Grzybekk14
Dołączył/a: kwiecień 2012
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Vamos Bayern ! Muszą wygrać Ribery piękny gest.. :)
0
A czy będzie transmisja meczu Copa del Rey na Nsport,polsat ?? Bo chce obejrzeć a nie mam naprzykład Canal+Sport czy +Gol ?
0
Ja tak samo jak niżej Teusz tak.. Wystarczy wejść na program Canal+Gol , Canal+Sport czasem są skróty meczów lig angielskiej,hiszpańskiej i Ligue 1 ..
Był pewien mecz w którym Suarez się popisał strzelił 3 bramki.. Głową,zza pola karnego (+20m) od słupka i przelobował bramkarza (35m+) także świetnie się popisał gdy to jego rywal strzelał na pustą bramkę a on wbiegł zrobił wślizg niewiarygodnie szybko i uratował zespół przed wynikiem 3:1 ale później strzelili im wynik : 3:1 (Suarez x3) Zawodnik Zwinny , Wyszkolony, ,ma bardzo dobrą technikę jak i precyzję i zdecydowany .. TAK ! Jak najszybciej chciałbym go u Dumy Katalonii :)
Visca El Barca ! :)
0
Ooo spodobała mi się wypowiedź Cristiano nie przepadam za nim i za RM ale teraz mnie zdziwił " Real i Barcelona to najlepsze kluby na świecie" , "Messi jest najlepszy u siebie w drużynie robi to co najlepsze a ja u siebie w Madrycie " Ale gardzę " Jestem lepszy niż Messi"
0
Jak sobie Mou. Narysujesz to będziesz mieć piłkę złotą dla Krystynki ;)
0
Zdrowieej ! ;) Podziwiam Cię Za Amazing Goal z RM ;) Samo okienko ;]
0
Kur.wa ;( Tylko się cieszyć z 2 strony że to już koniec.. I może sezon nieprzyjemności dobiegnie ku końcowi a następny okaże się bardzo dobrym .. Zdrowieeej !! :)
0
Ten człowiek to jest mistrz . ! Ledwo wyszedł ze szpitala i już chcę trenować! Duch walki i determinacji oby tak dalej CP :)
0
No cóż przegrali .. Tak to w piłce.. pech był po naszej stronie.. Messi zaliczył 2 słupki i poprzeczkę.. Jednak przyda nam się np David Luiz, czy RVP ..
Nie ma co kogo obwiniać mogę nazwać ten tydzień "czarnym" porażka na SB 1:0 później pech kolejny 1:2 na CN no i na koniec to 2:2..
Jednak jeszcze można powiedzieć tak od momentu 2:0 Barcelona już myślała że wygra i zaczęła grać na luzie jak na podwórku przez co się zemściło i najpierw Ramires a jeszcze na koniec dobił nas Torres gdy sędzia niesprawiedliwie nie odgwizdał ręki.. :(
Visca El Barca !!!!