0

I gdzie Ci ludzie co pisali ,,łatwe 5:0 Messi hat trick''?
Busquets(strasznie niepewny) ---> Song
Xavi(gra bardzo wolno i bez pomysłu)---> Fabregas
i chciałoby się napisać, że Messi do zmiany, ale dajmy mu trochę czasu. Chociaż nie wiem co się z nim dzieje. Nie poznaje tego zawodnika. Bez przyspieszenia, bez rozegrania. Klapa

0

Co robi Alves... Trzeba myśleć nad nowym prawym obrońca bo Dani od dwóch lat gra słabo i żadne siatki na Ronaldo tego nie zmienią.

0

Messi się nawet nie udziela to strasznie dziwne. Nie biega, nie walczy, nie rozgrywa. Busquets w ogóle nie wie co się dzieje.

0

Ależ nudna i powolna gra. Strasznie to wygląda! Jedynie Neymar i Iniesta coś próbują przyspieszyć. Co się dzieje z Messim? Chłopak gra jakby przed chwilą maraton przebiegł, w ogóle nie ma siły i jeszcze taki strasznie blady jest. Może anemia?

0

Ja rozumiem, że jest Święto Zmarłych, ale żeby aż taka grobowa cisza była na stadionie...

0

Ludzie trochę spokojniej, z większym szacunkiem do rywala. To, że rok temu wygrana przyszła łatwo nie znaczy, że tak będzie teraz. Espanyol nie bierze swój trzech głównych ofensywnych piłkarzy. To znaczy, że będą grać jak większość zespołów z Barcą, a więc zastosują autobus. Po drugie Espanyol pokazał w meczu z Atletico, że potrafi zamurować bramkę więc czemu miałoby się nie udać na CN? Oczywiście myślę, że Barca wygra, ale staram się hamować z pisaniem ,,Messi 5 bramek, Neymar 3!!''. Obstawiam wygraną rożnicą 1/2 bramkami.

0

MIliony gifów w ciągu ostatnich dni się przewineły, ale nie pamiętamy.

0

Jeżeli Ronaldo uznajemy za lewoskrzydłowego to chyba jednak Neymar nie jest najlepszy. Starajmy się nie nazywać Neymara najlepszym piłkarzem w obojętnie czym. On ma dopiero 21 lat to jego pierwsze mecze na tak wysokim poziomie. Ma olbrzymi potencjał, ale nie wiadomo jak to będzie wyglądało na dłuższą metę.

0

Nie chce być chamski oczywiście Puyol to wspaniały gracz, ale wynagrodzenie powinno iść równo z ilością rozegranych meczów i pożytkiem dla drużyny. Carles nie grał przez pół roku, teraz będzie grał pewnie co 3 mecz i już nie na takim poziomie co kiedyś. Niestety, ale taka prawda. Klub piłkarski to nie Caritas nie może płacić zawodnikom za to, że są.

0

Tak chyba z ławki..

0

Ładne masz.... oczy :)

0

Oczywiście nie mam nic do Sergio to genialny piłkarz, ale czy Ty oglądałeś kiedyś Songa w Arsenalu? Alex grał niesamowite, miękkie prostopadłe piłki do napastników. Był chyba najczęściej asystującym RVP. Tak więc nie obrażaj Songa. Chłopak nawet nie ma jak się ograć bo dostaje ochłapy i gra w najmniej ważnych meczach. Nie rozumiem zachowanie Martino. Jest tyle meczów mógłby robić rotację co mecz na DM lub spróbować zagrać z Alexem i Sergio w środku. To by było dobre ustawienie na fizyczne zespoły.

0

Przed chwilą Barca słaba jak rok temu je*ać Martino. A teraz wspaniała gra!

0

Sędzia jak chytra baba z Radomia. Kradnie.

0

Jak dla mnie Włochy, Urugwaj czy Portugalii to nie są faworyci do złota. Najsilniejsze ekipy to Brazylia, Hiszpania, Niemcy i Argentyna.

0

Nie zgodzę się z tym co piszesz o sprzedawaniu zawodników przez Barcę. Real to okienko ma wyjątkowe zazwyczaj też nie sprzedawał zawodników za takie wysokie sumy. Trafili na Napoli, które miało chcice na zawodników Realu i udało im się ,,upchać'' trzech zawodników. Villa zawodnik stary, po rocznej kontuzji, bez formy ok może dało się wyciągnąć z 10mln, ale więcej na pewno nie. Zauważ wypowiedzi zarządu i Villi po jego transferze. To była dla niego przysługa gdyż chciał odejść, a tyle co Barca chciała nikt nie chciał dać. Więc zgodzili się na tak tani transfer do Atletico przy okazji zarezerwowali sobie prawo do pierwokupu dwóch utalentowanych zawodników. Zdenerwowało mnie jedynie, że wśród tych zawodników nie ma Torresa no ale cóż.

0

Jak nie będzie łatwo? Najlepszy zdecydowanie był Isco.

0

Spokojnie w każdej lidze są słabe zespoły. Poczekamy jak pokaże się Atletico. Rok temu Bayern gromił w Bundeslidze po 5:0 cały czas i jakoś wygrał wszystko także luzik ;) Ale masz rację to jest smutne, że hiszpańskie zespoły żeby nie zbankrutować sprzedają najlepszych zawodników. Oby się to zmieniło.

0

Jak to Barca nie stawia na młodych? A ile piłkarzy mamy ze szkółki, którzy zostali wprowadzeni przez Guardiole i teraz stanowią trzon zespołu? Nie zawsze można stawiać na młodość. Barcelona potrzebuje kogoś doświadczonego kto w trudnym momentach nie będzie się zastanawiał co robić. Oczywiście chciałbym też zobaczyć młodego, utalentowanego obrońcę w naszej drużynie, ale wiadomo, że tylko jeden stoper przyjdzie. A jeśli mam wybierać to wole kogoś dojrzałego, nie starego, ale doświadczonego. Moim marzeniem jest kupno np Luiza(chociaż jestem wielkim fanem Suboticia), sprzedanie(wypożyczenie) Bartry i kupno młodego obrońcy np Martineza czy Mangali.

0

Może lepiej wystawiać Pique na ataku jak nie ma Leo? :D

0

Pierwszy zespół powinien grać z lepszymi zespołami w presezonie. Ale, że my mamy takich rywali to co robić. Nasz rywal Real grał na początku ze słabymi drużynami a z czasem przechodził do Evertonu, Galaxy, PSG i Chelsea, a my gramy z Lechią, Norweskim zespołem a teraz z potężną drużyną Malezyjską. Mimo, że tak słabe zespoły to już było pare kontuzji. Naprawdę boję się o przyszły sezon plus ten brak obrońcy ;/

0

Po co na mecz z Malezją wystawiana jest najlepsza jedenastka? Naprawdę Martino aż tak zależy na kontuzjach w meczu z ogórkami? I jeszcze ten Fabregas na środku ataku. Jak pisałem pare tygodni temu, że mamy tylko jednego środkowego napastnika Messiego i w przypadku jego niedyspozycji Cesc będzie grał na środku to każdy mówił, że przecież Alexis może grać na środku. Niestety tak to będzie wyglądało gra Xavi na środku pomocy, Fabregas od święta będzie go zmieniał.

0

3:1. Na przyszłość polecam wejść na livescore i samemu sprawdzić ;)

0

Barcelona znowu popełnia błąd z bramkarzem jak z obrońcą rok temu. Wiadomo, że za rok kończy się kontrakt Valdesowi i Barca będzie musiała kupić bramkarz tak więc zapewne każdy klub będzie podnosił cenę i znowu zacznie się walka do ostatnich dni okienka transferowego. Zamiast kupić go w te wakacje bo sam chciał przejść i dać go na wypożyczenie do Borussi to nie. Po tym sezonie jego cena wzrośnie dwukrotnie mogę się założyć i będzie dobrze jeśli ktoś go nie wykupi. To jest talent na miarę Neuera jak nie większy. To samo było(jest) z obrońcą. Rok temu powinniśmy kupić stopera, ale zarząd zaspał. Teraz oczywiście każdy podnosi cenę albo w ogóle nie chce sprzedać i nie wiem czy się uda kupić kogokolwiek. Najpierw olanie Hummelsa potem głupie nadzieje na kupno Silvy, a teraz ten Luiz. Oczywiste, że koleś nie przejdzie. Jak dla mnie zostaje kupić kogoś młodego typu Mangala, Sakho lub Martinez.

0

Zobaczymy czy Martino będzie się trzymał własnych słów. Jednym z punktów jego dekalogu była deklaracja, że stawia na zawodników którzy są obecnie w najwyższej formie. W meczu o Puchar Gampera Xavi wyszedł w podstawie i nie pokazał nic zaskakującego wręcz bym powiedział, że zagrał nudno i przewidywalnie. Wchodzi Fabregas i strzela 2 bramki i gra super. Jeśli w pierwszej kolejce La Liga wejdzie Xavi to znaczy, że Martino ulegnie. Oby Cesc został to wspaniały piłkarz.

0

To Ciebie nie pozdrawiamy!

0

Masz problemy z głową? Po co robisz konto na forum Barcy, wklejasz zdjęcie Neymara i udajesz fana? Żeby ją obrażać?

0

Jak na razie jestem zawiedziony. Myślałem, że Barca będzie się bawić piłką, pokaże piękny, efektowny futbol, a Messi trochę oczaruje publiczność. Tymczasem mam momentami wrażenie, że to Lechia lepiej klepie niż FCB. Messi gra jakby mu się w ogóle nie chciało i zlewał trochę. No cóż mam nadzieję, że w drugiej połowie polepszą grę i zdecydowanie wygrają bo jak na razie to tak trochę wstyd :/

0

Co nie zmienia faktu, że jest słabym obrońcą i nikt mi nie wmówi, że ma potencjał. Widać z góry, że to nie jest piłkarz na miarę Barcy.

0

No nie wiem czy Montoya od razu wejdzie do wyjściowego składu. Wczoraj zagrał moim zdaniem bardzo słabo, Ribery robił z nim co chciał ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?