O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5689
  • Liczba komentarzy 54
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Po co w ogóle dawali Puyola na tak z całym szacunkiem bzdetny mecz. Przecież wiedzieli już, że nie zagra Pique z Levante to nie mogli czegoś wymyślić żeby zatrzymać Carlesa. Ehh z Lev może damy rade w obronie z Abidalem i Fontasem, ale z Bilbao to już może być kiepsko. Jak jeszcze ma Messi nie grać z Levante to zaczynam się obawiać. Kurcza tak ogólnie cały czas się obawiam, że nadchodzi ten luty i Barca może grać coraz gorzej ;/ Mam nadzieję, że się tak nie stanie. Moja 11 na mecz z Levante: Valdes- Alves, Fontas, Abidal, Maxwell- Busquets, Xavi(ewentualnie za niego 2 def pomocnik czyli Mascherano), Iniesta, Pedro, Villa no i Bojan(oby grał tak jak z Hondurasem). Na razie nie ma LM więc piłkarze mogą myśleć tylko o LL i mieć więcej czasu na regenerację.

0

Ludzie(niektórzy)według mnie jak na razie Rosell świetnie sobie radzi podejmuje b.dobre decyzje. Patrzy surowo na nasz budżet a nie jak Laporta. Nie mówie, że Joan był zły był także przełomowym prezydentem dla nas dzięki niemu zawdzięczamy cały XXIw i te wszystkie sukcesy. Trzeba jednak przyznać, że ekonomię miał słabo opanowaną głupie kolacje, marnotrawienie pieniędzy teraz wyszło 400mln długu. Widać, że Rosell będzie prowadził klub twardą ręką i cieszę się z tego. Zobaczymy co będzie potem jednak na razie jestem zadowolony. Co do sponsora troche mnie oczywiście smuci przerwanie tak długiej tradycji jednak przyniesie nam to olbrzymie dochody co w naszej sytuacji jest konieczne. Wątpię żeby to coś zmieniło w grze naszych zawodników może brzydsze będą koszulki no ale trudno. Najlepszy był aspekt z logo Unicefu na przodzie a pod spodem Qatar Fundation. Pożyjemy zobaczymy.

0

A czemu Messi raz się drapie po lewym uchu a raz po prawym? Nie wiem nosi takie jakie mu się podobają.

0

Oczywiście takie ciągłe pisanie, że Manita, 5:0 jest już głupie. Idziemy dalej nie oglądajmy się za siebie i znowu wygrywajmy tak wysoko. Musimy pamiętać, że taka gra jaką prezentujemy jest strasznie męcząca dlatego może niedługo nadejść kryzys formy( jasne, że bym nie chciał, ale patrzmy obiektywnie) i oby nie stało to się na decydujące mecze z Arsenalem. Co do Realu gra dobrze, efektywnie jednak TYLKO ze słabymi drużynami. I tu porządny kibic Królewskich powinien się zgodzić. Popatrzmy na mecz z Sevilla, Valencia( tylko Ronaldo grał w tym meczu), Barceloną. No bo gdyby Levante miało chociaż obrońców troszkę ogarniętych to wynik byłby max 3:0. Strasznie jestem ciekawy gry Realu z Villareal jak dla mnie to jest teraz drużyna nr 3 w Hiszpanii.

0

Racja nie ma co się podniecać naszym remisem i wygraną Realu. Mówi się trudno będziemy musieli walczyć o przejście na boisku rywala. Co Realu wygrali 8:0 tak jak my z Almerią zresztą zespoły o podobnym poziomie. Ronaldo jest w formie to strzela jednak dziwne, że tylko z tak słabymi zespołami. Zobaczymy jak zagrają z Villareal. Jednak zazdroszczę Realowi, że awans ma już pewny nie musi już o tym myśleć wystawiając lajtowy skład na rewanż. My natomiast zamiast wyjść głównym składem to się bawiliśmy. Wiem potem był już cały skład, ale co od początku to od początku. Dobrze, że styczeń nie powinien być zbyt trudnym przeciwnikiem także mam nadzieję, że damy radę :)

Zobacz wszystkie

0

Ale na stronie jest błąd następny mecz gramy nie z Espanyolem, ale z Osasuną na ich boisku.

0

Lepiej żeby jakoś dojechali. Nie przesadzajmy nie zmęczą się w luksusowym autobusie także spoko. Po co potem wisieć z zaległym meczem lub wciskać go gdzieś w zapchany terminarz. Głupio by było jakby Real dzisiaj wygrał a Barca nie grała bo wtedy Królewscy będą na prowadzeniu i Duma może być pod presją ;/

0

Ja bym dał taki wyjściowy skład: Pinto, Adriano, Pique, Fontas, Maxwell, Mascherano, Thiago, Iniesta, Messi, Bojan, Jeffren

0

Mam pytanie odbiegające od tematu czy nie da się jakoś ściągnąć meczyku Barcelony GD 29.11.2010 normalnie? Z jakiejkolwiek bym strony nie ściągał zawsze ściąga się strasznie powoli bo nie mam konta premium na tych stronach. I zamiast 600kb/s mam 14.. Jak wy to ściągaliście?

0

Tak ogólnie to mecz bardzo emocjonujący, obydwie drużyny walczą o piłkę, ale to Espanyol częściej fauluje. Prowadzimy 2:0 jednak mogło być już 4:0 szkoda tych niewykorzystanych sytuacji Messiego i Villi. Do tego dochodzi niepewna gra obrony Valdes świetny dzisiaj ratuje nas. To co mnie deneruwje to brak opanowania środka być może wynika to z bardzo wysokiego pressingu Espanyolu, błędy w ataku i obronie. Jednak trzeba się przyzwyczajać do tego typu gry gdyż Arsenal tak właśnie gra wysoko i ofensywnie. Dlatego trzeba liczyć na szybkość napastników i lepiej grający środek. Najlepsi dzisiaj w Barcy: Valdes, Alves, Xavi, Pedro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?