0

Bez Mache w next meczu :/

0

Tello poproszę.

0

San-cheese trzeba to opatentować.

0

Alexis ... on się nie nadaje do takiego zespołu jak Barca kiedy to zrozumiecie ? Ile jeszcze ma sytuacji marnować co mecz?

0

Alexis do zmiany!
Krew mnie zalewa jak widzę jego grę.

0

Przydał by się stary Villa z czasów MVP

0

Oczywiście weeb tv przestało działać ...

0

Za dyszkę rocznie + premie to się nie zdziwię jak pójdzie , pogra parę lat zarobi na emeryturę.

0

20min. meczu a Francja to jedynie chłopcy do bicia :)

0

weeb tv to największy szit !

0

Poproszę Neymara sztuk x1.

0

Neymar by się przydał :x

0

Dajcie jakieś dobre linki + link do bramki Messiego bo weeb to szit roku!

0

Messi na 5 , Pedro w ogóle grał ?
Reszta Ok.

0

Jeden z najbardziej nie docenianych piłkarzy świata wreszcie został doceniony :)

0

Lepszych warunków do strzelania niż w Barcelona nie da się mieć a on i tak nie strzela ...

0

A mi się ta decyzja nie podoba.
Opaska kapitana to nie chwyt marketingowy lub inne badziewie tylko powinna być przekazywana od najstarszego stażem właśnie za ten staż jako podziękowanie i wyróżnienie jeśli Messi zostanie tak długo aż przestaną grać Puyol,Xavi,Iniesta wtedy opaska mu się będzie należała i nikt wtedy by nie miał wątpliwości.

0

Zawszę broniłem Alexisa ale po wczorajszym meczu ręce opadają :/
Messi jak to Messi = norma.
Thiago to dla mnie przyszłość Barcelony im więcej będzie grał tym szybciej będzie się stawał następnym Xavim.
Tello zap***dala jak dziki Rex i już wolał bym go niż Alexisa od pierwszej minuty bo jest nieprzewidywalny:)
Co raz więcej jest sytuacji że Barca musi wygrać z sędziami a nie z innymi zespołami.

0

Lepiej jak by był temat poświęcony dzisiejszym meczom a nie w treningu zaśmiecamy.

0

Jaki wynik Argentyna - Szwecja?

0

Shrek na 1-0

0

oj Roni ...

0

Arbeloa trafił na karny jerzyk :D
Komentator jak lektor bez emocji.

0

kris81
Tak mi się coś wydawało , według mnie lepiej niech zostanie przy MMA bo do piłki się nie nadaje.

0

Ten komentator to MMA/Boks powinien komentować.

0

Ok , dzięki za info :)

0

"i na tvp1 mecz polski." nie rozśmieszaj mnie :D
Dzięki za info o Hiszpanii , a jakieś inne może gdzieś lecą?

0

Ktoś się orientuje czy gdzieś w Polskiej telewizji lecą spotkania towarzyskie?

0

Jakaś petycja by się przydała żeby szpaku nie komentował bo porażka ...
Gol dla Barcy i cisza jak by się nic nie stało , Pedro biegnie sam na sam a on to komentuje jakby rozgrywali piłkę na środku pola...
Szkoda tych sytuacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?