Grubytozwierz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
widzę że boli pewne miejsce
0
żal to był ten mecz
1
cytując pana Pique: ''Tak naprawdę to wszystkie słabe zespoły zostały już wyeliminowane.''
0
wiadomo, że wszystko możliwe i wierzę w Barcelonę ale może być ciężko. Ale pytanie co robi arbiter.
0
jeszcze druga połowa i coś czuje że sędzia coś jeszcze odwali............. tylko gdzie i jak?
0
nie ma co się oszukiwać. Juve wygra i dojdzie do finału. chyba że trafi na real to sędziowie pomogą białym. i juve zostanie na półfinale.
2
Perez posmarował. sędzia gwiżdże pod real i sędzia gwiżdże pod juve.
0
Arbitrzy zawsze będą się mylić. Ale to najłatwiej oceniać przed telewizorem. Sędzia ma ułamki sekund aby zadecydować . Jestem ciekaw ile osób stąd i jak z realmadryt.pl poradziło by sobie w meczu jako sędzia, pewnie nie lepiej. I mam takie pytanie czy w pierwszym meczu Carvajal chciał dotknąć piłkę ręką? I czy prawidłowy karny był? W meczu barca psg di Maria chciał dośrodkować a piłka zatrzymała Siena ręce pique. Karnego nie było. I czy ja mam mówić że sędzia pomylił się na korzyść Barcy? Czy jak to było?
1
A jeszcze Xavi? To już juve by zapomniało by o czym kolwiek.
0
Wiesz co sędzia niby mylił się w obie strony tu na korzyść Realu. W pierwszym meczu czy był prawidłowy karny dla Bayernu? Czy Carvajal zagrał ręką specjalnie? Real wygrał nawet bez tego gola CR . Wygrali z Bayernem który grał w 10 i graczami którzy wrócili ze kontuzji.
0
No pewnie a w rewanżu znowu go będą go faulowali. Ronaldo vs. Legia 0 bramek a Bayern 5 bramek dziwne. Dziwne że ZZ daje tak mało szans Asensio przecież to skarb hiszpani
0
Ta a arbiter geniusz nie odgwizdał różnego po obronie nojera
0
Masherano to jest krul i Danilo i ramos. Powinni od niego nauki pobierac
0
No tu masz rację. Ale lepiej wierzyć i chcieć wygranej bo ponoć trzeba być do końca z drużyną. Mnie gra Realu też miejscami irytuje i nie tylko mnie 30 wrzutek gdzie są 3 strzały na bramkę to też nic fajnego. Aż boję się co Lewy może w tym meczu zrobić. W sumie ja bym wolał trochę aby Real odpadł i wygrał la ligę.
0
Sorry ale ja jestem kibicem ''prześcieradeł'' i wierzę w Barcę i bym chciał aby wygrali. A to ci nowość co?
0
dziwne że 53.76% na nie. To ja wierzę w Barcę a ponad połowa nie?
0
Wiesz kwestia jak wyjdą na boisko, co im w bani będzie siedziało. Juve może spiąć się jeszcze bardziej i zagrać jeszcze lepiej i na pewno nie będą myśleli jak psg że o wygraliśmy to odpuszczamy trochę bo nie odrobią. W tym sezonie to grają tak aby nie biegać za dużo niskim nakładem sił. Barca zaś wie że jak dali radę psg to mogą dać Juve, grają rewanż u siebie i wyjdą na pewno zdecydowani i rządni krwi.
0
Wiadomo będzie ciekawie. jeśli Barca wyjdzie 3.4.3 to może być ciężko i może wyglądać podobnie z tym że będzie więcej strzałów. To jest piłka i nic nie wiadomo może wygrać Barca może wygrać Juve. Jako kibic akurat ''prześcieradeł'' to życzę wygranej Barcy bo bym chciał zobaczyć finał Barca-Real.
1
Ciężko będzie odrobić. juve to nie psg i może być ciężko, ale to jest piłka i wszystko możliwe.
2
a gdzie opaska nie wybuchaj? nie gwałć mnie i nie rozjeżdżaj mnie już jest. A tak na serio to więcej islamistów niech przyjmą bo nie każdy islamista to terrorysta ale każdy terrorysta to islamista a tego to chyba nie wiedzą. Szkoda Bartry bo ponoć nie zagra do końca sezonu.
0
chociaż powiem że tu sporo racji że sędzia genialny i powinien nobla dostać, takiej bezmuzgi nie widziałem
0
sajonara ligo mistrzów. biednego neya to kosili bo inaczej grać nie umią. Ależ tam wiało
0
gdzie był????????????????????????????????????
0
EEEE tam co z tego że przegrali. Z psg przegrali 4:0 i co? Wygrali po pięknej remotadzie , a nie, juve to nie ci*ki z paryża tak więc sajonara.
0
Trudno z tobą się nie zgodzić. Dobrze że tu nie jest jak w Realu. Ciekawi mnie tylko jedno, kto następny? Klopp? Może Jorge Sampaoli ale czy aby na pewno? I czy jak biali nic nie wygrają to czy Zizou pójdzie na zwolienie?
0
Nawet było by mi dobrze gdyby Real wygrał lige. LM i PK nie muszą kto inny musi.
1
Jak dla mnie główka Danilo była lepsza, nie że samobój tylko on tak ładnie takim jak by szczupakiem poleciał i gdyby to było w przeciwną bramkę to lepiej. A na białej stronie piszą sprzedać Morate bo to drewno zostawić Benzeme a nie dawno było na odwrót, no i Danilo który zdaniem wszystkich też powinnien odejść.
0
To jest walka do końca. Trzeba im to przyznać że mogą grać jedną połowę dobrą drugą już nie ale końcówka należy do nich. Gdyby mieli by stały fragment pod koniec zamiast golu Benzemy to pewnie Ramos by trafił.
0
Ruletka a co? Jak Pique mówił
0
A tak z innej beczki na memypilkarskie. Pl bylo takie cos Iniesta zadzwonil do kazdego zawodnika z Realu osobno po to aby przeprosić, że nikogo nie było na gali. A oni tam ból dupy z tym