Gudi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kęty
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinien przejść do Arsenalu, KARIERA
0
Powoli zasysam
0
FCBARCA1994
Jesteś jeszcze młody i nie masz zielonego pojęcia co się dzieje w świecie. Nie masz także zielonego pojęcia o ortografii. Piszesz, że "liczy się kasa i tyle". Spotkałeś pewnie na różnych portalach posty ludzi, którzy piszą o kasie, dla kogo się liczy, a dla kogo nie. Ty się tego od nich nauczyłeś, a nawet nie wiesz dlaczego to piszesz :). Przereklamowany jesteś.
0
Yaya się zmarnuje. Nie może liczyć chyba na podstawę :/, ehhh. Jesli ma przejść do innego klubu. Chciałbym, aby to było Chelsea :)
0
w FORTUNIE kursy wyglądały mniej wiecej tak:
Barcelona: 1.80
Real Madryt: 3.80
ale bałem się obstawiać na którąś z tych drużyn ;P
Katalonya obejmuje fotel lidera! To się liczy :P
0
Messi jest niski, więc co to piszą, "aż tak wysoko"...
0
Campeone, to ta prędkość neta zapewno xDDDD
0
edit: nie chyba, lecz napewno xD
0
Barca w 10 będzie grać?
... błąd macie tam chyba ;)
0
No właśnie, z taką predkością, w takim meczu, z taką presją, wybiera się najmożliwsze decyzje... no cóż.
0
arkadik, jak możesz pisać takie pierdoły, że mógłby się chociaż przyznać, że odbił ręką... przecież Henry sam powiedział później, że odbił piłkę ręką...
Futbol pełen jest takich błędów...
0
Nie lubie tego żelusia, ale dobrze, że zagra. 100% Realu vs 100% Barcy :)
0
Może ciężko bd mu strzelić bramkę, ale bardzo przyczyni się do zwycięstwa ;)
0
Ronaldinho? Chyba sobie jaja robią...
0
Barcelona wielu młodych, dopiero uczących się piłkarzy... pod koniec sezonu może być plaga goli..
0
Jeśli się powiesił tzn, że nie zależało mu na piłce.
0
Toure Yaya powinien częściej występować. Chciałbym go zobaczyć od pierwszej minuty w spotkaniu z Madrytem :)
0
R10, ten rebus zna każdy :)
0
kuras to ja się dołączam do tego palca z mapką
0
Kupili by jakąś gwiazdę jak Real, a nie :)
0
Choć nie lubię tego piłkarza, to trochę mu współczuje...
0
W Hiszpanii mają cieplutko zapewne :P, ale dadzą chłopaki radę :)
0
Jaki gest ;)
0
Szkoda Ronaldinho, że odszedł z Barcy. Taka już kariera prawdziwego piłkarza :)
0
Tak długo czekałem na takiego typu występ Ronaldinho :) Dzięki Roni, że mogę się pochwalić Twoim występem xD. Nic tylko życzyć mu szybkiego powrotu do formy :)
0
Brakuje mi tu kilku zawodników, których bym wystawił, ale cóż.
1.Messi
2.Ronaldo
3.Ibrahimović
4.Iniesta
5.Torres
Daniela Albes nie ma nawet... heh.