Grimel
Dołączył/a: grudzień 2012
Chojnice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To nie jest takie proste naprawdę bo skład jest do wymiany mamy dziadków za których też nikt kokosów nie da tak? Tu rok nie starcza na zbudowanie drużyny bo są to koszty na które pewnie Barcelona sobie nie może pozwolić a też banku nie rozbije bo utonie w długach.
1
W końcu jakaś konkretna wiadomość powodzenia. Będzie ciężki okres dla nas ale nie od razu zbudowano Rzym dajmy czas i myślę że efekty pracy będą nas zadowalały
15
Oczy aż bolą jak messi unika grizmana to jest dramat naprawdę....
1
Szczerze to nie ma się co oszukiwać po pierwsze to potrzebujemy młodej krwi która będzie oddawała serducho za ten klub bo inaczej nic nie osiągniemy .druga sprawa jest taka że potrzeba trenera z jajem i planem na grę Barcelony .jeśli tego nie zrobi klub to naprawdę ale będziemy remisowac z słabymi drużynami albo dostawać w czapkę a patrząc na skład Barcelony nie robi się on młodszy ????
5
Powiem w prost jeśli Malcom zostanie sprzedany to obiecuje że Nienawidzę ten zarząd i klub bo chłopak od kiedy wchodzi robi naprawdę sporo i sądzę że powinien zostać i dostać szansę .a w najgorszym wypadku na wypożyczenie
19
Na jaki chu Roberto gra po co braliśmy semedo jprd .
0
W tym klubie trzeba zmian na stanowisku trenera szczerze nie oszukujmy się nie chodzi nawet o wczorajszy mecz ale całokształt pracy Ernesto .tu potrzeba nowego systemu rozgrywania meczu zaskoczenia jakiegoś a nie granie monotonie gdzie każdy ma już nas rozpracowane
0
To jest jakiś dramat a wg te zmiany kiedy mają się ogrywać zawodnicy jak vidal? Malcon? No jprd co za polityka jest u tego trenera kurwa nikt nie przyjdzie do nas bo wiadomo że nie będzie grać
3
tego nie idzie już nawet opisać