GryttolE
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rodzina Messich się powiększa ! ^^ . Z pewnością będzie miał taki sam talent jak ojciec :D
0
Świetny komentujący :D :D . Taki fajny jak gole :) VeB
0
A to jeszcze ktoś poza Messim ma ją szanse wygrać :D:D ?
0
Jeśli ktoś chce zobaczyć mecz polecam tą stronkę :) :
http://www.meczenazywo.pl/g/eNortjK0sFIyMjQxNdAxNDcxAhIWpjqGRkrWXDBL1wVW
0
Meeeeeeeeeesi goooool !
0
Pep i Barcelona te słowa są tak samo nie rozłączne jak Messi i Barcelona . Pep nie teraz :(
0
W następnym sezonie będzie już Villa , brakuje go . Teraz te trzy porażki Barcelony to są wyzwaniem dla kibica , jednak ci wierni i oddani zawsze pozostaną z nami . VeB !!
0
3:1 daje awans Barcelonie ?
0
Jak będą grać na CN tak jak dziś to nie przejdą dalej . VeB
0
Co tutaj wybierać ? Guardiola :)