0

Rodzina Messich się powiększa ! ^^ . Z pewnością będzie miał taki sam talent jak ojciec :D

0

Świetny komentujący :D :D . Taki fajny jak gole :) VeB

0

A to jeszcze ktoś poza Messim ma ją szanse wygrać :D:D ?

0

Jeśli ktoś chce zobaczyć mecz polecam tą stronkę :) :
http://www.meczenazywo.pl/g/eNortjK0sFIyMjQxNdAxNDcxAhIWpjqGRkrWXDBL1wVW

0

Meeeeeeeeeesi goooool !

0

Pep i Barcelona te słowa są tak samo nie rozłączne jak Messi i Barcelona . Pep nie teraz :(

0

W następnym sezonie będzie już Villa , brakuje go . Teraz te trzy porażki Barcelony to są wyzwaniem dla kibica , jednak ci wierni i oddani zawsze pozostaną z nami . VeB !!

0

3:1 daje awans Barcelonie ?

0

Jak będą grać na CN tak jak dziś to nie przejdą dalej . VeB

0

Co tutaj wybierać ? Guardiola :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?