0

Barcelonie potrzebny żywy i energiczny trener który będzie darł się nawet jak będą wygrywać. Trener musi wiedzieć kogo kupić, a kogo sprzedać. Wiadomo Tito jest po operacji i nie będzie tak energiczny. Zakup napastnika jest i zarazem nie jest potrzebny. Jak mamy kupić napastnika to coś pokroju Dżeko/Falcao ale nie Neymar. A jak mamy nie kupować to wytłumaczyć piłkarzom, że Messi wszystkich okazji nie wykorzysta i oni są mu też potrzebni. I odciążyć Messiego przez ciągłe podawanie

0

Barcelonie potrzebny jest żywy i zarazem energiczny trener który będzie się darł na nich jak będą nawet wygrywać. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce ! VeB !

0

@messi_alexis
Tak to go by wtedy na boisku nie było. :)

0

Kismeth.
Możliwe jest nikt nie wie.

0

A wyjazdowa pewnie będzie w barwach Katalonii.

0

Nie chodzi o Tito. Chodzi o tiki-take już wszyscy rozpracowali to wiadomo to jest piękne ale z sezonu na sezon trzeba ulepszać taktykę. Szybko trzeba grać jak za czasów Pepa. Dać zawodnikom swobody, a nie podawać ciągle do Messiego. Nie można uczyć zawodników podawania do jednego zawodnika. Fabregas, Xavi, Iniesta, Adriano, Alves i Alexis umią uderzyć z daleka. Czemu oni tego nie wykorzystują ? Kto odpowie na to pytanie ?

0

artur1234
Nie ma co się śmiać nie lubię niemieckich drużyn nie przez to, że wygrali z hiszpańskimi. Real czuję, że na SB spokojnie wygra, ale u nas potrzebna WIELKA remontada. Wolę Real od tej BVB przynajmniej im i nam spadła ilość sezonowców.

0

Nie mówcie, że zaczyna się bawić w Mou, ponieważ on przez lekki błąd już płacze ale nie przez tyle błedów.

0

3 bramki nie powinny zostać uznane ale jakby odgwizdał ręki pan Kassai to nie wiadomo czy by trafili więc plucie za nie odgwizdane ręki nie ma sensu.

0

Sędzia, sędzia... Najlepszy sędzia na świecie i takie błedy robi ? Trzeba technologie wprowadzić.

0

Barca musi polepszyć tiki-takę. Szybsza gra ma być, a nie klepanie bezsensu

0

@patleo
Gdzie pada deszcz tam pada. :D

0

@Miki_Messi2001
Weź człowieku wyjdź z tej strony piszesz tak bezsensowne komentarze, że płakać się chce.

0

Cofnąć gola nie mogą, a jak w Polskiej lidze strzelili gola jak bramkarz odbił piłkę za linii końcowej to cofnęli gola po meczu.

0

dani23
Ale to właśnie jest źle. Jak są słabe drużyny w lidze to można puścić rezerwę żeby nie męczyć podstawowej 11-stki. Musi się ogrywać w Barcie.

0

I ten mecz pokazuję jak nasi zawodnicy grają bez Messiego.

0

Ancelotti i tak nie przebijesz swojego mistrza z Madrytu. Bardzo dużo ci do niego brakuję.

0

Szczerze nasi piłkarze nie powinni grać pod Messiego to się może źle skończyć.

0

poeticus1/2
To bardzo mało wiesz.

0

Geble ale po co nam w tej chwili napastnik ? Obrońce trzeba kupić na 100%.

0

kapi892 jesteś tak je*, że mi się płakać chce. Kun jest o wiele razy lepszy od twojego pupilka Neymara. Piszesz ile mają goli w tym sezonie. Gdzie Neymar gra w Brazylii, a Kun w Anglii. Kun na głowę przebija TWOJEGO pupilka. W Anglii nie ma co się dziwić, że ma często kontuzje twoj pupilek by tam zakończył kariere w nie cały sezon. Obrońca w Anglii, a w Brazylii na prawdę można porównywać.

0

Barca nie może kupić napastnika. Obrońce trzeba kupić. Macie podniete tym Neymarem i co on zrobi w Europie? Co pokazał z Barcą ? On tylko umie czarować w Brazylii. Czekam na hejt fanboye Neymara

0

Piękno futbolu traci sens przy sędziach. UEFA więcej kradnie niż szanowny pan premier to jeszcze nie mają pieniędzy na technologie na stadionach.

0

Komentator to porażka gorszy niż Szaranowicz. Alexis w tym meczu coś zaczyna.

0

Po kija nam ten amator ? Niech pokaże umiejętności w jakiejś z lepszej półki lidze, a nie w Brazylii. Pokazał w meczu z Włochami tyle co Kosecki z Ukrainą. Przyjdzię do Dumy Katalonii zacznie gwiazdorzyć i go wywalą ze składu. 90 mln wydać na kogoś co nie wiadomo jak się sprawdzi w Europie. Ktoś tam w komentarzach napisał, że to towarzyski to na luzie grać jak chcę zrobić wrażenie na klubach to ten mecz był dla niego najważniejszy jeszcze z reprezentacją Włoch.

0

Macie swojego Neymarka wczoraj co pokaz oprócz asysty nic więc nie opłaca się go kupować !

0

Jakby Puyol poszedł na emeryturę to mógł by Ramos być za niego ale to jest niemożliwe. Jak Mou pokłócił się z zawodnikami co bardzo często mu się ostatnio zdarza to mogła być szansa.

0

Czemu nie jedziecie po Pedro na Alexisie się uwzieliścię ? Pedro gra większy piach od Alexisa. Alexis już powoli się rozgrzewa najpierw z Deportivo bramka i asysta i teraz asysta. W ogóle Pedro to wielka niewiadoma co on robił w pierwszej 11stce. Bo jest wychowankiem to nie powinno mu dawać gry w pierwszym składzie.

0

Cieszy mnie to, że Alexis już powoli wraca do formy. Najpierw bramka i asysta z Deportivo, a teraz też asysta.

0

Szczerze to Neymar musi jeszcze z 2 lata po grać wtedy można go kupić teraz to musimy obrońce i bramkarza. Opłacało by się Aguero kupić na tą obecną chwile.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?