0

Powinien przejść do Arsenalu, KARIERA

0

Powoli zasysam

0

FCBARCA1994

Jesteś jeszcze młody i nie masz zielonego pojęcia co się dzieje w świecie. Nie masz także zielonego pojęcia o ortografii. Piszesz, że "liczy się kasa i tyle". Spotkałeś pewnie na różnych portalach posty ludzi, którzy piszą o kasie, dla kogo się liczy, a dla kogo nie. Ty się tego od nich nauczyłeś, a nawet nie wiesz dlaczego to piszesz :). Przereklamowany jesteś.

0

Yaya się zmarnuje. Nie może liczyć chyba na podstawę :/, ehhh. Jesli ma przejść do innego klubu. Chciałbym, aby to było Chelsea :)

0

w FORTUNIE kursy wyglądały mniej wiecej tak:

Barcelona: 1.80

Real Madryt: 3.80

ale bałem się obstawiać na którąś z tych drużyn ;P

Katalonya obejmuje fotel lidera! To się liczy :P

0

Messi jest niski, więc co to piszą, "aż tak wysoko"...

0

Campeone, to ta prędkość neta zapewno xDDDD

0

edit: nie chyba, lecz napewno xD

0

Barca w 10 będzie grać?

... błąd macie tam chyba ;)

0

No właśnie, z taką predkością, w takim meczu, z taką presją, wybiera się najmożliwsze decyzje... no cóż.

0

arkadik, jak możesz pisać takie pierdoły, że mógłby się chociaż przyznać, że odbił ręką... przecież Henry sam powiedział później, że odbił piłkę ręką...

Futbol pełen jest takich błędów...

0

Nie lubie tego żelusia, ale dobrze, że zagra. 100% Realu vs 100% Barcy :)

0

Może ciężko bd mu strzelić bramkę, ale bardzo przyczyni się do zwycięstwa ;)

0

Ronaldinho? Chyba sobie jaja robią...

0

Barcelona wielu młodych, dopiero uczących się piłkarzy... pod koniec sezonu może być plaga goli..

0

Jeśli się powiesił tzn, że nie zależało mu na piłce.

0

Toure Yaya powinien częściej występować. Chciałbym go zobaczyć od pierwszej minuty w spotkaniu z Madrytem :)

0

R10, ten rebus zna każdy :)

0

kuras to ja się dołączam do tego palca z mapką

0

Kupili by jakąś gwiazdę jak Real, a nie :)

0

Choć nie lubię tego piłkarza, to trochę mu współczuje...

0

W Hiszpanii mają cieplutko zapewne :P, ale dadzą chłopaki radę :)

0

Jaki gest ;)

0

Szkoda Ronaldinho, że odszedł z Barcy. Taka już kariera prawdziwego piłkarza :)

0

Tak długo czekałem na takiego typu występ Ronaldinho :) Dzięki Roni, że mogę się pochwalić Twoim występem xD. Nic tylko życzyć mu szybkiego powrotu do formy :)

0

Brakuje mi tu kilku zawodników, których bym wystawił, ale cóż.

1.Messi

2.Ronaldo

3.Ibrahimović

4.Iniesta

5.Torres

Daniela Albes nie ma nawet... heh.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?