Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez Mache w next meczu :/
0
Tello poproszę.
0
San-cheese trzeba to opatentować.
0
Alexis ... on się nie nadaje do takiego zespołu jak Barca kiedy to zrozumiecie ? Ile jeszcze ma sytuacji marnować co mecz?
0
Alexis do zmiany!
Krew mnie zalewa jak widzę jego grę.
0
Przydał by się stary Villa z czasów MVP
0
Oczywiście weeb tv przestało działać ...
0
Za dyszkę rocznie + premie to się nie zdziwię jak pójdzie , pogra parę lat zarobi na emeryturę.
0
20min. meczu a Francja to jedynie chłopcy do bicia :)
0
weeb tv to największy szit !
0
Poproszę Neymara sztuk x1.
0
Neymar by się przydał :x
0
Dajcie jakieś dobre linki + link do bramki Messiego bo weeb to szit roku!
0
Messi na 5 , Pedro w ogóle grał ?
Reszta Ok.
0
Jeden z najbardziej nie docenianych piłkarzy świata wreszcie został doceniony :)
0
Lepszych warunków do strzelania niż w Barcelona nie da się mieć a on i tak nie strzela ...
0
A mi się ta decyzja nie podoba.
Opaska kapitana to nie chwyt marketingowy lub inne badziewie tylko powinna być przekazywana od najstarszego stażem właśnie za ten staż jako podziękowanie i wyróżnienie jeśli Messi zostanie tak długo aż przestaną grać Puyol,Xavi,Iniesta wtedy opaska mu się będzie należała i nikt wtedy by nie miał wątpliwości.
0
Zawszę broniłem Alexisa ale po wczorajszym meczu ręce opadają :/
Messi jak to Messi = norma.
Thiago to dla mnie przyszłość Barcelony im więcej będzie grał tym szybciej będzie się stawał następnym Xavim.
Tello zap***dala jak dziki Rex i już wolał bym go niż Alexisa od pierwszej minuty bo jest nieprzewidywalny:)
Co raz więcej jest sytuacji że Barca musi wygrać z sędziami a nie z innymi zespołami.
0
Lepiej jak by był temat poświęcony dzisiejszym meczom a nie w treningu zaśmiecamy.
0
Jaki wynik Argentyna - Szwecja?
0
Shrek na 1-0
0
oj Roni ...
0
Arbeloa trafił na karny jerzyk :D
Komentator jak lektor bez emocji.
0
kris81
Tak mi się coś wydawało , według mnie lepiej niech zostanie przy MMA bo do piłki się nie nadaje.
0
Ten komentator to MMA/Boks powinien komentować.
0
Ok , dzięki za info :)
0
"i na tvp1 mecz polski." nie rozśmieszaj mnie :D
Dzięki za info o Hiszpanii , a jakieś inne może gdzieś lecą?
0
Ktoś się orientuje czy gdzieś w Polskiej telewizji lecą spotkania towarzyskie?
0
http://kwejk.pl/obrazek/1645599/oj-kompletnie-nieudanie-jak-mowia-mlodzi-ludzie-.html
0
Jakaś petycja by się przydała żeby szpaku nie komentował bo porażka ...
Gol dla Barcy i cisza jak by się nic nie stało , Pedro biegnie sam na sam a on to komentuje jakby rozgrywali piłkę na środku pola...
Szkoda tych sytuacji.