowane bo nie widziałem ich nigdy w akcji :P
0
Klub z największą historią na wyspach. Słaby troll Netu.
Co do grajka widziałem ten mecz, świetnie grał, dobrze się ustawiał a do tego aktywny w defensywie. Dobry grajek, ale nie byłoby dla niego miejsca w obecnej Barcy.
0
Strasznie szybko skreślasz swoją drużynę chłoptasiu. Nie lubię takich ludzi jak Ty, nie wyszły i 3-4 mecze i już spisujesz na straty. Prawdziwy kibic jest z drużyną do końca i wierzy w nią. Jestem pewien, że Real się dźwignie, jak każda wielka drużyna, może nie wygra, ale sprawi jeszcze nie raz że jego kibice będą z niego dumni.
0
made my day :D
0
Już wiemy dlaczego nie było transferu obrońcy w tym sezonie... Wrr, Rossell i jego polityka
0
tak, jest w interesie wszystkich, ale potem się dziwimy, że w całej lidze są spięcia między klubami, to samo było z transferem Bale do Madrytu było, najwięcej się wypowiadali Ci którzy nie powinni na czele z Rossellem i pewnym holendrem, który to się wypowiada na każdy temat byle się w gazecie pojawić.
0
Po cholere on sie wypowiada, to nie dotyczy naszego klubu, to samo pique wczoraj, co za barany
0
True story, też widzę znaczną poprawę w zachowaniu Ronaldo, trzeba przyznać, że się chłop naprostował, zaczynam nabierać do niego szacunku. Zresztą zeszły sezon należał do Ronaldo (w La Lidze) pod względem czysto sportowym.
0
akurat rożny prawidłowy bo jak Elche świętowało bramkę to trzeba było jeszcze chwile doliczyć.
0
wiedziałem że coś takiego się wydarzyć, cały mecz sędzia sie sadził na taki obrót sprawy
0
nie mów hop, póki nie przeskoczysz. RSSS może nam sprawić problemy.
0
Neymar da Silva Santos Junior, ty jesteś jełopem. Co ma piernik do wiatraka? nawet jeśli Katalonia odzyska niepodległość to nie znaczy że nie będzie mogła grać w La Liga. Hiszpańska federacja piłkarska nie może sobie na to pozwolić, bo po odejściu Barcy ta liga by umarła śmiercią naturalną. Sami by zaprosili Barcę do dalszej współpracy.
Gorąco kibicuje Katalonii aby uzyskała niepodległość, bo sytuacja jest podobna do naszej sprzed lat kiedy Polski nie było na mapie, ale naród pozostał. Nie bez powodu na katalończyków w hiszpanii mówi się los polacos. Zarówno my jak i oni utracili w 1939 roku niepodległość. Oni przechodzą przez to samo co my kiedyś.
0
hm zgaduje po numerze że dostałeś dużo banów już :P
0
2 razy Cesc i raz Ney
0
Ta, bo Bartra to konus...
0
Neymar przyszedł przed Martino
0
Varane to prawdopodobnie za 20 lat bedzie piłkarzem legendą, wróżę mu wielką karierę.
0
wpuścił 3
0
co ma?!
0
Nie mówie żeby zmienić pół składu ale pozbyć się najsłabszych ogniw. Taki Pedro np. swoje kiedyś dawno temu zrobił za co jestem mu wdzięczny ale teraz można by go pożegnać. To samo tyczy się pana grającego dotychczas z "2" na plecach. W drużynie przyda się świeżość, ludzi którym cały czas chce się grać, którzy mają głód wygrywania.
0
Chciałem tylko powiedzieć, że po tym jak dostaliśmy w dupę od Bayernu to wszyscy włącznie z Rosellem mówili że potrzeba zmian w drużynie itp. A tym czasem sprowadziliśmy sobie jednego grajka i trenera (który zmienił się tylko i wyłącznie przez chorobę Tito). Jakoś tych zmian które wszyscy obiecywali to ja nie widzę.
0
jesienią zawsze rynek ożywa i gry wychodzą bo się szykują na święta w grudniu :)
0
Rosell ma tyle botoksu na twarzy że to jego najszerszy uśmiech :D
0
Miki_Messi2001
Akurat objechać Pique jak taczkę gnoju to potrafi co 3 piłkarz LFP :)
0
WTF man?
0
Twój znajomy to chorągiewa na na róży wiatrów :D
0
a więc, posłuchaj zjebie. Powiedział że skończył w bundeslidze, a nie ogólnie, zrobi sobie pewnie rok przerwy i wróci, poza tym panuj nad językiem, to że jesteś sfrustrowany że nie mogłeś pojechać sobie na meczyk cie nie usprawiedliwia.
0
Ja się boje że wymyślą coś w stylu Roury albo innego kompletnego noname, ok Pep też był noname niby ale to sie udało, szczęście dopisało. Ile można.
0
Ma ktoś jakieś info na temat tego co się wczoraj działo na Vincente Calderon podczas prezentacji Villi?