16

Szejk nie ma nic do gadania :D padłem i nie wstanę za szybko :D

0

A setka Benzemy i strzał Ramosa z roznego to nic :D

1

A co miał zrobić przy wslizgu z tylu? Jeszcze powiedz ze kartka niezasluzona

1

Ale ból dupy tu mają niektórzy ze kupili dembele za taką kasę i nie gra :D boli was jakby to za wasze go kupili

0

Widzę dobrze poinformowany jesteś :D

8

Komentarz na poziomie gimbazy... Dramat

0

Znowu wielkie nadzieje przed meczem 5:0 a jak będzie wygrana w meczarniach 1:0 to ino płacz na rambli jak to my słabo grają i że trener słaby i że zmian ni ma. Sami się ludzie nakręcacie wynikami zamiast poczekać do meczu

0

Co jak co ale szału to nie ma przed Liga mistrzów biorąc pod uwagę ostatnie mecze ligowe lecz wiadomo że mecz meczowi nie równy

2

Rozpieszczona Gimbaza to narzeka chcieliby każdy mecz wygrywać po 5:0 i najlepiej żeby przeciwnik nie oddał całego strzału. Pojęcie o piłce to z Fify maja gdzie 90 minut każdy biega na sprincie do presingu i się nie męczy

0

Naprawę uważasz że go Ronaldo wyciąl? :D nawet powtórki na necie pokazują że był dobre pół metra od jego nogi ale dla ciebie go wyciął obiektywizm w 100 procentach :D

0

Dobrze przegląd dzisiajszy jest o meczu Real psg ale na rambli od tygodnia to główny temat był

2

Masakra jaki tutaj co niektórzy mają BÓL dupy po wygranej Realu. To jest strona o Barcelonie czy o Realu że non stop od tygodnia się przewija mecz z psg a o meczu z Chelsea praktycznie żadnego wpisu a to chyba on powinien być bardziej istotny dla kibica Barcy

6

A czemu nie Real Barca. Jak grać to już teraz a nie liczyć że inne drużyny zrobią robotę i wyeliminuja Real. A dwa że Chelsea to też nie są ogórki i będą walczyć o awans

0

Już nieaktualne skoro remis ci nie pasował :p

0

Emery dobra zmiana :D

0

To już głupota typa z psg a nie Realu czy sędziego :D

1

Rzucał to się suarez w rewanżu z psg przy karnym że mało się nie udusić a kross po prostu się położył

0

Karny prawidłowy nie płacz już ze sędzia im pomaga

0

To trafiłeś idealnie z porównaniem :D

0

Co cie tak rozbawilo? Już przed meczem awans przypisujesz?

2

No lekko łatwo i przyjemnie nie będzie ale po wczoraj widzę że większość ludzi tutaj czeka a odpadniecie Realu a mecz Chelsea kraktuja jak spacer i obowiązek. Żeby później zdziwienia nie bylo u co niektórych

0

mega ofensywnie :D

0

przed meczem komentarze śniło mi się ze wygramy 5;0 to musi byc dobry znak.. a teraz rozczarowanie bo chcieliby kazdy mecz wygrywac 3:0 wzwyż

1

druga połowa zaczną się zmiany. Real ma Isco Bale'a czy asensio a barca na ławce Gomez Denis Vidal i.... no właśnie

1

który mecz ? :D

1

Bramka na 1:0 w 4 minucie meczu po miała wpływu na dalszy mecz ?:0 wcale nie miała :D

0

Zagranie Metr zza boiska digne w meczu z malaga. Przykład pomyłki sędziów na korzysc Barcelony. raz w jedna raz w druga. Sędziowie w Hiszpanii sa po prostu slabi nic z tym się nie zrobi

0

Ale zenujaca ta symulka była ....

2

Dobra nie będę się przepychal w komentarzach bo tylko ty masz rację i suarez wedlug ciebie gra super sezon ale jedno mi powiedz jaka bramka Ramosa ze spalonego jak on w finale bramki bramki Juventusem nie strzelił :D i możesz pisać co chcesz ale Juventus w drugiej połowie nie istniał ale to szczęście. Pozdro

0

A patrząc na swoje podwórko Suarez zasługuje na granie ? Identyczna sytuacja jak z Benzema też marnuje na potęgę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?