Grochalinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Włocławek
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słuchajcie , czy mozemy trafic na rozne zespoly ktore wyszly z 2 miejsca czy tylko na liverpool lub atletico
0
Słuchajcie , czy mozemy trafic na rozne zespoly ktore wyszly z 2 miejsca czy tylko na liverpool lub atletico
0
+Czytałem o tym newsa i ten MES Bedzie tylko na meczu z valencia i moze realem poznie schodzi
0
10 min
0
vILLA-gETA 3:3 kurde
0
Paradas
Pato 4
Casillas 0
0
Gdzie jest niby to dlaczego chodzi w opaskach itp.
0
Paolo Bento i Pep Guardiola podali jedenastki, jakie zdecydowali się desygnować dzisiejszego wieczora na murawę stadionu Jose Alvarade.
Sporting: Patricio - Caneira, Carrico, Polga, Grimi - Veloso, Pereirinha, Moutinho, Romagnoli - Djalo, Liedson;
Barcelona: Valdes - Alves, Marquez, Pique, Caceres - Busquets, Xavi, Gudjohnsen - Hleb, Messi, Henry
0
JAKIE WYNIKI BYŁY W TAMYM SEZONIE??? KTOŚ wie????
AHA I KIEDY BEDZIE LOSOWANIE PAR COPA DEL REY???
0
ZACZYNA SIE DRUGA POŁOWA
0
Niewazne jak grają wazne zeby przeszli CO NIE
0
Rojadirecta.com TAM SĄ LINKI
0
ja tez w to wierze
0
u mnie chodzi na eBramki.pl
0
WIADOMOSC Z OSTATNIEJ CHWILI
Agent Basquetsa negocjuje własnie nowy kontrakt dla Sergio
0
Niech poczeka> Ja czytałem wczoraj gdzies ze Indepediente go chce
0
Ok. 13 30
0
na wisła bedzie raczej pełny skład
Nie bedzie kontuzjii i igrzysk
0
Złodzieje w barcelonie:
okradli dom ronaldinho
okradli dom rijkardowi
ukradli laptopa laporcie
teraz okradli graczy Boca
Ojojoj
0
bedzie dobrze
0
chciałbym trafic na wisłe lub beitar
0
hehe dobre adi-messi