Barcelonie potrzebny żywy i energiczny trener który będzie darł się nawet jak będą wygrywać. Trener musi wiedzieć kogo kupić, a kogo sprzedać. Wiadomo Tito jest po operacji i nie będzie tak energiczny. Zakup napastnika jest i zarazem nie jest potrzebny. Jak mamy kupić napastnika to coś pokroju Dżeko/Falcao ale nie Neymar. A jak mamy nie kupować to wytłumaczyć piłkarzom, że Messi wszystkich okazji nie wykorzysta i oni są mu też potrzebni. I odciążyć Messiego przez ciągłe podawanie
Barcelonie potrzebny jest żywy i zarazem energiczny trener który będzie się darł na nich jak będą nawet wygrywać. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce ! VeB !
Nie chodzi o Tito. Chodzi o tiki-take już wszyscy rozpracowali to wiadomo to jest piękne ale z sezonu na sezon trzeba ulepszać taktykę. Szybko trzeba grać jak za czasów Pepa. Dać zawodnikom swobody, a nie podawać ciągle do Messiego. Nie można uczyć zawodników podawania do jednego zawodnika. Fabregas, Xavi, Iniesta, Adriano, Alves i Alexis umią uderzyć z daleka. Czemu oni tego nie wykorzystują ? Kto odpowie na to pytanie ?
artur1234
Nie ma co się śmiać nie lubię niemieckich drużyn nie przez to, że wygrali z hiszpańskimi. Real czuję, że na SB spokojnie wygra, ale u nas potrzebna WIELKA remontada. Wolę Real od tej BVB przynajmniej im i nam spadła ilość sezonowców.
kapi892 jesteś tak je*, że mi się płakać chce. Kun jest o wiele razy lepszy od twojego pupilka Neymara. Piszesz ile mają goli w tym sezonie. Gdzie Neymar gra w Brazylii, a Kun w Anglii. Kun na głowę przebija TWOJEGO pupilka. W Anglii nie ma co się dziwić, że ma często kontuzje twoj pupilek by tam zakończył kariere w nie cały sezon. Obrońca w Anglii, a w Brazylii na prawdę można porównywać.
Barca nie może kupić napastnika. Obrońce trzeba kupić. Macie podniete tym Neymarem i co on zrobi w Europie? Co pokazał z Barcą ? On tylko umie czarować w Brazylii. Czekam na hejt fanboye Neymara
Po kija nam ten amator ? Niech pokaże umiejętności w jakiejś z lepszej półki lidze, a nie w Brazylii. Pokazał w meczu z Włochami tyle co Kosecki z Ukrainą. Przyjdzię do Dumy Katalonii zacznie gwiazdorzyć i go wywalą ze składu. 90 mln wydać na kogoś co nie wiadomo jak się sprawdzi w Europie. Ktoś tam w komentarzach napisał, że to towarzyski to na luzie grać jak chcę zrobić wrażenie na klubach to ten mecz był dla niego najważniejszy jeszcze z reprezentacją Włoch.
Jakby Puyol poszedł na emeryturę to mógł by Ramos być za niego ale to jest niemożliwe. Jak Mou pokłócił się z zawodnikami co bardzo często mu się ostatnio zdarza to mogła być szansa.
Czemu nie jedziecie po Pedro na Alexisie się uwzieliścię ? Pedro gra większy piach od Alexisa. Alexis już powoli się rozgrzewa najpierw z Deportivo bramka i asysta i teraz asysta. W ogóle Pedro to wielka niewiadoma co on robił w pierwszej 11stce. Bo jest wychowankiem to nie powinno mu dawać gry w pierwszym składzie.
Szczerze to Neymar musi jeszcze z 2 lata po grać wtedy można go kupić teraz to musimy obrońce i bramkarza. Opłacało by się Aguero kupić na tą obecną chwile.
0
Barcelonie potrzebny żywy i energiczny trener który będzie darł się nawet jak będą wygrywać. Trener musi wiedzieć kogo kupić, a kogo sprzedać. Wiadomo Tito jest po operacji i nie będzie tak energiczny. Zakup napastnika jest i zarazem nie jest potrzebny. Jak mamy kupić napastnika to coś pokroju Dżeko/Falcao ale nie Neymar. A jak mamy nie kupować to wytłumaczyć piłkarzom, że Messi wszystkich okazji nie wykorzysta i oni są mu też potrzebni. I odciążyć Messiego przez ciągłe podawanie
0
Barcelonie potrzebny jest żywy i zarazem energiczny trener który będzie się darł na nich jak będą nawet wygrywać. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce ! VeB !
0
@messi_alexis
Tak to go by wtedy na boisku nie było. :)
0
Kismeth.
Możliwe jest nikt nie wie.
0
A wyjazdowa pewnie będzie w barwach Katalonii.
0
Nie chodzi o Tito. Chodzi o tiki-take już wszyscy rozpracowali to wiadomo to jest piękne ale z sezonu na sezon trzeba ulepszać taktykę. Szybko trzeba grać jak za czasów Pepa. Dać zawodnikom swobody, a nie podawać ciągle do Messiego. Nie można uczyć zawodników podawania do jednego zawodnika. Fabregas, Xavi, Iniesta, Adriano, Alves i Alexis umią uderzyć z daleka. Czemu oni tego nie wykorzystują ? Kto odpowie na to pytanie ?
0
artur1234
Nie ma co się śmiać nie lubię niemieckich drużyn nie przez to, że wygrali z hiszpańskimi. Real czuję, że na SB spokojnie wygra, ale u nas potrzebna WIELKA remontada. Wolę Real od tej BVB przynajmniej im i nam spadła ilość sezonowców.
0
Nie mówcie, że zaczyna się bawić w Mou, ponieważ on przez lekki błąd już płacze ale nie przez tyle błedów.
0
3 bramki nie powinny zostać uznane ale jakby odgwizdał ręki pan Kassai to nie wiadomo czy by trafili więc plucie za nie odgwizdane ręki nie ma sensu.
0
Sędzia, sędzia... Najlepszy sędzia na świecie i takie błedy robi ? Trzeba technologie wprowadzić.
0
Barca musi polepszyć tiki-takę. Szybsza gra ma być, a nie klepanie bezsensu
0
@patleo
Gdzie pada deszcz tam pada. :D
0
@Miki_Messi2001
Weź człowieku wyjdź z tej strony piszesz tak bezsensowne komentarze, że płakać się chce.
0
Cofnąć gola nie mogą, a jak w Polskiej lidze strzelili gola jak bramkarz odbił piłkę za linii końcowej to cofnęli gola po meczu.
0
dani23
Ale to właśnie jest źle. Jak są słabe drużyny w lidze to można puścić rezerwę żeby nie męczyć podstawowej 11-stki. Musi się ogrywać w Barcie.
0
I ten mecz pokazuję jak nasi zawodnicy grają bez Messiego.
0
Ancelotti i tak nie przebijesz swojego mistrza z Madrytu. Bardzo dużo ci do niego brakuję.
0
Szczerze nasi piłkarze nie powinni grać pod Messiego to się może źle skończyć.
0
poeticus1/2
To bardzo mało wiesz.
0
Geble ale po co nam w tej chwili napastnik ? Obrońce trzeba kupić na 100%.
0
kapi892 jesteś tak je*, że mi się płakać chce. Kun jest o wiele razy lepszy od twojego pupilka Neymara. Piszesz ile mają goli w tym sezonie. Gdzie Neymar gra w Brazylii, a Kun w Anglii. Kun na głowę przebija TWOJEGO pupilka. W Anglii nie ma co się dziwić, że ma często kontuzje twoj pupilek by tam zakończył kariere w nie cały sezon. Obrońca w Anglii, a w Brazylii na prawdę można porównywać.
0
Barca nie może kupić napastnika. Obrońce trzeba kupić. Macie podniete tym Neymarem i co on zrobi w Europie? Co pokazał z Barcą ? On tylko umie czarować w Brazylii. Czekam na hejt fanboye Neymara
0
Piękno futbolu traci sens przy sędziach. UEFA więcej kradnie niż szanowny pan premier to jeszcze nie mają pieniędzy na technologie na stadionach.
0
Komentator to porażka gorszy niż Szaranowicz. Alexis w tym meczu coś zaczyna.
0
Po kija nam ten amator ? Niech pokaże umiejętności w jakiejś z lepszej półki lidze, a nie w Brazylii. Pokazał w meczu z Włochami tyle co Kosecki z Ukrainą. Przyjdzię do Dumy Katalonii zacznie gwiazdorzyć i go wywalą ze składu. 90 mln wydać na kogoś co nie wiadomo jak się sprawdzi w Europie. Ktoś tam w komentarzach napisał, że to towarzyski to na luzie grać jak chcę zrobić wrażenie na klubach to ten mecz był dla niego najważniejszy jeszcze z reprezentacją Włoch.
0
Macie swojego Neymarka wczoraj co pokaz oprócz asysty nic więc nie opłaca się go kupować !
0
Jakby Puyol poszedł na emeryturę to mógł by Ramos być za niego ale to jest niemożliwe. Jak Mou pokłócił się z zawodnikami co bardzo często mu się ostatnio zdarza to mogła być szansa.
0
Czemu nie jedziecie po Pedro na Alexisie się uwzieliścię ? Pedro gra większy piach od Alexisa. Alexis już powoli się rozgrzewa najpierw z Deportivo bramka i asysta i teraz asysta. W ogóle Pedro to wielka niewiadoma co on robił w pierwszej 11stce. Bo jest wychowankiem to nie powinno mu dawać gry w pierwszym składzie.
0
Cieszy mnie to, że Alexis już powoli wraca do formy. Najpierw bramka i asysta z Deportivo, a teraz też asysta.
0
Szczerze to Neymar musi jeszcze z 2 lata po grać wtedy można go kupić teraz to musimy obrońce i bramkarza. Opłacało by się Aguero kupić na tą obecną chwile.