Od zawsze lubiłem Ronaldo i uznawałem go za najlepszego na świecie.. Ale chyba od zawsze kłamałem samego siebie.. Messi jest lepszy. Od dawna nie widziałem żeby Ronaldo sam pociągnął drużynę.. Skończyły się dryblingi za czasów MU rzuty wolne w trybuny/mur... Drużyna nie gra nic to Ronaldo nie gra nic i to jego padanie... On tak jeszcze 2 sezony temu nie padał ale to co robi w tym to jakaś masakra.. Moim zdaniem to nie tyle co Messi>Ronaldo a nawet na ten moment (powtarzam na TEN moment) Neymar>Ronaldo.
Kiedy zrozumiecie że to wasza wina. Wasz styl pozwala na wrócenie się rywalom na swoją połowę.. Jak Real robi kontrę w 10-15 sek. to nie ma czasu na powrót.
Ale co wy macie do tych karnych przecież sami sobie ich nie dyktują.. Nie ich wina że tyle ich mają.. No może troche wina CR ale i tak ten karny klarowny i słuszna czerwień.
Komentarze
0
To dlatego że ludzie nie będą się głowili nad rozkmina tekstu tylko wolą proste ch**, kur** itp.. a szkoda.
0
TVP to telewizja POLSKA więc ich nie obchodzi to że Chelsea - PSG to lepszy mecz.
Polak gra? Gra. To go pokazują proste.
0
Od zawsze lubiłem Ronaldo i uznawałem go za najlepszego na świecie.. Ale chyba od zawsze kłamałem samego siebie.. Messi jest lepszy. Od dawna nie widziałem żeby Ronaldo sam pociągnął drużynę.. Skończyły się dryblingi za czasów MU rzuty wolne w trybuny/mur... Drużyna nie gra nic to Ronaldo nie gra nic i to jego padanie... On tak jeszcze 2 sezony temu nie padał ale to co robi w tym to jakaś masakra.. Moim zdaniem to nie tyle co Messi>Ronaldo a nawet na ten moment (powtarzam na TEN moment) Neymar>Ronaldo.
0
Przestań już płakać nudne się to robi...
2
Spokojnie.. i tak będziemy 4 :D
3
Kiedy zrozumiecie że to wasza wina. Wasz styl pozwala na wrócenie się rywalom na swoją połowę.. Jak Real robi kontrę w 10-15 sek. to nie ma czasu na powrót.
2
2 więcej
2
Spokojnie.. i tak będziemy 4 :D
2
Ale co wy macie do tych karnych przecież sami sobie ich nie dyktują.. Nie ich wina że tyle ich mają.. No może troche wina CR ale i tak ten karny klarowny i słuszna czerwień.
2
Messi by oddał Pique karnego?